Originálne parfémy vs alternatívne typu FM Group

pochvala od svokry, to je super, to sa casto nevidi, co? :slight_smile:

presne, originalna vona je len jedna, neviem naco kto kedy nejake napodobeniny vobec vymysla, ked sa dnes uz da originalny parfum zohnat za dobru cenu a hlavne v original kvalite v akej ma byt, cez Notino su tie ceny fajn a mam istotu kvality, ze nemusim trpnut, ci mi pride fakt taky parfum ako som si objednala a ci mi vydrzi, neviem si predstavit, ze by som platila za nejaku napodobeninu, ved by ma aj muz vysmial :wink:

Svokra ma rada dobre veci, pekne vone, ale ako si napisala moc teda nechvali a ked uz mne parfum pochvalila, tak od radosti by som ju najradsej vystiskala. To som normalne neverila, co povedala, ked mi pochvalila :slight_smile: Ale tak aspon viem, ze je to to prave :slight_smile:

Neviem prečo ľudia také veci vôbec robia. Prečo to kupujú k čomu to je. Vidina asi “super” ceny ich opantá alebo čo. Inak si to vysvetliť neviem prečo inak by také veci kupovali. Len ma mrzí to, že ja osobne neviem predstierať nadšenie :confused:

po svojej nedavnej skusenosti musim napisat, ze s tebou suhlasim, kedze som si vyskusala takyto nakup a dopadol nad moje ocakavania :slight_smile:
viem, ze sa hovori, ze v zivote netreba mat ocakavania, aby sme neboli sklamani, ale parfum a vecicky, ktore som si objednala uplne preskocili moje ocakavania, aj kvalitou, aj cenou a dodanie bolo rychle co som az zirala, ze som nechapala, ze je to mozne tak rychlo :smiley:

…pises o rychlom dodani…to znamena, ze ako dlho to trvalo, kym ti prisiel balicek od objednavky?..lebo ja co nakupujem cez niektore eshopy, tak ma ide klepnut…niektorym obchodom trva dodanie aj dva tyzdne…co sa mi zda, ze je fest dost… :frowning:

1 Like

Na toto som sa aj ja pýtala minulý rok. Lebo ma to pred Vianocami zaujímalo, vraj to netrvá dlhšie ako pár dní, nie je na to dôvod, keď oni všetko nachystajú zabalia a pošlú. Nepočula som o tom, že by to dlhšie trvalo, aj keď jasné asi záleží od samotného eshopu :slight_smile:

jej :slight_smile: mila si :slight_smile:
ked nebudeme mat ocakavania, tak o com to bude chapes, treba ich mat, ale netreba niektore veci precenovat, super je to, ze vsetko dobre dopadlo, ze ti prislo vsetko co si chcela, co si si objednala :slight_smile:

to nie je, ze vraj to je proste tak, trva to priblizne tri dni, kym ti pride to, co si si objednala, preto ja nemam strach ani tesne pred sviatkom nejakym objednavat, ked sa pozabudnem, lebo viem, ze mi to stihne prist :stuck_out_tongue: aj ked je pravdou, ze uz by som mohla mat dost rozumu a neriesit veci na poslednu chvilu, ale neviem sa nejako poucit :confused:

nie je lepšie kupit si normálný parfem, napr z Notino. Nie všetky parfemy su drahe. Niektoré sa daju kupit aj za cca 25euro a vonaju pekne.

…to fakticky?..to potom je super sprava…lebo jak som pisala, co mam skusenost tak niektore internetove obchody si tak davaju na cas, ze sa idem zblaznit z toho…

to nepochopis asi ani ty a ani ja :slight_smile: mozno by sme sa mali opytat niekoho kto tak nakupuje, ze co ho k tomu vedie, ked su aj ine moznosti a najma ktore su podla mna prijatelnejsie :slight_smile:

ako si Hajeka napisala, tohto nazoru som aj ja, tie parfumy nie su ani takto drahe, su podla mna cenovo uplne v pohode, ze si ich bezny clovek moze dovolit a ma aspon istotu kvality, ze nemusim sa trapit s tym, ci mi vydrzi ten parfum, co som si objednala, ci bude mat taku intenzivnu vonu aku by mal mat a pod :slight_smile:

najhorsie je, ked si nieco objednas, dlho cakas a este ti nepride vsetko, co si si objednala, uz aj take sa mi stalo, preto uz zvazujem, ze nebudem uz nic cez internet nakupovat, len ked si predstavit, ze napriklad teraz pred Vianocami mam chodit nakupovat do obchodov, do obchodych domov, tak sa mi jezia vsetky chlpy!

Akože v podstate ani nemám potrebu to nejako pochopiť, lebo v tomto by som sa s tým človekom asi nezhodla vôbec. Len keď už niekto chce napodobeniny si kupovať, nech si ich kupuje len sebe, nech ich nedáva ako darček, lebo môže byť z toho fest trapas, jak ja keď som taký parfum dostala, ja proste neviem sa tváriť, že vďaka super darček :smiley:

podla mna tie svokry vsetky maju nieco spolocne ked tak citam :smiley: si si teda trosku aj splhla hovoris hej? :smiley:
kamoska ta napriklad mi vela razy uz povedala, ze co riesim, ze svokra nech si rozprava, ze na nazore svokry nezalezi, ze ona to absolutne neriesi, ale podla mna nie je na skodu urobit si dobre ocko u tej svojej, no nie? :stuck_out_tongue:

tvoja prva veta ma rozosmiala a hned som si na tu moju spomenula, tiez vie byt niekedy neprijemna, ale zase viem, ze by aj mne aj muzovi dala modre z neba, len niekedy proste nie je vo svojej kozi :smiley:

ani neviem, kde by sa taketo parfemy dali kupit. Nie je lepšie kupit normalne značkové paremy. Predsa len, aj ta vydrž bude ovela lepšia

…vies co toto mi ani nepis…lebo sa len rozculim…to jeden by sa z toho zblaznil…len co je pravda…ked ja som si uz povedala, ze darceky nebudu…ze tento rok budeme sa zameriavat na to aby sme mali vianoce o vztahoch, o rodine a tak…nie o darcekoch…no neviem ci by som zvladla neobdarovat mojich milovanyyych…taka som zmatena z toho…ale presne ako pises vsade bude ludi a ludi… :confused:

aj vydrz aj intenzita vone je pri originalnych parfumoch uplne ina, preto ja uz asi nevymenim nakupovanie cez Notino za nic, taky nakup je rychly a ked tovar je kvalitny a originalny, tak podla mna nic nie je viac :slight_smile: