Ortopedia

ahoj volam sa livia chcela by som sa spitať ako si znašala operaciu a po kolkych dnoch si sa postavila na nohy a za kolko si nepotrebovala už ani barle ja mam 15 rokou a opreacia ma ešte len čaka ale až za 2-3 roky bojim sa toho a strašne

Ahoj no ja mam len 24 a tiez trpim hroznymi bolestami klbu a neviem ako to bude pokracovat lebo mi povedali aby som sa nedala operovat kym este sa mi da aspon trochu chodit tak mi dajte prosim vediet ci sa to zlepsi

Ahoj,tak toto mi nedalo nezareagovat…ja som po operacii bedroveho klbu 5 mesiacov a neviem na nohach stat,su tak oslabene…a nie to na korcule…proste ta obdivujem,alebo skor zavidim…ktory zazaracny dr,ta operoval? mna v blave,ale citim sa hrozne…co sa tyka noh…

ahojte,tiez by som sa chcela pridat k vam a poziadat o radu.mam 35 r a operaciu bedroveho klbu som mala za sebou uz ako 3 rocna,po tehotenstve to so mnou vyzera velmi zle,mam podstupit novu operaciu ale strasne sa bojim,na kazdodenne bolesti som si uz zvykla no strasne krivam a uz vobec nevladzem chodit,jednu nohu mam kratsiu o 1,5cm viete mi poradit ako dlho sa caka teraz na operaciu v BB a taktiez dobreho dr.A ked sa velmi bojim uz asi nemam inu moznost dakujem

Dobrý deň, tiež chodím k Dr. Masarykovi, žiaľ nikdy nemá čas porozprávať o plánovanej operácii, neviem do čoho idem a bojím sa. Predpokladaný termín máj 2010 - totálna endoprotéza bedrového klbu. čakám už rok, ale dá sa to ako tak vydržať.Prosím odpíšte mi ako sa teraz cítite.
Vopred ďakujem

ahoj monika tak ako to s tebou pokracuje? su nejake zlesenia?

ahoj livika. presne viem o čom pises. ja som tiez po all c91 aj po transplantačke a tiez mam tu coxatrozu tiez mam bolesti ,akurat zajtra to idem riešit so SUFINOU :d A Kokavcom na dfnsp.ja mam 23 mne uz nastastie noha nerastie. ty sa ničoho pekne neboj uz si prekonala ovela horsie veci tak zvladnes lavou zadnou aj toto.
.chcel by som vediet cimaš tie bolesti stale alebo iba ked chodis ? alebo len pri určitych pohyboch?kolko si po trasnplantacii ? ahoj :d Odpis mi na mail trencan71@azet.sk

Zdravím. V roku 2008 po diagnóze GONARTHROSIS 1.SIN. GR III, som mala vykonanú výmenu kolenného kĺbu, ale stále od tej operácií ma trápi bolesť, ktorú nevedia odstrániť. Nevie niekto poradiť odborníka ? Ďakujem

Ahoj Michaela. No to iste tvrdia aj mne aby som vydržala čo najdlhšie pretože klb sa meni každych desať rokov.S me ešte mlade tak chcu aby sme vydržali čo najdlhšie. Viem si predstaviť ake maš bolesti mna už začala bolieť chrbtica hrozne. Neviem či si už rodila ale mne sa to po porode zhoršilo.

Ahoj,
moja mama má veľké problémy s bedrovým klbom,
čaká ju operácia, takže hľadám nejaký kontakt
na dobrého lekára. Sme z bardejova, tu je to
o ničom a v Prešove nám povedali, že čakacia
doba je rok a pol. Dovtedy bude na vozíčku.
Ak mi poradíš dobrého lekára v Košiciach
budem nesmierne vďačná

Pán primár Kľoc ma operoval a môžem len potvrdiť je to trieda! Keď máte možnosť sa dostať do jeho rúk - neváhajte! Vrelo odporúčam!

Dobrý deň, môj syn má pertes už 6 rokov. Pred troma rokmi sme boli v Žiline na operáciu./ štep na panve/po roku druhá operácia výber klincov. Teraz máme isť na ďalšiu operáciu a to: striešku, pretože klb ktorý sa mu tvorí je dosť široký a nie je celkom v klb. púzdre. Má niekto s týmto nieakú skúsenosť.

ahoj mam 23 rokov a pred 3tyždnami som podstupila aj ja vymenu bedroveho klbu. v Bojniciach som velmi spokojna operacia dopadla velmi dobre. o tych bolestiach viem tiež svoje . ja som zila tak 2roky .a este ma caka operacia aj druheho klbu.nohu mi tiez museli natahovat a som teraz velmi spokojna…moj zivot sa zmenil od zakladov… ak by som ti mohla poradit primara Gamana

kto chce odialit rozne operacie kolenych ci bedrovych klbov najnovsie uz aj chrbtice a na to mate liecte sa orthokinom rano vam zoberu z ruky krv o5 hodin vam z nej vyrobia 6 inekci v ten den vam ju pichnu napr do kolena po troch inekciach sa budete citit ako keby ste mali nove koleno ucinkuje to dlhodobo v nemecku to ide tri roky a pacienty si zatial neztazuju ja to mam chvylu a som nadmieru spokojny ma to jeden hacik musite si to zaplatit sam pritom vymena koleneho klbu stoji poistovnu 165000 sk 6inekci stoji 36OOO sk to vam poistovna neuhradi

vymenu klbov odialujte ako najdlhsie mozete zalezi i na veku ortoped vam ich radi vymenia ved su za to plateni ale klb vam vydrzi v priemere 10 rokov aj to nemusi vymena dalsieho je velmi problematicka preto sa snazte co najdlhsie liecit klb nejakym inim sposobom momentalne najlepsi i najucinejsi je orthokin dosahuju sa velmi dobre vysledky

momentalne sa liecim orthokinom a mozem potvrdit som po druhej inekcije a citim sa uz velmi dobre bolesti uz takmer prestali zapuchle nohy odpuchli a to ma cakaju aste 4 inekcije je to maly zazrak to vam potvrdi kazdy pacient lieceny touto prevratnou metodou i ja som vahal bolo mi luto tolko penazi ale teraz vidim i citim ze to bude dobre presvedcili ma najme pacienty ktori su uz po jednom roku a stale im to drzi

Poznam dochodcu, ktory na liecbu orthokinom nema financie, tak poziadal poistovnu o preplatenie, odpoved bola negativna, vraj zacali badat po tejto liecbe na slovensku, je to uz tak, bada sa prebadane, skuma sa uz davno vyskumane a obycajny pacient zakial mozes plat, ked nemozes, tak drz hubu.

Zaujímalo by ma, koľko máte rokov, lebo mám 74 ročnú maminu, ktorej tento rok hrozí výmena umelého kĺbu kolena. Nakoľko som sa dočítala o veľkých rizikách s ktorými je táto náročná operácia spojená /embólia atď./, hľadám neustále informácie od takých čo absolvovali orthokin a konečne som našla Vás príspevok. Je to veľa peňazí, ale nejaká pôžička by to už musela spraviť, len neviem, či v jej prípade to má zmysel vzhľadom na rozpadnuté koleno. Ak máte nejaké info hociaké, prosím napíšte mi každú maličkosť. Ďakujem vopred a prajem veľký úspech v ďalšej liečbe a nech sa Vám darí.

Orthokinom sa da liecit uspesne do 3 stupna opotrebovanosti klbu, urci lekar podla rengenu na veku nezalezi, co sa tika liekov plus beta plus gama ziedol som ich na kila a su tiez dost drahe. Pomozu trocha v zaciatkoch, zaujimave bolo pri mojej liecbe orthokinom, ze prve koleno zabralo ktore bolo o stupen horsie, pozor kliniky na liecbu vyrastaju ako huby po dazdi su dve metody liecby, jedna je dobra, pozadujte licenciu ta druha metoda acp je velmi malo ucinna za tie iste peniaze pozor na to obycajne ju maju sukromne ambulancie, tie original su velmi drahe.

Ta predstav si, že to nieje somarina, opýtaj sa dr. Vargu a ti povie, že som po 2 mesiacoch korčulovala, lebo ma videl a sama na sebe som zistila, že čím viac cvičíš tým sa ti lepšie hojí umelý klb. Chodím každý rok na maraton korčulovať, vdaka korčulovaniu sa mi zlepšila hybnosť klbu aj vdaka posilovaniu.