Ortopedia

Presne ako si napísala, je podstatné to aké skúseností má doktor. Preto je vhodné podľa mňa si hľadať kliniku, ktorá má len odborníkov, skúsených doktorov.
A čo sa týka prístupu tak je pravda, že fajn ľudský a odborný prístup hovorí za všetko. K takému lekárovi by som osobne nemala problém zájsť :slight_smile:

minuly tyzden sme uz boli v Spinne, bola som prekvapena, ze bez reci isiel, ze napokon to dopadlo by som povedala nad moje ocakavania. Myslela som, ze sa este viac nejako zapre a nebude chciet ist, ale dopadlo to dobre.
Prisli sme tam, vzali nas presne na cas ako sme boli objednani a dost sa mu venovali, vypytovali sa :slight_smile:

Hej? No vidis a tak si sa bala, tolko to trvalo, kym ste sa dostali do tohto stadia, cize nelutuje ani on, ze do toho isiel, ze sa dal nahovorit, hej? :slight_smile:

Inak sa clovek na to pozera,ked uz ma navstevu lekara za sebou a ked to dopadne v pohode tak potom si aj vycita,preco do toho nesiel skor.Je to proste tak.Poznam to.Tiez sme si presli tymito vecami.No co narobi.Podstatne je to,ze uz to maju vyriesene.A tiez fajn je to,ze nemuseli niekam ist skoro rano,ze zavcasu aby sa vobec na radu dostali.

o tomto by som ti vedela popísať…je to asi mesiac dozadu čo som šla na ortopédiu…ráno o piatej som už čakala pred zdravotným strediskom…aby som sa o siedmej dostala dnu a aby som sa o pol 1 konečne dostala na radu…:frowning:

Akoze poobede o pol 1? Toto snad ani neni mozne ako to nefunguje v tomto nasom state a potom, ze ludia sa stazuju, no bodajby aj nie. Jeden by sa z toho zblaznil!!!
Po takejto skusenosti by to bola moja posledna navsteva toho lekara, to ti teda poviem :wink:

jasné, že poobede…dosť zvláštne v dnešnej dobe, čo?..mňa to tiež samú prekvapilo…ale tak nemala som moc na výber…veď toto aj bola moja posledná, nehovorím, lekár sa ma popýtal na nejaké veci…ale aj tak som mala taký pocit, že sa ma chce len čo najskôr zbaviť, lebo má veľa ľudí v čakárni…

ano bala som sa toho, lebo sak to co bolo, proste stalo ma to kopu casu, energie, prehovarania, ale tak teraz som aspon videla, ze to stalo za to, ze to malo zmysel, aj ked mala som chvilky, ze som to chcela nechat tak, neriesit, ze ved to neni moje zdravie, ale by ma to mrzelo, by mi to asi ani srdce nedovolilo :frowning:

vies otazne je ake my budeme ked budeme starsie…ked prideme do toho veku…mozno budeme k tomu pristupovat rovnako…a nase deti sa budu nad nami rozculovat…je to otazne…preto myslim, ze by sme sa mali snazit byt co najviac trpezlivi…:slight_smile:

To nestoji za nic takyto system, to potom lekar ani nema cas sa pacientovi venovat a najma neviem ako tak z rychlika by mohol vyriesit nejake zdravotne problemy. Ked nema cas ani poriadne prehliadnut cloveka, kde co boli, kde je co pripadne opuchnute a podobne veci.
Akoze fakt kukam ako puk.
@triu Este ze si nepolavila a dopadlo to ako dopadlo!

keby som polavila, tak by to bolo cele na nic, takto aspon vieme na com sme, co je dobre, co je zle. Na co sa zamerat, aby to do buducna bolo vsetko lepsie :slight_smile:

neviem ci zrovna nieco taketo sa da systemom nazvat :open_mouth:

1 Like

nestojí…ale čo s tým môžem ja urobiť…chápeš…ja jediné čo som mohla spraviť, že som vzala nohy na plecia a že som si povedala, že som tam bola naposledy…odteraz už ak volačo, tak sukromný lekár jedine…aby som sa už viac nerozčuľovala…

Ano to mas pravdu, to je tiez riesenim a povedala by som, ze pre teba aj najvhodnejsim v tomto pripade. Lebo nemam predstavu ako inak na to.
Rozculovat sa nema zmysel, furt si to opakujem a aj tak sa mnohokrat este rozculim, ak sa stretnem s nejakym neprivetivym pristupom :frowning:

Takže keby ešte raz tak zase by ste išli tam??
Zaujíma ma odbornosť lekárov na tej klinike :slight_smile:

jednoznacne, v Spinne som sa stretla s dobrym pristupom, aj odbornost lekarov je na urovni :wink:
Takze ja by som uz nemenila, nehladala by som niekoho ineho, ked tam uz mame skusenost a dobru, ze sa nam vyplatilo tam ist :wink:

Sak to je podla mna normalne, ze ked mas dobru skusenost tak nebudes patrat a hladat este dakde inde. Ved to by k comu bolo dobre. Ja som taka rada ked sa stretnem s dobrym pristupom niekde, lebo takych lekarov nie je vela, prave naopak :confused:

asi tak, si to vystihla presne moje pocity. K nicomu by to nebolo, len by som sa zase zbytocne nervacila a zbytocne by som aj cas stracala.
A naco :slight_smile:

Touto tvojou odpoveďou si ma potešila. Pôjdem to asi urobiť tak, že sa informujem aj ja na tej klinike.
Myslela som si, že v dnešnej dobe už nebude problém zohnať dobrých kvalitných lekárov, ktorí sú ochotní a chcú pomáhať. No je to úplne inak. Z čoho musím povedať, že som znechutená. Najradšej by som bola keby som nemusela po nich chodiť, keby som nemusela nič riešiť, avšak problémy si človek nenavyberá :confused:

ty si vtipna, je to problem a mam pocit, ze coraz vacsi!!!