Ortopedia

Dobrý deň Janka, aj mňa čaká operácia BK. Vôbec neviem ako sa mám na to pripraviť…
Poraďte mi prosím. Zaujíma ma všetko. A to
vie len ten. kto to už má zaq sebou. Veľmi ma zaujalo to, že ste FIT a nemáte žiadne problémy.
A ja Vám prajem veeeeeeeeeľa zdravia, nech už nikdy nemusíte podstúpiť žiadnu operáciu.
Veľmi sa poteším ak mi odpíšete.
Ďakujem vopred. V i e r a

Dobry den .cekame operace bedroveho kloubu ,maji mi dat titanovy .je mi 37let.prosim Vas za jak dlouho budu moc chodit bez berli a jestli je nutna rehabilitace v laznich.Dekuji za odpovezeni. a jeste jedna vec ,opravdu to je tak,ze uz me nebude kloub bolet a budu moc chodit dlouhe trasy bez bolesti a nebo jine sporty?

ahojte vie nmi niekto poradit mam meniskus a lekary toho vela nepovedia.dakujem

Kto by min vedel odporučiť nemocnicu na operáciu členka - je to reumatická deformácia, komlikovaná osteoporézou.
Ružomberok mi to odmietol.
Ďakujem

Ahoj volam sa Elena,
tiez ma caka operacia klbu a v ktorej sukromnej klinike ta operovali, kto a kolko to stalo?

Ja som druhy tyzden po operacii bedroveho klbu. Nemyslela som ze je to az tak narocna operacia. Najhorsie natom je teraz to ze ma prepustili z nemocnice a trap sa. Snazim sa cvicit ale ma boli kb a tak nevim ci to ma boliet, ci mam cvicit alebo nie. Na ktorej sukromnej ste bola operovana, v com je rozdiel .
Anka

som po operacii BK pol roka
zatial je to OK
zaujima ma vsak , ako je to s pohybom dalej co sa tyka sportu,dlhsej chôdze,skokov,…
kto mate s tym skusenosti odpiste
vdaka

uvn,rbk. mudr. vladimir masaryk

opisat blizsie. meniscus je fyziol. cast makkych tkaniv kolenneho klbu

ruzomberok. mr. adress:j.kacku4, rbk. tel:0903 701 341

mÿslim ze to robia v Saci primar STAŠKO IVAN,4.poschodie

Ahojte vsetci!Ja mam vymenene oba bedrove klby,este ma cakaju kolena.Operovali ma v Ruzinove v roku 2007 a 2008 MUDr. Igor Jančík a asistoval mu MUDr.Peter Maresch.Klbiky su ok,komplikacie neboli.Mam 24 rokov a od 7.rokov mam reumu,preto sa mi tak skoro opotrebovali klby.Este z ruzin. lekarov poznam: Opatík(kolena),Rehák(chrbtica) a Murárik su dobri:-)

viem,je to primar Vitkovsky ,jeden z najlepsich lekarov v okoli Košíc,ja mam s nim velke skusenosti,operoval mi bedrovy klb v 19-tich rokoch a teraz mam 30 rokov,je to uzastny lekar,teraz je v Rožňave na ortopedii ako primár

dobrý deň, môžem Vás poprosiť o telefo. kontakt na pracovisko v ružinove popr. konkrétneho lekára?potreboval by som zabezpečiť výmenu klbu otcovi a hlavne to urýchliť pretože sa v tejto oblasti nepohybujem a otec má už 76 r.Ďakujem za odpoveď

dobry den hladam dobreho ortopeda,surne potrebujem na zapal sedacieho enrvu dakujem…len Kosice dakuejem

moj otec je ortoped ak chcete poviem vam o vas

Dobrý večer, píšete že váš otec je ortopéd. Prosím mohol by mi poradiť ako sa správať po výmene bedrového klbu čo sa týka pohybu? Som po operácii 4 mesiace a stále sa bránim milovaniu s priateľom, bojím sa aby sa mi niečo neposunulo alebo nepoškodilo. Ďakujem.

myslite dr.Totkovic , nemocnica SACA

Mam 35 rokov a v 2006 mi operovali bedrový umelí klb v Nových Zámkoch.Sú tu velmi dobrý lekari a ako aj cele ortopedicke oddelenie.Velmi mi pomohli a teraz mam všetko super čo sa týka klbu.

Dobry den prosim Vas neviete nahodou niekto kontakt na pana profesora Rehaka z Ruzinovskej nemocnice. Som z Martina a chcela by som snim prekonzultovat moj zdravotny stav. Dakujem. Prosim piste mi na e-mail, lebo v tejto stranke sa moc nevyznam. Strasne dakujem.