Ortopedia

Ahoj všetkým moja mama má reumu a ktomu má bolesti v bedrovom klbe vysychá jej mazivo užíva len lieky lekár ju nikde neposlal s tým klbom preto hladám radu kde sa môže obrátiť na pomoc

ahojte, viete niečo o syndróme zamrznutého ramena? Aká liečba zaberá

ahoj.Nepíšeš z ktorého okolia si,pretože dobrého ortopéda poznám,ale je v Rožňave.Je to primár,a veľmi skúsený na bedrové kĺby.Mne dal už v 19-tich rokoch umelý kĺb,a som mu dodnes veľmi vďačná.Slovami sa nedá vysloviť jeho šikovnosť.Fakt má Zlaté ruky.Je to chápavý doktor.Moj názor je taký, dá sa naňho spoľahnúť.Ak chceš bližšie niečo vedieť,napíš mi Tvoj mail.

Ahoj Gabikaz aujal ma tvoj clanok bedrove klby,co si pisala, ze si bola na operacii, na vymene bedroveho klbu…ja mam tiez problemy s bedrovymi lkbmi a v buducnosti ma to urcite tiez caka… chcela by som vediet kolkko trva po operacii rekonzvalenscencia a ci mas niake obmedzenia… dakujem s pozdravom Michala

Ahoj Gabikaz aujal ma tvoj clanok bedrove klby,co si pisala, ze si bola na operacii, na vymene bedroveho klbu…ja mam tiez problemy s bedrovymi lkbmi a v buducnosti ma to urcite tiez caka… chcela by som vediet kolkko trva po operacii rekonzvalenscencia a ci mas niake obmedzenia… dakujem s pozdravom Michala

Ahoj Janka! ja este nie som po operacii bedroveho klbu ale zaujimalo by ma ci mas niake pracovne obmedzenia a kde ta operovali dakujem

Ahojte! prosim Vas viete mi poradit niakeho dobreho ortopeda v Ziline dakujem…

moja mama bola v bratislave na operaciu klbu pretoze mala velke bolesti a nemohla uz dlhsie cakat.je to sukromna klinika.dostala titanovy klb.je tomu uz 10 mes.a je velmi stastna nema bolesti.potrebuje aj druhy klb.tu musi cakat aspon rok.v bratislave bola do mesiaca aj vysetrena a operovana.adresa.clinika orthopedika.www.ortoped.sk.tel.0255566021.

ahoj.Pravdu povediac mala by som mať obmedzenia,ale nerešpektujem primára ktorý má operoval.Po operácii som bola 3-týždne v nemecnici v Šaci a po 3-týždňoch som šla znova na rehabilitáciu,tam som bola tiež 3-týždne.Čo sa týka nemeckych barlí tie som zhodila asi po 2-tyždňoch,ale francúzske som mala asi tak 1,5.Behám,skáčem,a pod.Mala by som to všetko dodržiavať aby mi co najdlhsie vydrzal klb.VEĽMI ZÁLEŽÍ NA LEKÁROVI AKO to spraví.Ja sa chystám do nemecka robiť chyžnú at o tiež by som nemala.Nesmieš veľa stáť,chodiť obmedzovať ťažké bremená.STATICKY A DYNAMICKY SA ZAŤAŽIŤ.Vieš ja mám k tomu este vysunutú platničku,treba to tiež operovať ale v žiadnom prípade.Ak chceš poradím ti dobrych odborníkov z okloa košic,tu su velmi zlatí lekári.Hoci neviem odkiaľ si.Jedna rada dobre si premysli ktorému lekárovi sa zveríš do rúk ahlavne velká dovera medzi pacientom a lekárom.Ak budes mat nejake nejasnosti z radostou Ti vysvetlím poradím
Ahoj držim ti palce Gabca

Dobrý deň, kľby mi chvalabohu fungujú, mám ale problém s chodidlom. Kto mi poradí, kde pôsobí ortopéd - odborník na túto časť tela? Ďakujem. Beata

Ahoj Gabika! dakujem, ze si mi odpisala. No ja som zo Ziliny, tak by som sa dala operovat tu, ale ziadneho dobreho odbornika tu nepoznam, ale cvalia si tu niektorych a hovoria, ze Zilina je na klby dobra a aky ty mas klb? a koli comu ti ho menili? CHceli by sme s manzelom druhe a teraz neviem co skor operacie alebo druhe dieta. Mas deti Gabika? Zatial dakujem a pekny den prajem

Poculi ste niekto o novej liecbe klbov napr. pri artroze? chcela by som o tejto liecbe vediet nieco viac. Pocula som, ze v Kosiciach robia liecbu vpichmi, ktora nahradi chirurgicky zakrok, prosim ak niekto mate blizsie info napiste! hlavne by ma zaujimalo kolko tie vpichy vydrzia aka je zivotnost, ked napr. vymena bedroveho klbu je 10-15rokov .

ahoj to som znova ja .Pocula som ze sa to robi v Ke vo zelaznicnej nemocnici,a stoji to neviem presne kolko ale vela,robi to byvaly zastupca primara v saci Dr melnik,davali to v spravach,nezachytila som ako dlho to vydrží,da sa to zistit pa gabriela

miska vytukaj si Jaroslav melnik ortoped zel.nemocnica kosice tam ti vyjde tvoja otazka,ucinne je to aj na tvoj bedrovy klb

Ahoj Gabika! ja uz som to studovala na nete, ale aka je zivotnost alebo ci je zivotnost klbov dlhsia, ako pri chirurgickom zakroku to nikto nevie lebo to je nova liecba

na stranke JAROSLAV MELNIK atd,som sa docitala ze ta liecba ako si zistujes tak je zivotnost 10-15 rokov,preto som ti napisala stranku aby si si prestudovala,napisane bolo aj kolko stoji ta liecba,ako ju robia,atd ahoj

Dobry den _ chcel by som sa spytat ci by niekto nevedel poradit nejakeho ortopeda ktory by sa na mna mohol pozriet. Mam problem so sternoclavicularnym spojenim a v PO ma odmietli operovat… Necudo sak tu nic nevedia spravit =\ pls… pomoooc

však v PO je primár Kľoc neverím, že ten ti nevie pomôcť … on je najlepši treba isť za nim…

Ahoj Gabika mam ist na operaciu do Šace ako si bola spokojná? Koho odporučuješ? Popíš pobyt aj rehabko. Vďaka

K tým štyrom mestám, ktoré navrhujete by som pridal ešte Prešov. Čo sa týka počtu, ale aj kvality implantovania berových endoprotéz patria do prvej trojky na Slovensku, ak nie su najlepší.