Ortopedia

Ahoj Michalka ! Nemám žiadne pracovné obmedzenia 4 roky som robila v automobilke kde som denne stála 7,5 hodín na linke velmi mi pomohla posilovňa kde sa mi spevnili svaly.

Prepáč zabudla som operovali ma v Šaci velmi dobrý doktor v meily ti napíšem viac ak budeš chcieť

Ahoj Jano ! približne po 3 mesiacoch už môžeš šoférovať ak budeš pravidelne cvičiť a posilovať svaly

Neviem či nie je neskoro.mňa operoval primár Vitkovský,on je v teraz V Rožňave,asistovali DR.Melník,primár Blaško a Staško,neviem to posúdiť pretože ja som sa obraciala za prim.vitkovským a dodnes to robím,ak mám problém zavolám mu a riešim to s ním.Ako odišiel zo Šace tak ja tam uz ani nechodím.ak neni neskoro 0905 937 641.

Co sa tyka operácie tak operoval ma primár ktory uz odišiel do Rožňavy,bol a je to primár vysokej kvality odborník na kĺby.V Šaci poznám niektorích lekárov napr.prim.Staško on bol pri mojej operácii,Dr.Varga zást.prim.,Nejaky dr.Barla., a možno to je všetko.Ja som bola v šaci operovaná pred 12,5 rokmi všetko je tam pomenené.Pobyt:prídeš do nemoc,pozrú Ti papiere všetko sa prekonzultuje s primárom,ak máš všetky vyšetrenia v poriadku na druhý deň ideš na výmenu.Operácia trvá podľa stavu mňa operovali 2 hodiny.Po operácii Ťa dajú na rezku zotavenie,po 2-3 dňoch ideš na izbu.Mňa chodiť dali po 4 dnoch po operácii,po 3 týždňoch ma dali na rehabilitáciu.tam mi ju perfektne rozcvičili poťahovali mi svaly.Po operácii bude samé rozcvičovanie.Koho oporúčam NIKOHo pretože ten najlepší lekár primár odišiel zo Šace.pravdu povediac ja by som sa tam nedala operovať.Musíš veľmi doverovať lekárovi,zo Šace nedoverujem ani jednému.Doverujem primárovi z rožňavy.Primár Staško Ťa bude operovať alebo Varga? Veríš či nie rodila som s umelým kĺbom,to nikto neverí ak poviem.Neviem či som odpovedala na všetky otázky.Veď možme sa stretnúť ak si z blízka ja som z Moldavy od šace 16 Km od kosic 28km držím ti palce tel císlo je nižšie lebo nie vždy som na tej stránke Gabriela

evi kto ta operoval?teraz sa tam chystam na ortopediu pretoze som dostal dobre odporucania na muDr.Torok .

Prosím, má niekto skúsenosť pri vymenenom bedrovom klbe, ako je to s tehotenstvom?Je možné mať ešte deti?

Hovori Vam nieco meno dr.MELNIK ortoped v Kosiciach?Dakujem


Dobry den.Skusenosti s Melnikom Jarom mám,až velmi velké, v roku 1997 bol pri mojej operácii-endoprotéze,ak chcete vediet aky je,co sa tyka rúk pocula som ze ma šikovné ruky,ináč je strašne drzí a je velmi
na úplatky


Dobrý den.Ja mám velke skusenosti s tehotenstvom a endoprotézou-výmena bedrového kĺbu.V roku 1997 som mala totalku a v roku 2003 som rodila sponntánne.Je to dosť tazke a namahavé na klby ale aj chrbticu.Ak ste v tom probléme nezavidim Vam.Deti je mozné mat.To Vám nemoze žiadny lekár zaprieť.

Dakujem za prispevok asi sa mu dam odoperovat/vymena bedr.klbu/je vraj super na tieto operacie.Aj moj fyzioterapeut dr.Dubaj mi ho odporucil a to tak ze svojho najlepsieho kamarata alebo rodinu nechal operovat len jemu.Este raz dakujem a ak mate este nejake poznatky tak poprosim.Inac mam 42 rokov a dost sa toho bojim.

Dobry den.Od Melnika poznám aj lepsieho ortopeda,je to perfekty primár z rožnavy, nemozem si pomoct je velmi zlaty co sa tyka v spravani pacient a lekar,to melnikovi chyba a to mi velmi vadi.Melnik bol pri mojej operácii,nebol dolezity,dolezity bol terajsi primar v Rožnave a Dr BLAŠKO oni dvaja maju ZLATÉ RUČIČKY!!!Myslim Melnik bol treti v poradi operatorov.Neviem presne čo vykonával pri operácii,ale aj mne moj nemenovany primar povedal,že je to dobry odbornik,nezáleži na tom ako je sympaticky.Ak som si ja vybavovala ortopeda prvorade bolo aby som mu velmi doverovala a to sa stalo pri primarovi tohto casu v roznave,v 1997 bol v ŠACI aj s melnik.
Č sa tyka mna operovali ako 19-ročnú a uz mam 12 rokov endoprotézu.Bala som sa aj ja,ale ma pozbudil primar strašne som sa bala,neda sa opisať.Ato chyba melnikovi aby ukludnil pacienta ak sa boji od takých operácii.Bála som sa aj velmi ale som verila v primárovi.Rodila som s endoprotézou.

Vrele diky za povzbudive slova teraz sa uz len odhodlat.roman

Ďakujem, ja zatiaľ nemám takýto problém. Mám 2deti dvojíčky chlapcov, u nás je predpoklad, že by boli zas dvojčatá keby som otehotnela.Chcela som tomu predísť a tak som sa chcela sterilizovať,aby to už bolo bez starostí.No doktor v RK ma úplne dorazil a ponížil.Tak som chcela vedieť názor niekoho iného.

Dobrý den práve som si prečítala, že Váš otecko je ortopéd a preto vám píšem . Mám 14m ročného syna a majú mu robiť TEP. Strašne sa bojím či na to nie je primladý, prečítala som si,že TEP sa môže robiť len 2x za život a čo potom ? Prosím o odpoveď ak mi viete poradiť.

Neviem co vam povedal dr,ale mna ked videl s takym kĺbom hned povedal ze nemozem nielen rodiť ale ani otehotniet,moja otázka znela:ak mi date umely kĺb budem moct mat deti?Bez rozmyslania povedal Budem krsný otec.Takže podľa toho sa riadim.Majte sa pekne.Neriadte sa lekárom treba mu otvorene povedat,ze mate znamu ktorá normalne rodila,netreba sa bát.
majte sa pekne

Dobrý, chcem Vás poprosiť, mám problémy s kolenom a potrebujem ho operovať, mohli by ste poradiť nejakú dobrú kliniku aj súkromnú a tiež lekára. Nezáleží na regióne. Moja Dg.luxatio patellae /luxácia pately/. Ďakujem

dobry den.Kazdy si chvali svoj region,ja poznám vela ortopedov ktory maju velke skusenosti s kolenami,napr:v šaci dr.Varga-zástupca primara,v Rožňave primár-skusenosti mám velikanske,má zlate sikovné rucicky.

Ahojte, máte niekto skúsenosti s Dr. Černákom? Je to ortopéd v Prešove a vraj je šikovný, ale osobne s ním skúsenosti nemám. Dík

Prosim, existuje clovek, ktory sa uz stretol alebo rozumie nasledovnemu: …Jamka implantatu totalnej endoprotezy bedroveho klbu presahuje cez spodok acetabula do panvoveho dna…v panvomvom dne je kopec svalstva, co ortopedi nechcu vidiet, vidia iba “svoje” kosti. To sa stalo mne, ale ortopedi sa tvaria, ze to nie je mozne alebo ze ak to mozne je, tak to nie je problem? Ja problemy mam, a som na ne uplne sama, neveria mi… chcem ich riesit. Iritacia v dotknutych miestach mi brani chodzi bez opory .Dakujem.