Osobný asistent

Dobry den. Je vasa ponuka osobného asistenta ešte aktualna. Sme z BB.

Dobrý deň prajem, volám sa Martina Nováková, bývam v Bystranoch pri Spišskej Novej Vsi. Mám 32 rokov a mám záujem pracovať ako osobná asistentka. Absolvovala som opatrovateľský kurz v Spišskej Novej Vsi, v rozsahu 230 hodím. Do 28. 2. 2014 som robila osobnú asistenciu pani Elene Veľkej ( 4 roky). Môže podať referencie, ak budú potrebné. Pani je chorá na rakovinu a tiež je diabetička a je závislá na inzulíne.

Ponukam sluzby ako osobny asistent, som z Povazskej Bystrice, vodicsky preukaz mam / aktivny vodic / . Mam prax v asistencii niekolko roky. Viac cez e-mail.

Predbežne do blízkej budúcnosti hľadám osobného asistenta, nakoľko môj zdravotný stav sa neustále zhoršuje. Trpím na SM, som vozíčkár. Mal by to byť veriaci-rímskokatolík. Bývam v okolí Vranova nad Topľou.
Telefón:0905514822.

Hľadám osobnú asistentku vlek okolo 45 okres mikuláš. tel 0918910558.

Dobrý večer, rada by som sa opýtala, či už nejakú prácu máte alebo resp. či ešte máte záujem o osobnú asistenciu? Ďakujem za odpoveď.

Dobrý deň, ponúkam služby osobnej asistencie ľuďom so sluchovým postihnutím žijúcim v meste Nitra a v okolí Nitry. Mám prax v osobnej asistencii a v komunikácii s nepočujúcimi. Taktiež navštevujem 3. modul posunkového jazyka v o. z. Myslím. Som spoľahlivá, zodpovedná a odhodlaná pomôcť nepočujúcim. E-mail: osobna.asistencia.nepocujucim@gmail.com

Do blízkej budúcnosti hľadám osobného asistenta (Skalica a okolie). Podmienkou je zodpovednosť, spoľahlivosť, vodičský preukaz B. Kontakt: b.janickovicova@gmail.com

Dobrý deň. reagujem na Vašu ponuku osobného asistentky. Byvàm v Bratislave, v Peržalke. porebujem surne. asistentku… Dakujem za ponuku.

Dobrý deň, ponúkam služby osobného asistenta v rámci Žilinskeho kraja. Som študentkou prvého ročníka magisterského v odbore sociálna práca. Mám opatrovateľský kurz a vodičský preukaz typu B. Som spolahliva a flexibilna.

Dobry den ja byvam v hrinovej a mojim konickom su tiezvylety tak popri praci by som mohol pomoct ale to asii aktualne uz nieje ak nahodou nap na mail

Dobry den vasa ponuka este plati?

Od mája 2013 robím osobného asistenta a poslúžiť ma napĺňa…
Ako osobný asistent chcem pôsobiť dalej a týmto hladám v bratislave ZŤP chlapca muža ktorý potrebuje… Ďakujem

Dobry deň surne hladám osobnu asistentku, na 60. až 90 hod mesačňe. vyvām v Bratislave v Petržalke. tel. 0903278012. vopred dakujem za ponuky.

Dobrý deň.
O aké postihnutie sa jedná, lebo som žena bez vodičského oprávnenia. Mám 51 rokov.
Ďakujem

Dobrý deň. Chcela by som sa opytať či ešťe plaťi ponuka na pracu osobnu asistentku. surne potrebujem, byvám v Peržalke, . moje tel č. 0903278012. prosim prezvonte ma. ja Vam zavolám späť.

Dobrý deň. Chcela by som sa opytať či ešťe plaťi ponuka na pracu osobnu asistentku. surne potrebujem, byvám v Peržalke, . moje tel č. 0903278012. prosim prezvonte ma. ja Vam zavolám späť.

Dobry den, som z TT a mam manzela 41r ZTP. Mozno by ste vedela pomoct ako osobna asistentka. Volajte na 0903572440.

Ahojte, som Barbora a hľadám ochotných mladých ľudí na prácu osobných asistentov. Ide o brigádu, finančne ohodnotenú 2, 76 eur / hod. Ak si nefajčiar / ka a si vo veku od 22-28 r. , zavolaj na tel. c. 0908 370 222 a dozvieš sa viac. Som telesne postihnutá a potrebujem pomoc pri bežných denných činnostiach. Bývam v Petržalke. Potrebujem ťa. Pekný deň :slight_smile:

Dobrý deň, reagujem na Váš inzerát. Je to ešte aktuálne? Potrebovali by sme asistenciu pre 16-ročného syna. Sme z BA, tel: 0918 / 497873.