Otoplastika - plastika odstátych ušníc

Ahoj Danka, ja som bola u Dr. Hederu a mozem odporucit aj co sa tyka ak ide o problem. Tiez sa mi stalo to, ze som mala trosku jedno ucho ine a v pohode mi spravil reoperaciu. Tak neplac, nie vsetci su taky, ze ak ide o problem, nechcu uz zadarmo operovat. Drzim palce, aby to uz u Teba vyslo.

Mojim dvom dcéram robil ušká Dr. Belovič a sme velmi spokojné. Žiadne komplikácie a ušká sú prirodzené, nie ako to robia niekde, že ich máte vyvrátené. Má super prístup. Skús osobne viac doktorov a potom sa rozhodni.

Kto ťa operoval?

Ja som bola na operácii pred 8 mesiacmi a uši mi znovu odstávajú, síce nie tak ako predtým ale myslím si, že po čase sa to bude aj tak zhoršovať. Neviete mi poradiť, kto mal takýto problém, či sa mi oplatí si to dať znovu urobiť?

Dobry den, chcem sa opytat, ci ste uz dostali odpoved na otazku ohlande ceny. Ja tiez totiz premyslam o operacii. Mojmu synovi je 7 rokov. Inac pocula som, ze sa tato operacia robi aj v narkoze, tak neviem. Taktiez som pocula, ze sa to da riesit aj nejako cez poistovnu, ale viac sa mi nejako nepodarilo zistit.

Dobry den, ahojte, som cerstvo po korekcii ucha, ktoru som podstupila v Posonium clinic u doktora Fabryho a mozem Vam povedat, ze som maximalne spokojna. Pan doktor je naozaj velky odbornik a mozem len odporucit tuto kliniku.

Ahojte, môžete mi poradiť, kde ste zohnali tú čelenku? Nikde v BA ju neviem zohnať. Ďakujem

Ahoj. A aku celenku chces? Obycajnu latkovu? Ja som moju kupila v Avione v takom stanocku v ulicke ako je Hypernova, ale myslim, ze to dostanes v roznych predajnich bizuterie. Kup si tu siroku. Stoji okolo 2,50€

Ja som bola tiez iba na operacii jedneho ucha. Bola som v Bratisleve Posonium clinic u doktora Fabryho. Hned po zakroku mi pan doktor ukazal vysledok a bola som spokojna. Zatial mam este na hlave bandaz, lebo mi to robili iba teraz v piatok, takze dole mi to daju az o 5 dni. Ale musim povedat, ze ma vobec, ale naozaj vobec nic neboli. Jedine, co je neprijemne je ta obviazana hlava, ale to uz nejak vydrzim.

Ahoj. Ako uz pisem hore, tak ja som bola v BA Posonium clinic u doktora Fabryho. Obvaz mi daju dole az o 5 dni, ale pristu a cely pribeh bol super a ja som spokojna. Po zakroku som dostala zrkadielko a hned som sa aj pozriet a zhodnotit mohla. Uz len dufat, ze to nepovili. Ale som uz 3. den po operacii a necitila som este vobec ziadnu bolest. Ale naozaj vobec. V inych prispevkoch som citala aj to, ze si treba pripravit riedke jedla, ale to vobec neni pravda. Ja jem normalne. Aj doktor povedal, ze nic take netreba.

Katarina, nevies prosim ta, kolko sa caka na termin operacie u Dr. Fabryho? Ako dlho si mala obvaz? Mala si ho aj okolo krku?

Katarina, musela si mat kvoli jednemu uchu obviazanu hlavu aj okolo krku? Nemas to iba ako celenkovo obviazane? Platila si iba polovicu ceny?

Ahojte, neviete mi odporučiť nejakú kliniku v okolí SNV ? Koľko takáto operácia môže stáť? Je pravda, že sa môžu uši vrátiť do pôvodného stavu? Prosím odpíšte mi. Neviem sa rozhodnúť, či na operáciu mám isť.

Ja som sa objednala asi mesiac dopredu. Jednoznacne treba byt po menstruacii, tak preto ten mesiac. Ale operacia ucha je otazka hodinky a teda verim, ze pan doktor najde vyhovujuci termin.
Mne robili len jedno ucho a teda som mala obvaz 12 dni, ale pri oboch je to 14 dni. Po 5. dnoch som bola na kontrolu a na previazanie. Obvaz som mala okolo celej hlavy a aj cez bradu a tade. Najhorsie bolo neumyvat si vlasy, ale nebolo to tak zle, aby sa to nedalo vydrzat. Dnes mi dali obvaz dole a este asi 3 tyzdne musim nosit celenku. Ale vysledok paradny. Sa moc tesim. Ucho mam este ako z dreva a aj malo opuchnute je, ale to prejde.

Dada, ako uz pisem hore, tak ano hlavu som mala obviazanu. A som aj rada, lebo pre ucho je to lepsie. Doktor mi to vystlal vatou a usko bolo ako v bavlnke. Nestazujem sa na to. Ano, cenu som mala polovicnu.

Dakujem za odpoved, len nie som velmi rada ak by som musela mat obvaz zase aj okolo brady, lebo ja by som chcela ist na prevazy autobusom a s takym obvazom okolo brady by som sa strasne hanbila. Ak by som ho mala ako celenku, tak si dam len siltovku a je to lepsie ako okolo brady. Ved uvidim co povie. Lebo kamaratke ked robil Marsal reoepraciu jedneho ucha tak dokonca nemala vobec obvaz, iba celenku latkovu a pod nou vatu. A ucho mala pekne aj tak.

Ahoj este raz. Tak po skusenosti s mojou celenkou Ti odporucam kupit nejaku bavnenu, lebo tu, co som kupila v tom stanku v Avione som po prvom dni nosenia aj odlozila, lebo som myslela, ze mi odpadne aj to ucho, co mi neoperovali. Tlacila hrozne. Tak a nove som si kupila v Caliop, ale maju aj v C&A a inych.

Ale neboj, to vydrzis a zvladnes aj s obvazom. Ja som tak bola 2x na skuske a pohoda. Nastastie vtedy este nebolo tak teplo a tak som si dala kapucu, okuliare a bolo. Jasne, ze trosku to bolo vidiet, ale len malo. Ja som rada, ze som mala tie prve dva tyzdne ten obvaz, lebo celeka ma len tlaci a hentak som bola uplne ok.

Katarina, uz mam aj termin operacie, dal mi ho vtedy, kedy som chcela a obvaz nemusim mat aj okolo krku, lebo som sa pytala, ci to musi tak byt a vravel, ze u mna ani nie, lebo mi bude robit iba vrch jedneho ucha a ak nechcem taky obvaz aj okolo krku, tak mi da iba celenku (mam si priniest) alebo taky obvaz do celenky spraveny. Tak som rada a bol velmi mily a ochotny a lutujem, ze som k nemu neisla hned alebo aspon na opravu po prvom chirurgovi, oni sa na mna uz vykaslali ak nejde o peniaze. Vies ja som uz usi mala robene 2x a do tretice mi zase jedno ucho strajkuje.

Ahojte, ja uz idem na tretiu operaciu usi k tretiemu chirurgovi. Prvy krat sa mi vratili usi spat, druhy krat iba jedno a do tretice dufam, ze to uz bude OK. Lebo tolko penazi ma uz tie usi stali, ze by bola skoda, aby to uz u mna nebolo v poriadku. Len mne chirurg vravel, ze okuliare nosit po operacii mozem, to nie je pravda, iny chirurg mi povedal, ze s okuliarmi opatrne, pretoze sa mozu usi vo vrchnej casti odelovat, kedze je to cerstve. A mal pravdu, kvoli okuliarom musim ist znova. A slnecne mi neodporucal nosit toto leto vobec.