Otoplastika - plastika odstátych ušníc

AHojte, chcela by som sa spyat kto ma s platikou usi dobre skusenosti a co to obnasa ?!

Ahoj.
Tak ako, už si bola na operácii? ja sa tiež chystám k doktorovi maršalovi, len by som chcela vedieť, čo je to zač, či je profík v tom čo robí a či niečo nepokazil a tak. predsa len, je to aj dosť peňazí a už nech je to poriadne. prosím, daj mi vedieť keď tak na mailík, môžeme to prediskutovať :slight_smile:

a to bola aká klinika?

odpoved, nie si nahodou jednym z nich? vsade preferujes len ULK a rozhorcujes sa nad hlupostou pklientov platickych klinik. ( i ked beriem, ze tam mozu byt odbornici)
nikde som vsak nenatrafila na odpoved, kde by si niekomu poradil…a najviac sa mi paci tvoj nick, v podstate ta nevystihuje, nedavas odpovede, aspon nie take ake by ludia ocakavali.

Ahoj a kde si si davala otoplastiku urobit, ked si spokojna? Dakujem

No, bohuzial, to musim len potvrdit…toto mal skor niekto povedat…kazdy mi tvrdil, ze to potom absolutne nebude boliet, ak aj ano, ze ibalgin to vyriesi…velky omyl!!! Prva noc bola najhorsia, celu noc som nespala, nemohla som s hlavou ani pohnut, lebo ta hrozna bolest bola este horsia…sampozrejme tesne pred spanim som uzila ibalgin, ktory mi nepomohol…pocas noci som uzila dalsi…ale nic…momentalne som opuchnuta, nevysapta, mam hrozne bolesti a uz sa " tesim " na dalsiu noc…

Tie bolesti su individualne, u niekoho nemusia byť žiadne. Kamaratka bola v 20 rokoch na operácii a ona žiadne bolesti nemala, neviem možno to zaleži aj od toho akým spôsobom chirurg operuje.

Ahojte. ja sa tiež chystám na túto operáciu, ale mám obavy - prečítala som rôzne názory. o trnave sa tu toho veľa nepíše, neviete mi niekto povedať, aký je dr. maršal z euroclinic v TT?
a niektorí tu píšu, že to stálo 400 eur a podobne, ako to, že tak málo? ja som si robila prieskum a jediné, kde to bolo 400, bola klinika v piešťanoch a tam sa nechystám

Ahoj u dr Maršala sa platí 500 eur so všetkym, aj preväzmi aj lok. anesteza… Ja sa tiež k nemu chystam na operáciu a toto mi tam takto povedali o tej cene ale ešte neviem kedy si dam termin.

Ešte som chcela napísať, že ta cena je celkom primerana k vykonu, napr v Ružinove sa plati ešte menej okolo 400 eur a v jednej sukromnej klinike v BA som dokonca videla 700 eur to sa mi zda už prehnane.

No tak neviem. ružinov tu celkom chválili a navyše blava - tam ma prekvapuje, že to stojí 400 eur.

Len dúfam, že je šikovný. ja chcem ísť k nemu, lebo to mám blízko, nemusím nikam behať a tak. ale chcela by som ísť v januári, tak uvidím. kedy asi treba ísť na konzultáciu? a za konzultáciu sa platí?

Ivka ano za konzultaciu sa tam platí 20 eur. A termin možeš mať aj o týžden.

Ahojte kto ste boli na operácii uši tak tiež ste nemohli normalne jesť? Pretože ste mali pocit že sa vam tie uši pod obväzom hybu? Keď žujete ustami? A keď to mam obviazane aj pod krkom, tak ani nemožem normalne otvoriť usta takže jem iba jogurty a niečo uplne mäkke.

ahojte vsetci, ja tiez idem teraz v decembri na operaciu, trochu sa bojim ale zaroven sa strasne tesim ked uz budem moct normalne si dat cop a aj na kupalisku sa nebudem hanbit…ma prosim vas niekto skusenosti s doktorom Valdmanom? uvazujem nad tym ci pojdem do kosic alebo si to necham spravit u nho v Presove…ak mi vie niekto poradit budem rada…dakujem

Ahoj. tak ti strašne moooc držím palčeky, aby si potom bola spokojná. ja chcem ísť v januári, len ešte neviem, ako budem mať skúšky v škole a tak. musím si to nejako zorganizovať. rozhodne daj potom vedieť, ako si dopadla :slight_smile:

Ahoj Laura, ja som zákrok podsúpila tento týždeň a môžem ťa ubezpečiť, že to nebolo nič strašné. Počas zákroku som necítila absolútne nič, na druhý a tretí deň som občas pociťovala len také mierne tupé bolesti, to bolo všetko, žiadne trápenie. Ibalgin som užívala ráno/večer. Ak sa rozhodneš pre zákrok, držím ti palčeky. Pa jana

Ahoj Jana ja už mam tiež po operácii skoro mesiac, predsa som do toho išla a nelutujem povedala som si nech su tie bolesti je mi to jedno aspon budem mať pokoj cely život a nebudem sa musieť hambiť si vypnuť vlasy. A mna to skoro ani nebolelo iba prve štyry dni tak divno štipalo ale s tabletkami sa to dalo vydržať. Uši mam presne take ako som chcela :slight_smile:

Ahoj Laura,
čítala som tvoje príspevky…tak nakoniec si bola v tom Ružinove? Ja idem teraz 12.1. k MUDr. Paliatkovi…trocha sa bojím, ale idem do toho… ja mám už aj prsa, tak snáď to viac bolieť nebude:D. A tie injekcie neboleli?

Denisa

Denisa nebola som v Ružinove ale u dr Maršala v TT. Injekcie trochu štipali ale potom som už nič necitila.