Otoplastika - plastika odstátych ušníc

Barborka, cop môžeš nosiť aj hneď po odstraneni obväzu, jazvy su schovane v tom zahybe za uchom preto ti to nikto neuvidi. A tie jazvy časom vyblednu ale zatial ti ich nikto neuvidi, neboj :slight_smile: A zo školy vymeškaš asi dva týždne. Aj vlasy si umyješ až po dvoch týždňoch, keď ti odstrania obväz.

ahaa :slight_smile: velmi moc dakujem za odpovede :)…a este by som rada vedela ze kolko dni po operaci to este bolii :/…

No mna to bolelo asi 4 dni potom už nie. Ale ak ti da dolu obväz tak ťa budu na dotyk ešte bolieť možno mesiac.

Dobry den , uvazujem o tejto operacii , je to moj jediny komplex , ale strasne sa toho bojim , su nejake rizika? hlavne ma zaujima cisa moze operacia nejak nepodarit a uplne mi doriadit usi … taktiez ma zaujima ze ci po , povedzme , mesiaci alebo dvoch , kedy by mali byt usi plne zotavene , ci budu uz dokonca zivota velmi haklive a ci sa mi pri prudkom pohybe , pade alebo co mozu stehy roztrhnut …
alebo ci tie usi po zotaveni budu ako moje vlastne len budu lepsie vyzerajuce.

Dakujem

Ja by som chcela reagovať na tento príspevok, pretože tá cena sa mi veľmi pozdáva. Myslíte si, že ešte bude tá cena aktuálna? A robili vám to normálne v nemocnici? To ste sa tam boli spýtať, alebo to robia v každej nemocnici na tomto oddelení? Ďakujem za odpoveď

Boli ste niekto na operácii uši v ružinove? Viem kde to je, ale by ma zaujímalo, kde tam presne operujú uši? V tej budove plastickej chirurgie napr na tom 2 poschodí maju nejaku miestnosť kde ich operuju? Alebo ma odvezu normalne na operačku do tej hlavnej budovy? Dik za info :slight_smile:

zdravim vsetkych ,aj ja mam zaujem ist na otoplastiku ,potrebujem poradit v Ba,v Ruzinove dobreho doktora,aj vysledky dakujem

vyborny plasticky chirurgovia su v BB v Novamede. Sukromna nemocnica…ale po operacii mam uz 8-9 rokov a nemozem sa stazovat…nemenila by som za nic na svete!:slight_smile: odporucam…

je pravda ze po zazroku vas cakaju bolesti hlavy, spanok v podstate v sede, nosenie turbanu, potom sa odporuca celenka…co je ale teraz velmi stylove,takze si myslim, ze toto vsetko stoji za to! verte mi…od vtedy nemam ziadne bolesti…pamatam sa ze mamka mi to potom asi este este dva mesiace potierala propolisom kym nevypadli stichy…citliva na usi nie som…uz ani neviem ze som na nejakej operacii bola:D ale odvtedy nemam rada,ked sa mi niekto usi dotyka…ale to bude asi len nieco mnou vsugerovane:))

Ahoj, chcela by som sa ta opytat ci si bola na vlastne naklady potom ked ta druhýkrat operovali alebo si si to hradila sama ?

Je možne že sa mi vrchy uši vracaju naspäť? Dala som si operovať iba vrchy uši, lebo iba tie mi odstavali a teraz po 3 mes od operácie ich mam skoro take ako pred operáciou. Prečo mi to neostalo tak ako som to mala zo začiatku? Aj mesiac po operácii som ich mala ešte pekne pri hlave a teraz sa mi oddeľuju. Stalo sa vam to niekomu?

Dobry den.Mam 17 rokov.A odstavaju mi usi.Rodicia mi hovoria ze to nieje prvda,ale ja si mylsim pravy opak.Ked vas mozem poprosit poradte mi nejakeho dobreho plastickeho chirurga v okolo SNV,KE,PO…a este by som sa chcela opytat ze kolko pripblizne to stoji.Dakujem

Ahoj ja budem mat za chvilku mesiac od operacie a tak som sa s “new” uškami stotoznila ,že sa mi zda ako keby som uz bola niekolko mesiacov po operacii … som spokojna ja som bola v kosiciach v FNLP.Lekár resp. pani prednostka ,ktora ma operovala bola ,vyborna velmi profesionalna a mila ale inak ak to mam zhodnotit cele zdravotnictvo je na hlavu ,sestricky ma mali na haku na veceru mi dali obrovske zemiaky.Po tych skvelych zemiakoch sa mi z ucha pustila krv pokym som ich krvopotne požuvala. Ked som dosla za sestrickou tak povedala ,ze to z toho ze tu pobehujem hore dole ani mi nedala nejaku gazu nic skratka nevenovala tomu pozornost ,ja sama som si musela prikladat hyg. kapesniky za celu noc az do rana ani jedna kontrola… ked to mam cele zhrnut praca pani prednostky =spokojnost , starostlivost (aj pri platenom zakroku)=nula bodov … ale odporucam sebavedomie mam vyssie o 200%

Ahojte neviete kto bol v Ružinove koľko tam stoji operácia uši? Je to aj podla toho či ešte nemam 18 alebo už som mala 18? Koľko to tam stoji ak už som mala 18? Ďakujem.

Prosím Vás mohli by ste mi poradiť dobrého lekára v Košiciach s ktorým máte dobré skúsenosti?..

ahojte,chcela by som sa spýtať,akou masťou vám kázali potierať rezné rany za ušami,mne doktor predpísal belogent masť,ale moc sa mi tie jazvy nezaťahujú.Na lavom uchu sa zvrastajú vo forme priehlbinky a na pravom uchu sú stiahnuté k sebe až moc…aké mastičky používate vy?

Operaciou nekončí liečba a pani prednostka má na oddelení pekný bordel ak nezabezpečí pooperačnú starostlivosť! Hlavne ak ako prednostka šéfuje klinike! Každý lekár a nie len šéf sa má postatrať o pacienta aj po operácii. Na mňa sa môžu moji pacienti obrátiť kedykolvek aj v noci ak to uznaju za nevyhnutné. Ešte sa mi nestalo aby to niekto zneužíval. A ešte sa mi nestalo aby niekomu po jedle krvácali uši. Tie Košice sú krajina zázrakov. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Žiadne, mne nekazal dr nič si na to davať iba zo začiatku umývať repíkom a potom už nič.

Ahojte, tak ja mam par hodin po operacii, vyzeram jak navstevnik z marsu (turban;) …tak ak ma niekto nejake otazky, pytajte sa… mam este vsetko v cerstvej pameti :slight_smile:

Ahoj ja mam otazku, že u koho si bola? A kolko si platila a ako dlho trvala operácia. Diky