Otužovanie

Mozno mensi teplotny sok, ked je vonku uz chladnejsie. Aj ked to na tento rok akosi neplati :smiley:

je jedno, aky je mesiac :smiley: mne by v tej vode bola zima aj v auguste.

Aj na tom sa dá pekne popracovať :slight_smile: Chce to tréning :smiley: Nič viac.

ja som si jednu dobu davala studene sprchy, povedala som si, ze lepsie ako nic, ale ani to mi dlho nevydrzalo.

No to ja zase s tými studenými sprchami vôbec problém nemám, skôr si neviem predstaviť, že by som sa niekde šupla do jazera alebo tak :smiley:

Všetko je to povedala by som o nastavení v hlave, ale tiež napríklad o tom v akom cykle sa my ženy nachádzame

Akoze v akom cykle :smiley: Akoze pocas svojich dni by zena nemala otuzovat? :smiley:

to je nezmysel, tomu ani sama neveris, co si napisala :smiley: neviem, niektore zeny si myslia, ze vtedy nemoze robit absolutne nic, ale to predsa nie je choroba :smiley:

ja otuzujem uz roky :slight_smile: za kazdeho stavu ci cyklu :smiley: a citim sa ovela lepsie ako predtym, ked som to nerobila.

a kam chodis otuzovat? :slight_smile:

muz chodi na kadejake jazera, tam je ta teplota vody taka stalejsia :slight_smile:

Hej, tam nemáš aspoň šancu, že ťa unesie prúd alebo čo :smiley:

Ak nie prud, tak potom nejaka haved, ktoru zhora nevidis :smiley: Tam v stojatych vodach na teba ciha ovela viac nastrah ako inde :smiley:

no super, vyborne :smiley: teraz si vo mne zabila akukolvek nadej, ze sa na to otuzovanie este vobec niekedy dam :rofl:

Aaale nie, vsak co tam uz len moze byt, maximalne tak nejake ryby. Ved u nas nezije nic take nebezpecne.

No mne stačí aj vedomosť, že tam tie ryby proste sú :smiley: Aj tie majú zuby :smiley:

akoze myslis, ze co cakaju tam len na teba? :smiley:

no co ty vies, ake maju zmyslanie? :smiley: clovek sa uz nikde nemoze citit bezpecne :smiley:

netreba sa bat :smiley: je to pre cloveka len a len prospesne, praktizujem to uz dlhy cas. ryby-neryby, kaslem na ne a idem :smiley:

Tak to ani do mora potom nechodis? :sweat_smile: