Otužovanie

Tak ale ako aj to je forma otuzovania. Niekto si zas doprave ladovu vanu, je prakticky mnoho podob otuzovania

veď áno je toho veľa a niekto sa utužuje aj v lete, keď má vliezť v horúčavách do chladnejšieho bazéna, ako napríklad ja :smiley:

Aj je vlastne stanovene ze kolko stupnov ma mat voda? Ci je to individualne podla toho kto sa na co citi?

Tabuľky na to nie sú, len si treba uvedomiť, že ak chce niekto začať s otužovaním, tak je to proces na dlhšiu trať a treba to skúšať postupne, aby si človek viac neublížil

Darra je to asi o tom, kto sa na co citi a neprecenovat sa, lebo si clovek moze takto aj ublizit.

To je pravda, ale mam aj ja pocit, ze teraz to ide tak do popredia vsetko.

skor by som si asi nasla ineho konicka a ine zaluby :smiley:

Hmmm som na tom podobne. Ja som otuzovanie aj skusala, no nic mi to nejak nedavalo, tak som ani nepokracovala dalej

Ani ti to nepomahalo v tom ze by si bola napriklad menej chora alebo tak? Pripadne ludom byva mensia zima ked otuzuju :slight_smile:

Tak ako malo by to posilnit imunitu, ale nie je to podla ma pre kazdeho take otuzovanie

Ale veď sá sa otužovať aj tak, že človek si bude dávať menej vrstiev oblečenia v zime či? :slight_smile:

áno aj to sa dá :smiley: len je to potom asi aj o tom ako veľmi budeš nadávať, že ti je zima :slight_smile:

hmmm ako kolvek tak proste zaciatky su krute a je to len o takom tom vnutornom boli v cloveku, ci vydri alebo to proste vzda

No skusila som, a neviem asi som to robila zle aj co sa dychania tyka a veru ma to neoslovilo.

dychanie sa vycibruje podla mna casom, najskor treba zvladnut asi ten prvotny sok z toho chladu a ten vnurony boj, ked chces okamzite opustit tu ladovu vodu

a ako sa dá v hlave nastaviť taká myšlienka že studená voda je ok? :slight_smile:

To treba asi len nejako predychat :slight_smile:

Dneska rano, ved to nebolo najteplejsie, prijemnych 0 stupnov som videla pana nasadat do auta v kratkom tricku :smiley: Zamrzla by som :smiley:

u nas chodi taky kurier a ten aj v decembri chodi k tratkom tricku, veste a kratasoch. podla mna ani bundu ani dlhe gate nema

len otázka je, že či potom nemá zápal pľúc alebo čo :slight_smile: