Otužovanie

Uz to vidim, ze v lete budem hrdinka ked bude vonku cez 30 stupnov to ano, to sa kludne budem sprchovat v studensej vode ale akonahle sa ochladi to uz nie :smiley:

ano aj ja to tak robim :smiley: kludne vlazna az studensia v lete ale v zime sa vyvaram :smiley:

tak to sme na tom rovnako, po mne ked ide muz v zime do sprchy, zakazdym jaci, ze sa obaril

hej presne aj u nas je to tak :smiley: ze aka saunicka je v kupelni, no reku nemas za co :smiley:

asi tak :smiley: normalna teplota v kupelni bude az ked bude vonku takych 28 stupnov :smiley:

U nas tiez muz nadava, ze ked ide po mne do sprchy, tak sa zakazdym obari, no nie je podla mna nic lepsieho ako taka fajna horuca sprska

ale tak lepsie akoby ho tam mala cakat ladova sprcha nie?? :smiley:

To moj drahy zase ked sa sprchuje v studenej a idem po nom a postavim sa na tu vanicku v sprchaci, tak mi idu nohy odpadnut od zimy ake je to vychladene :smiley:

no a co :smiley: tak mate asi taku nachylnu vanicku :smiley:

heh u mna by ti zas nohy zhoreli, ja milujem ba priam az vriacu vodu

u mna aktualne otuzovanie prebieha tak ze som postupne prestala doma kurit ako sa vonku otepluje :smiley: :smiley:

heh my sme tiez priskrtili kurenie, no nie ani tak kvoli otuzovaniu ale kvoli cenam za teplo heh

Tak esteze sa uz zacina trosku oteplovat, lebo inak si to neviem predstavit.

Ha, to robíme aj mi, minimálne zakúrime už i keď teraz keď bolo to ochladenie aj by sa patrilo :smiley:

a teraz sa niekto z vas otuzuje?

to ani neviem inak, že do akého času alebo počasia sa otužuje vlastne

asi kym uz voda nie je uplne tepla pre tie zimne mnedvede ci ako sa takym ludom hovori :slight_smile:

asi tak, tiez si myslim ze to sa chodi asi len do urcitych stupnov i ked neviem, obdivujem takych ludi ale sam by som sa na to nedal :smiley: moja hlava ma nepusti.

ono je to ale cele hlavne o tom, ako si to v tej hlave nastavis.

To je pravda, všetko je to o hlave :slight_smile: Dokonca čo sú turisti niektorí, tak oni si po túre vyzujú ponožky topánky a idú do horského potoka, že to je dobré :slight_smile: