Otužovanie

…to je na unavene nohy velmi fajn…to aj sama mam velmi rada…

Jedine tak, ale za normálnych okolností by ma nik do takej vody nedostal :smiley:

No skúsila som to len raz a skončila som s miernym zápalom pľúc, takže niečo takéto isto nie je pre mňa

To by som aj ja, ale neviem ci potom pre takychto, co to idu prvykrat skusit fakt nie je lepsia priprava niekde doma v studenej sprche.

myslim, ze ako pre koho. niekomu bude lepsie si kazdy vecer pomaly uberat teplotu vody pri sprchovani, niekomu bude lepsie rovno vhupsnut do studenej vody.

tak uz sa nam otepluje paradne takze za chvilku tak prirodzene aj pride podla mna to uberanie teploty aj v sprche :slight_smile:

Hmmmm veru ja sa uz leta neviem dockat. Zboznujem horucavy, bazen, studenu citronadu. Ja som sa mala narodit niekam do exotiky

I keď za chvíľku jún a nemám pocit, že by bol nejaký úpek vonku, skôr v máji boli vyššie teploty pár dní, hádam to tu znova tak bude.

Ale tak ono to pride, este je len zaciatok leta.

Ja si zas pamatam, ze ked sme boli deti, tak uz na velku noc sme behali proste v kratkych rukavoch. Terza je cele to pocasie tak nejak poposuvane

tak ja pamatam aj take, ze na velku noc snezilo.

akože u mňa to už postupuje tak že sa v týchto teplách vlažnejšou vodou sprchujem :smiley:

Tiež sa na leto osviežujem vlažnou vodou a keď sú už horúčavy tak aj studenou:-)

sranda ze v lete to ako vyhovuje ludom ale v zime alebo na jesen sa malo ludi zacne tak prehovarat mozno k tomu aby si dali chladnejsiu sprchu.

Nooo tak ale ak mas vonku nejakych tyz 30/34 stupnov, tak sa ti ani ta chladna voda nezda byt proste az taka studena

Hej hej to je inak pravda. Ja takto v zime moc studenu vodu neznesiem, je mi to aj celkom neprijemne, ale zas v lete si aj hlavu umyvam len v takej chladnej

tak vlasy nie to mam radsej v teplej predsa len aj ked sa clovek poti alebo tak je lepsie teplejsia. ale ked su velke horucavy tiez mi je lepsia vlaznejsia.

V lete sa mi málokedy stane, že sa umývam v teplej vode, zväčša je to taká studenšia. Po dlhom a ešte aj horúcom dni proste padne dobre osviežiť sa

to ano ako osviezenie dobre padne teraz bude aj viac ludi na kupaliskach sa osviezovat ked hlasia take horucavy.

Vcera som sa sprchovala dva krat co mi bolo take teplo a to ma byt zevraj este horucejsie v tieto nasledujuce dni