Otužovanie

Praveze co som pozerala, tak sa malo mierne ochladit. Uvidime, co na tom bude pravdy a az hej, tak ze ako dlho to vydrzi. Ci zase zacnu teploty takto drasticky stupat alebo nie.

Hej hej to som aj ja pozerala, že hlavne cez víkend by malo aj čo to spŕchnuť

Vcera bolo u nas uplne uzastne cely den prsalo, zahrada si oddychla od tepla a mi tiez. Taky gaucovy den vobec nie je niekedy na zahodenie

Taktiez aj u nas, akurat skoda, ze bol sviatok a clovek nemohol nikam ist. Ale zas je pravda, ze omnoho lepsie padol po takych horucavach ten chladny vanok

Hej presne teraz sa vonku aj lepšie dýcha konečne.

Zaujímalo by ma, ak je tu niekto, kto sa venuje otužovaniu naplno, ako ste začínali?Či je dobré postupne ochladzovať vodu alebo nad tým príliš nerozmýšľať a rovno sa vrhnúť do ľadu :slight_smile:

Rozhodne by som sa isto niekam hned nevrhal. Mnohi co takto poznam tak zacinali s otuzovanim vo vani a v sprchaci a potom sa postupne dostavali aj do exterieru a riek alebo jazier. No je to tak povediac na dlhsie

Takisto som zacinal rovnako, netreba to hned silit, nie je to dobre ani pre organizmus. Musi to byt velky sok, treba ist na to pekne postupne.

To ano ale tak su ludia ktori sa na to otuzovanie jednoducho nedaju lebo im to nerobi dobre ze proste sa zatnu a hotovo.

Pochybujem, že je niekto komu to nerobí dobre :slight_smile:

My sme otuzovali minuly rok, chcem aby sme aj tento zacali, len to tiez treba postupne, aby si telo zvyklo.

Kedy začínate? Kedy je najlepšie začať?

v teple je najlepsie, aby si telo na to postupne zvyklo :slight_smile:

tak dnes vyzera podla predpovede ze by bol dobry napad ist to skusit :slight_smile:

Heh a dnes je pocasie uplne ine, aspon teda nam od vecera v kuse leje. Ale aj takyto den padne vhod a prirode a hlavne zahrade to velmi pomoze

aj u nas len leje ale zas cez tyzden, by mali prist zas horucavy, takze aj fajn, ze takto poprsi a nachvilu sa aj schladi troska

Horucavy? Z kade si? Lebo teda co som pozerala dnes predpoved, tak do 30 stupnov cca.

a 30 stupnov akoze nie je dost? teda ja poviem, ze na mna a j celkom hej . u nas to nastastie dnes nevyzera, ze by bola az taka palava, lebo je zatial pod mrakom

dnes je ale celkom fajn, teda aspon u nas moc teplo nie je. ja milujem leto a teplo, no taketo chladnejsie dni vedia padnut dobre vhod

nam ked obcas vypnu teplnu vodu, tak mame take domace otuzovanie, no zakazdym som rada, ked sa po par dnoch skonci, lebo to nie je teda nic pre mna