Otužovanie

v lete to nie je podla mna otuzovanie, to je skor take bezne kupanie :smiley:

V lete to je ulava dat si v tak horucom pocasi taku studenu sprsku, to je podla mna prijemne schladenie

Ale tak som si ista, ze najdes aj studensie vody, ktore sa nedokazu prehriat ani v lete, v takej tecucej rieke napriklad :smiley: Pre mna by to bolo rozhodne otuzovanie aj pri 38 stupnov celzia :smiley:

ale aj ta rieka nie je taka ako napriklad teraz, predsa len aj tam ta teplota o trosku stupne ;ň

  • ahoj rrraduska -

ty chodievas niekam do potokov, riek a tak??

hmmm to akoze celkom odbivujem takychto ludi, ktori chodia otuzovat aj v minusovych mrazoch

ja takisto, mozno by som sla, ak by som mala s kym :slight_smile: ma to rozhodne vela prospesnych ucinkov

mna vytiahol muz zoparkrat, ale to bolo naposledy dva roky dozadu, odvtedy som nebola takto nikde :smiley: ale isla by som znovu, len samu ma to nebavi, muz od toho nejako upustil.

Ano? To takto bezne v pohode davas? :smiley: Taky ladovy medved riadny z teba teda. Vela zien som este takto nevidela veru.

no je to veru nezvycajne, kde byvas? nepridame sa k nej aj my? :smiley:

no uz to nedavam :smiley: ked si od niecoho odvyknes, tak to proste uz nejde tak lahko, neviem sa uz k tomu akosi dokopat

najma ked su to veci pri ktorych clovek musi vyjst zo svojej komfortnej zony…

no ale obcas aj take treba, no nie? :smiley: ved ak je to pre zdravie, tak preco neskusit, clovek predsa nevie, ci sa mu to nezapaci :smiley:

presne. mam dokonca taku kamoskui, ktorej muz sa otuzovaniu venuje. zakazdym len rozpravala, ze to proste nechape, ako sa moze macat v tak studenej vode az pokial to nevyskusala a vyzera to tak, ze je este vacsim fanusikom otuzovania ako jej muz xixi

tak to musis mat v prvom rade nastavene v hlave, aby si take nieco dokazala :smiley: no nie je to jednoducho istotne.

to ano, nesmie clovek v hlave o sebepochybovat, to je podstatne :slight_smile:

to je inak pravda 90% uspechu, je podla mna odhodlanie a spravne nadstavenie mysle. ak sa nastavis tak, ze to das, tak ti v tom po pravde nema co nejak branit

presne tak, ale kazdy to takto veru nema :smiley: niekto sa moze snazit k tomu dokopavat aj polroka a nic z toho.

je tu niektora, ktora to aj realne niekedy skusala? :smiley:

ja som pisala, ze som sa s muzom pred casom zvykla chodit otuzovat:)