Pigmentove flaky

Ahoj,Olinka.
Prečítaj si aj Ty odpovede,kt.som písala vyššie. Aj mne sa rokmi tie fľaky zhoršovali a ozaj mi nič nepomáhalo,až tá lampa začala.Viem ako sa cítiš. :frowning: Vzniká to pôsobením slnka na pleť,spôsobuje to ozónová diera.Pokožku páli a robí tie pigment.škvrny.V lete treba používať vysoké ochranné faktory,pretože opálením ešte viac tmavnú a liečiť poškodené bunky Bioptrónom.Môj názor. Ak máš záujem o bližšie info,napíš mi tiež na mail :
zdeni@mail.t-com.sk. Som z Košíc. Ahoj.

Ahoj,ja vidím pokrok už len bioptrónom.Prečítaj si príspevky vyššie… Mne nič nepomáhalo. Stále som ich mala horšie.
To je jediné,čo zaberá mne,používam ju už 5 mesiacov a zmenšujú sa a blednú. Takže ako dlho to bude trvať do úplného odstránenia ešte napísať neviem.Nie je to rýchly proces ako vidíš,ale je účinný a stojí za to dva krát denne po 10 min. Myslím,že si bola na tvári spálená,keď sa to stalo.Treba liečiť zničené bunky. A myslím,z mojich skúseností, že krémy to nespravia. Moju adresu som udala vyššie,tak ak máš záujem o bližšie vysvetlenie ako prístroj funguje,napíš. Je certifikovaný - švajčiarsky,na svete používaný myslím už viac ako 15 rokov a výsledky stoja za to.
Držím palce,Ahoj. Zdenka

Nech skúsi tiež bioptron. Ja mám veľmi dobré skúsenosti. 2 x denne po 10 min a fľaky pomaly miznú. Príspevky odo mňa vyššie. mail : zdeni@mail.t-com.sk.
Zdenka

Bioptronom Natálka.
Prečítajte si príspevky vyššie. Zdenka

Branka,skúste bioptrónom. Mne pomáha len to. Žiadne krémy ani maste. Mapy sa zmenšujú a blednú. Konečne po 9.rokoch.
V prípade záujmu o bližšie info,napíšte na mail: zdeni@mail.t-com.sk.
Viem prístroj pozháňať s podrobným vysvetlením,na akom princípe funguje. Oplatí sa. Zdenka

Daša,ja som už zúfalo skúšala tiež všetko možné a nič nepomáhalo. Až prístroj bioptron. Ak chceš prečítaj si všetky príspevky odo mňa nižšie.
Verím,že sa máp po tvári zbavím po čase úplne.
Ak by si sa chcela niečo opýtať,napíš mi na mail : zdeni@mail.t-com.sk.
Držím palce . Zdenka

Daša,ja som už zúfalo skúšala tiež všetko možné a nič nepomáhalo. Až prístroj bioptron. Ak chceš prečítaj si všetky príspevky odo mňa nižšie.
Verím,že sa máp po tvári zbavím po čase úplne.
Ak by si sa chcela niečo opýtať,napíš mi na mail : zdeni@mail.t-com.sk.
Držím palce . Zdenka

ahoj chcela by som vas poprosit o radu mojmu prietelovi sa vyhodili na chrbte take velke biele skrvny,objavuju sa mu to raz za urcite obdobie stale chodi ku koznej ale vzdy sa mu to vracia,prosim porad mi co by mu take pomohlo dakujem Vam velmi pekne

myslim ze by mohlo ist o mykozu. ak by tie flaky nemizli, tak skor o vitiligo. ak je to naozaj ta spominana pliesen, tak treba aplikovat antimykotika a liecba je aj na niekolko mesiacov. nemozno liecbu prerusit hned po upraveni stavu. riadte sa radami lekara.

a to mu uplne zmizli tie flaky?natrvalo?

MATE PLESNE. PITYRIAZA alebo Tinea.
Nepomože ožarovanie-chodte kožnému.

Mam dceru ktora ma try roky a teraz v lete som si vsimla,ze ma na brusku bielu skvrnu cca 5 cm.Treba navstivit lekara,alebo odbornika ak ano kde sa tymto problemom venuju.Za poucenie a rady vam vopred dakujem.Jana

VIANOCNA AKCIA
Krem Porcelana na pigmentove flaky od firmy Schwarzkopf&Henkel, denny a nocny, teraz v akcii len za 500 Sk za kus /predtym 700 Sk/ks/. Akcia trva pri objednani do 31.12.2008. Objednavky mozete posielat na adresu porcelana@azet.sk, alebo na tel. c. 0905741072.

ide o poruchu pigmentu. obratte sa na kozneho lekara

dobry den.je este vas prispevok aktualny?mam pigmentove flaky a chcela by som vyskusat tu bioptronovu lampu.vedeli by ste mi ju este zohnat?velmi pekne dakujem.ada

Ahoj Zdenka,
mohla by si mi poskytnut viac informacii o tej lampe, kde ju dostat a kolko stoji, ak mam doma klasicku biolampu, tak ta mi nepomoze?

kedze asi mam zaujem skusit danu kuru, tak aky typ medu si mam kupit, D.
H.

rada by som zistila viac, nakolko sa uz hrozne citim s tymi flakmi, hbaloghova@pobox.sk je moja e/mail adresa.

Ahojte,
taky isty problem, ako mate vy, mam aj ja, na ustupenie daneho flaku som zacala pouzivat E VITAMIN, aplikujem si vnutro vitaminu priamo na pokozku a davam si ho aj na vnutorne uzitie, je pravda, ze flak mi trochu zbledol, ale mam pocit, ze pri slnku to zase tmavne, a ked si spravne spominam, tak presne pred rokom som pouzivala tabletky na chudnutie a veru nejak potom sa mi zacali objavovat dane flaky, takze je to naozaj pravdepodobne, ze mam nejaky problem s pecenou,… prave som zacala aplikovat tu ocistu pecene,…uvidim, aky vysledok to bude mat, a musim zmenit sposob stravovanie a zivota, nesmiem jest sladke,a prave pridat vela ovocia a zeleniny a cvicenie, takze, ak mi niekto vie, nieco dobre poradit, velmi rada prijmen danu pomoc. Prajem vsetkym vsetko dobre a vela sily na dany boj s nasim problemom. pa.

Helena E vit s pig. flakmi si neporadi. tie tabletky co si uzivala, zrejme spravili tvoju plet fotosenzitivnou a ty si sa pohybovala po slnku a plet zareagovala flakmi. zial, budes si musiet plet uz od prvych jarnych slnecnych lucov chranit vyssimi UV filtrami.
flak sa daju zmiernit laserovou (pozor! nie IPL svetlo!) fotorejuvenizaciou