Pigmentove flaky

Ahoj ty maslíš bio lampu? lebo ak ano tak to je somarina . Ja mam pigmentove skvrny hadam už asi 30rokov a nič mi nepomohlo ani aha kyseliny ktoré ma vyšli až na 5000sk a kremy všeliake a nič stale ich mam.

ahoj, má niekto skúsenosť s kozmetikou mary kay na škvrny? pomáha to vôbec? Ďakujem

ahoj, chcem sa spýtať, či sérum na škvrny funguje. Ďakujem

ahoj podla mna by si mala skusit la roche posay-mela D,je to krem.ja som mala tiez problem a doteraz sa s tym este trapim,ale ten krem mi zatial pomaha na tie flaky.

Ahoj Zdenka, pises o biotronovej lampe, ako pokracuje tvoja liecba pigmentovych skvrn? vidis nejaky efekt aj po dlhodobejsom uzivani?mam na tvari na cele mapu a pod nosom tiez pigmentove skvrny. pouzivala som zatial len krem Unitone po minulorocnom lete ale obavam sa ako to bude vyzerat tohto roku, lebo slnku a svetlu sa nevyhnem.Skvrny ustupili ale vidim teraz ze znova tmavnu. dakujem

Ahoj

Chcem sa opýtať ja mám pigmetové škvrny na rukách a na chrbte ,vyzerá to ako pehy, ktoré mám po celých rukách a chrbte. Na tvári mám pehy a už sa mi začali robiť aj škvrny po lícach. Chcem Vás poprosiť o radu čo s tým. Pomohla by na to Porcelana alebo niečo iné?

ďakujem

Ahoj…
ako všetci tu, mám aj ja problem s pigmentovými flakmi, mám ich nad hornou perou a vyzera to akoby som mala fuzy je to dost nepríjemnem, vykukne slnko a hned su silnejšie, neviem čo s tým robiť,poradí mi niekto???,
ďakujem

ppp

Ja len pre dievčatá,ktoré sa pýtaju na HA, to
je hormonálna antikoncepcia

Vďaka tohto fóra som opäť múdrejšia.Rada by som prijala ďalšie infor.ohladom pig.škvrn a stravovacích návykov.Treba obmedziť cukor,prečistiť pečeň a ako ďalej?Proím pomôžte mi v tomto smere.Zmieňujú sa tu aj o biotronovej lampe,môže to byť dobrá vec,ale ako sa stravujú tie osoby,majú dostatok pohybu?
Dobré rady môžte mi poslať na môj e-mail.
Ďakujem pekne

Ahojte všetci aj ja mám problem uz dlho s pigement.skvrnami ale asi uz mesiac pouzivam od ORIFLAME vola sa to EVEN OUT FACE CREAM SPF 20 fakt vrelo odporucam isto pouzivala som aj aj serum od BIODERMA ale vobec mi to nepomohlo a je to aj drahe a ziaden efet.ale ten z oriflamu isto odporucam všetkým,kt.mate taky isty problem ako ja.ma sa pouzivat len rano ale chcem sa toho zbaviť čim skor tak si to davam aj tri krat do dna a uz vidim nejake vysledky vyskusajte.

chcem sa opytat čo je to ten chrysin 500?kde to dostat a ako sa používa?

ahojte tiez ma trapia pig. flaky a vyskusala som uz neviem co a stale to mam tak neviem ako dalej .

Viem poradiť ako riešiť efektívne pigmentové fľaky.

ahoj a povies mi ako vyriešiť prigmentové fľaky?

skúste flaky potiraž petržlenovou vnatou uvarenou

Aj ja mám s tým krémom dobré skúsenosti.Občas je v akcii tak vtedy si ho objednám.

Prajem pekné pozdravenie aj já mám problémy s pigmentovými fľakmi,už dosť dlho bola by som rada ak by si mi poradila čo sa týka tej lampy
S pozdravom Dana Krajčovičová

a moze to zmyznut aj uplne?

dobry den . vie mi niekto predat krem porcelana??dakujeem…