Pigmentove flaky

dobry vecer.mam bioptronovu lampu .kupila som ju dnes kvoli mojim pigmentovymflakom len neviem kolko a ako dlho ju mam pouzivat denne…vie mi niekto poradit?dakujem…ada

prosim ako sa zbavim pigmentovych flakov ??

dobrý den prosim vas pomozme mi z pigmentovými flakmi. mam ich asi 2 roky a nevem co na to .

A chcem sa ťa opýtať, keď si to aplikuješ, chodiš sa aj opaľovať. Neostavaju po tom nejake fľaky. Lebo mne sa to začina robiť nad hornou perou a ten krem mam z oriflamu a bojim sa to teraz aplikovať či mi potom neostane nejaky fľak. Vieš mi prosim ťa poradiť.

Ahoj Mary,
počula som aj ja o tom, že petržlenova vňať pomôže k odstranenie pig. škvrn. Ale chcem sa ťa opýtať, že keď to začnem aplikovať, či sa potom môžem opaľovať bez toho aby mi vznikli nejake fľaky.

Včera som bola na kožnom, no okrem chemického pelingu mi nič iné neporadili… samozrejme potom "zbohom slniečko :o ),lebo aj po 5 rokoch neužívania antikoncepcie fľaky cez leto nemiznú… v zime je to lepšie, ale keď vykukne prudšie slnko, vracia sa to. Tento rok používam každé - každučké ráno (aj keď sa zdá zamračené !) krém s OF 50+ zn. Daylong extreme a kúsoček je to lepšie. Po lete mi pomohlo toto: nasekaná petržlenová vňať + med + citrón = natrieť na tvár a nechať pôsobiť… opakovať aspoň 3x do týždňa… pleť je čistejšia aj fľaky sú miernejšie… aj keď sa v lete vždy bohužiaľ vracajú :frowning: … takže by som fakt ocenila nejakú radu… ale podotýkam, že bez slnka nevydržím…

ahoj Janka,
trapi ma presne taky isty problem ako teba… cim dlhsie to trva, tym som z toho zufalejsia. Nikdy som nebola krasavica, ale teraz sa mi hnusi uz len pohlad do zrkadla. Nemizne to, kremy su na nic a ani to bielenie kadecim sa mi nezda efektivne. Som uz ozaj zufala. Milujem slnko, takze teraz v lete je to uplne najhorsie. ak mas nejake dobre rady, podel sa s nimi, prosim. U mna je to bud vekom (uz mam po 30-tke a asi tiez aj uzivanim HA, tu uzivam uz asi 3.rok, predtym som neuzivala nic taketo). Budem ti velmi povdacna za odozvu.
Maj sa krasne.
dadka

Aj ja mam pigmentove flaky, hlavne na cele, nose a brade. Mam ich asi 3 roky a vyskusala som krem La-Roche MELA D, flaky zmizli, ale akonahle pride leto a slnko, flaky sa opat objavia. Asi pred 3 dnami som pocula na Markize, ze dobre zabera odvar z Bieleho caju, citronu a petrzlenovej vnate. Treba si to natierat par krat za den. Zacala som dnes, takze este neviem vysledok. Kozmeticka, ale radi, ze ak sa aj pouzivaju bieliace kremy na tieto flaky (ako MelaD), musia sa pouzivat iba v zime )nie v lete. Vraj velmi ucinna kozmetika je aj GERNETIC, ale neda sa kupit v lekarni…Bieliaci krema tam stoji radovo 100Eur, ale vraj naozaj zabera a flaky miznu uplne… Len sa treba vyhybat asi 2-3 roky slnku a v lete vzdy pouzit krem s faktorom tejto istej kozmetiky, aby flaky nevystupili.

je to fakt neprijemne,ja to mam tiez nad hornou perou.z toho co som si precitala neviem co by som skor skusila,ale rada by som to nemala ak viete nieco nove poradte.dakujem:-)

Je to blbosť. Alebo lepšie povedané asi nie na každého to zaberá. Ja som tie krémy od Oriflame vyskúšala až dva a nič.Toho leta som sa slnku vyhýbala a škvrny mám stále rovnaké. Ja som zase počula, že miesto treba potierať citrónovou šťavou. Ale zatiaľ som to neskúšala.

Ahoj CO JE TO TA BIOPTRONOVA LAMPA?MAM TIEZ PIGMENTY NA CHRBTE ZO SOLERIA A TIEZ NAD PEROU …MAM 34 NO NA CHRBTE TO MAM UZ ASI 6 ROKOV NIC SA S TYM NEROBILO KOZNA MI POVEDALA,ZE SA TO ODSTRANIT NEDA VRAJ TO BUDE DOZIVOTNE A KAZDYM OKOM HORSIE …DAKUJEM AK NIEKTO NAOZAJ POZNA SKUTOCNY LIEK NA PIGMENTACIU PROSIM NAPISTE

chcem sa opytat na vasu radu ohladom pigmentovych flakov…vopred dakujem monika

Ahojte prosim vas viete mi niekto poradit?? Mam mam tmave pigmentove skvrny na chrbte,dekolte a tvari. Skusala som nejake kremy z biodermy a vichy ale vidim ze to bola len strata penazi, ziadne vysledky. Mam to uz ale 3 roky, poznate prosim vas nieco ucinne na to??

ahojte…ja mam pigmentove flaky uz od narodenia…mam jeden obrovsky na lavej ruke, na chrbte a na nohe…ten na ruke ma vsak velmi trapi…je naozaj velky a stale sa zvacsuje…co s tym mam robit?? ludia sa stale pytaju co sa mi stalo…a to ma uz trapi

Krem Porcelana na pigmentove flaky od firmy Schwarzkopf&Henkel, dovoz z USA, denny aj nocny, hmotnost 85 g, cena 23 EUR, zasielame na dobierku. Moznost objednat na adrese: porcelana@azet.sk, alebo telefonicky: 0948037503.

Ahoj, ja statočne bojujem s pigmentovými škvrnami už asi 6 rok. Vyhodila som fúru peňazí na rôzne preparáty, dnes už viem, že to bola zbytočnosť. Tretí rok používam fajn kozmetiku a občas zájdem ku kozmetičke - kto chce viac info, napíšte na antje@gmail.com.
… samozrejme bezplatne :o

a preco nezverejnis tu to info?

Velmi dobry je aj krem Glyco A,v lekarni kupit, pripadne objednat.

Mne pomohla kozmetika ELEA DERMALIGHT - proti pigmentovým škvrnám, je ju možné kúpiť v lekárni a v porovnaní s ostatnou kozmetikou na pigmentové škvrny za prijateľnú cenu. Odporúčam vyskúšať.

MOJA DCERKA MA CERVENI FLAK NA CELKU MA ROK A JEJ TO NEJDE DOLU DOKTORI HOVORIA ZE TO POJDE ZE TO MA OD PORODU PORADI MI NIEKTO