Plastický chirurg

Doktor Guba je skutocne dobry.V sucastnosti patri medzi spicku estetickych chirurgov.
U nas ich možno spocitat na prstoch jednej ruky.

To je pravda,v Blave poznám pár dobrých plastických chirurgov,ale ja som na opačnej strane republiky v Košiciach,to je dosť daleko…škoda,lebo u nás nepoznám nikoho…

Má niekto skúsenosti s prof.Brozmanom v Karlovke?

Liva ak poznam niekoho komu doverujem tak sa mi oplati docestovat aj do BA.
Ked spocitam cestu aj hotel tak je to stale menej ako napravovat nieco co nevyslo.
Chyby sa opravuju velmi tazko.Mam
pacientky aj pacientov kt.pridu za mnou z Londyna,pretoze nechcu experimentovat a mna poznaju.Pritom urcite nikto nepochybuje o tom
,ze v Londyne su spickovi chirurgovia.S pozdravom,Dr.Belovic.

Kolko ma prof.Dr.Brozman rokov?

Ahojte, rada by som sa podrobilla korekcii usi . Vie mi niekto o tom nieco povedat? som z vych. slov. uvazujem nad KE (kliniku este neviem) alebo PP (dr. Michal Brozman).

V chirmede na dominikanskom namesti to robia,dr.Kacmar je dobry

pre Janu
Máš s dr. Kačmárom skusenosti,ze vies ze je dobrý?? Ja sa neviem rozhodnut ze kde,preto si dam poradit…

mam,sestre robil prsia,zvacsoval,mame nos je super aj ja sa ku nemu chystam,najlepsi v kosiciach ak plasticka operacia tak len Kacmar

pre Liva
http://www.cassovia.sk/korzar/archiv/clanok.php3?sub=18.9.2003/41513K
si klikni na to tam sa pise o Guzaninovi on robi tiez v Chirmed a tiez ma vela praxe

PRE JANU
Ale guzanin tiez figuruje na stranke Chirmed ako pl. chirurg. Dik si zlata. Cize ked tak Kacmar,hej? A sestra je spokojna? ziadne komplikacie po operacii a tak? Zavolam tam a dohodnem si konzultacie…

pre Janu
Vies ja mam aj trocha strach,nikdy som nezazila operaciu ani narkozu(chvalabohu). A sestra bola hospitalizovana,a co bolesti? Vies chcem vediet co najviac ako to prebieha…

Live
Ano je tam aj Dr.Guzanin,aj ten je dobry no mi mame skusenosti len s Dr.Kacmarom,sestra tam bola jednu noc,bolelo ju to trocha tyzden,ale nosila tu podprsenku a natierala si levandulu.Ti to zarezu pod prsom a vlozia implantat a zasiju.Nieje to az take hrozne.A Kacmar robil operacie aj v Amerike.Vela stasia,budes spokojna,to viem.

ja sa chystám k dr.Brozmanovi.Počula som že je naozaj dobrý.Nemáte s ním niekto náhodou ešte skúsenosti.Ďakujem

Dostala som nahodou na tuto stranku a realita a vaše skusenosti ma coraz viac nabadaju urobit rozhodny krok a mozno … odvazit sa k plastickej operacii prs. V KE ma v sucasnosti niekto po takejto operacii, kde a ako to dopadlo?

jaja
ahoj,ja sa chystam,idem do chirmedu v Ke,31.1 mam konzultaciu s dr. Kacmarom. Viaceri si chvalia Chirmed aj po vl. skusenostiach,tiez som nevedela ze kam mam ist…

ahoj liva budem rada ak sa potom ozves ako to dopadlo a ako si sa rozhodla a kolko to obnasa drzim palce

Vie mi niekto poradiť dobrého plastického chirurga v Bratislave? Ďakujem

v blave v ulk dr. guba

z tych mien, co sa tu objavuju: guba alebo fabry.