Plastický chirurg

Dakujem Ti, si zlata:)… jasne, ze dam potom info, idem tam 13. 3.
Velkost implantatov zavisi samozrejme aj od vysky, no v nemalej miere aj od toho, ake ma klientka svoje prsia a taktiez obvodu pod nimi. Myslim, ze vazne by to bolo v Tvojom pripade min. 400ml.
Ked som sla va konzultaciu ja, nemala som ani sajnu, kolko ml chcem… vedela som jedine to, ze nechcem velike prsia, ale vkusne, primerane mojej postave… nechavala som to výsostne na p. doktorovi, kedze je majster v tom, co robi-svedci o tom aj siahlodlhy poradovnik. Ani preto som na inej konzultacii nebola. Co som pocula, uz teraz to je dost zaplnene aj na rok 2014. Ake ak budes mat stastie, nieco sa moze uvolnit. Udajne sa to stava dost casto:)
Je vsak jedna pravda, ze takmer kazda zena s odstupom casu usudi, ze by brala aj vacsie:) !

Ahoj, no podla toho co si pisala si uz asi po… ako sa mas ? ake to bolo ? ako sa citis ? dufam ze vsetko OK a prajem skore uzdravenie :slight_smile:

Ahoj ešte by ma zaujímalo ohľadom predoperačných vyšetrení… to pôjdeš kam ? Ku svojej obvodnej doktorke ? dík

… standardne sa to riesi cez obvodneho lekara. Ja idem k mojmu znamemu (internistovi). On mi urobi vsetky vysetrenia…

Ahoj - prosím ťa vies mi co najviac napísať aka si spokojná s Jezovitovou ? Čítam o rôznych chirurgoch a o nej nic - ja idem k nej
A chcela by som vedieť viac. Ďakujem

Baby prosím vás ktorá ma dobre skúsenosti
S doktorkou Ježovitovou ? Ja idem k nej na zvecsene pŕs
A čítam tu kádeco o kadekom ale o nej nic : /
Bol niekto u nej ? Ste spokojne ? Poprosǐm napíšte mi na mail
0nicky0@azet. sk
( je to cislica nula, nie písmeno o)
Vopred Vám ďakujem!

Ahojte. Ja som dnes bola na konzultacii u doktora Trsku a som teda velmi prijemne prekvapena. Doktor sa mi maximalne venoval, vsetko dokladne vysvetlil a aj povedal co navrhuje. Presne to zodpovedalo mojej predstave. Jedine teda neviem, ale navrhol silikony zn Polytech… Mate niektora? Napriek tomu idem este na jednu konzultaciu k inemu chirurgovi aby som mala dva nazory…

Ahojte! Mam zaujem o plastiku prs - zvacsovanie. Mohli by ste mi prosim odporucit plastickeho chirurga z bratislavy? resp. bola som u Mudr. Hederu v Interkliniku a zdal sa mi ok, ale potrebovala by som nejake referencie na neho alebo inych z BA… Dakujem

Ahoj, skus este skontakrovat aj MUDr. Tršku. Sice ja osobne som u neho nebola, no zname ho vrelo odporucaju.

Ahoj Ivet! ku komu sa chystas ist okrem Trsku? ja hladam tiez niekoho z BA…

Dobrý deň. môžte mi poradiť, či sa vykonáva plastika brady - zmenšenie na niektorých plastických chirurgiách v Košiciach? Ďakujem.

No ahoj ako sa máš ? Ako opka ?

Ahoj, vsetko je v poriadku… uz ma nic neboli a vytesujem sa z novych prsicok:) Nakoniec mi p. doktor dal 450ml a su velmi decentne, akurat k mojej postave-kosik C. Je pravda, ze ja by som brala aj o kusok vacsie, ale o to to vyzera prirodzenejsie. Este su tvrde, nepoddajne, finalny tvar bude vidiet az o par mesiacov, ale uz teraz su pekne a ja tento pocit prajem kazdej zene, kt. ma so svojimi prsiami akykolvek problem.

Tak super, gratulujem a teším sa s tebov :slight_smile: Ako dlho si mala bolesti ? Po koľkých dňoch si bola ako tak “ready” ?

Dakujem Ti:) Prvych 5 dni to bolo dost neprijemne… po takych 10 dnoch to uz bolo podstatne lepsie a soferovala som cca po dvoch tyzdnoch - to uz som sa vazne citila super. Teraz to trosku pobolieva uz len v noci.
Inac, miestami som mala pocit, ze neznesitelnejsie, nez bolest, je lezanie a spanie len na chrbte… (kedze ja som bola zvyknuta spat len na boku a bruchu).

Ahaa a doktor, personál, klinika ako si bola spokojná s prístupom? A po OP si šla hned domov ?
Alebo ako to prebiehalo, možeš mi to trošku objasniť… ďakujem:)

Prisla som na kliniku, boli sme dokopy 3 baby, prezliekli sme sa do kosiel a cakali na p. doktora. Ja som šla prva, kedze som z BA-aby som mala nejakych tych par hodin navyse na zotavenie. Vsetci boli uplne skveli, vazne!
Po opke ma prebrali uz na izbe, ale to som bolest az tak necitila-jednak totalne oblbnuta z narkozy a jednak nadopovana liekmi od bolesti. Akurat to bol neprijemny tlak a fakt, ze sa nevies ani poriadne pohnut. Myslela som si vsak, ze to bude horsie:) Do rana som spala… rano nas prisiel skontrolovat p. doktor a mohli sme ist domov. Pred tym sme este dostali infuzku od bolesti… Dalo sa to prezit:) Ja osobne som mala najvacsie bolesti asi tak na 3. -4. den, ale analgetika som ani poriadne nevidela, kedze mam pocit, ze nezaberali. To vsetko je velmi individualne. Sú baby, kt. sa trapia aj 2 mesiace, ine su fit uz po 2 tyzdnoch:)
Ty kedy planujes ist na zakrok?

Ahojte zienky, ma nietkora z vas skusenost s abdominoplastikou? Mam 29 r., som po dvoch porodoch a babatka boli celkom velke. Brusko vyzera hrozne, vytahane, strie… moje sebavedomie je na bode mrazu, vsetci si myslia, ze cakam tretie : ( Viete mi poradit? Citam po forach uz dlho, ale to su recenzie hlavne na plastiky prs, nosa, viecok, ale plastika brucha - velmi malo prispevkov. Uvazujem o p. Dr. Cervenovi, Ocenasovi alebo Mladekovi. Vie mi niekto poradit? Dakujem …

Fuha no tak som zvedava, vies co chcela som ist ku tomu Cervenovi, ale nechcem uz tak dlho cakat tak som si vybrala Mladeka a vo stvrtok sa uvolnil jeden termin tak idem na konzultacku, joj tak sa tesim ale zaroven aj bojim. Mozno ze uz niekedy v maji sa podari opka no uvidim po stvrtku budem mudrejsia.

Super, tak daj potom vediet, co Ti povedal. A verim, ze sa Ti k Dr. Cervenovi nechce tak dlho cakat … on to ma fakt obsadene na x mesiacov dopredu. Ak by Ti to vydalo v maji, tak v juli uz budes na kupaliskach za hviezdu.