Plastický chirurg

Ahojte, chystam sa na augmentaciu. Povodne som chcela ist k MUDr. Cervenovi, no len cakacia doba na konzultaciu je na konci roku. Pripadna operacia snad v decembri 2014, co je ozaj dlha doba. Rozmyslala som nad MUdr. Marsalom. Ma niekto skusenosti? Nepodarilo sa mi zatial ziskat vela referencii, no zaujala ma foto galerka z jeho prac. Tie prsia vyzeraju fantasticky.

Ahoj, an červena sa oplati cakat, ja som necakala a nakoniec idem aj tak k nemu na op cislo 2. bola som na konzultacii aj u MUDr Marsala a celkom sa mi pozdaval, ale chcel mi dat 270 ml a nie viac co bolo pre mna velmi malo a nakoniec som dostala u ineho 330 ml a je to malicko, teraz rozmyslam ze si dam ale 600 ml a viac a pritom mam 50 kg.

Ja som sa trosicku citila, hlavne pluca ze nieco na mna lezie, ale dopadlo to ok

Ahojte, je tu niekto, koho operoval dr. Rácz z interklinik?

Ahojte, chcela by som sa opytat som 2 tyzden po operacii a prsia mam nafuknute stale. Viem, ze prsia po opuchnuti klesnu a zmensia sa neviete mi povedat kolko cm sa zmensia? Mam velkost 1010 ml, pretoze svoje som mala velkost D len ako som prestala brat antikoncepciu, prsia sa splasli a ostalo mi tam 7 cm koze, ktore sa museli vyplnit.

Ahoj Lenka, to je individualne, komu a kolko prsia po augmentacii odpuchnu. Ja som po operacii 7 tyzdnov a ubudlo mi cca tak pol cisla … v cm to neviem. Sice su mensie - kosik C, ale tvarovo ovela krajsie nez “za cerstva”… To Ti dali 1010 ml na prvy krat? Ja mam 450 ml, no totalne sa na mne stratili a vyzeraju ako moje (fakt prirodzene, brala by som aj vacsie, az na to, ze su neprirodzene pekne.

Ahoj Sara, ty maš anatomy či okruhle? Aku mas prosim výšku, vahu pod prsiami? Lebo ja mam tiez navrhnute 445 ml anatomy, len sa obavam toho či nebudu velke … ja mam 173 cm, 58 kg, 80 cm pod prsiami.

Už som si všimla tvoje príspevky, takže ty si podobne na tom ako ja …

Ahoj Diana, ja vazim 57 kg, meriam 172 cm, pod prsiami cca 77 cm … mam okruhle a uplne vazne Ti hovorim, že by som brala aj vacsie, hoci mojim znamym sa velmi pacia hlavne preto, ze zbytocne nebiju do oci a su prirodzene. Ono to ale zavisi aj od toho, aky mas zaklad. Ja som mala slabucke A, preto to nemam az take velke. Neboj, na Tvoje parametre tie implantaty urcite nebudu velike. Aj ja som sa obavala a teraz by som brala aj 550 ml.

Diky, trochu si ma ujasnila :slight_smile: No ja mam zaklad menšie dvojky a chrbtica v pohode? Teraz mas aku velkosť?

Co sa tyka nejakej vahy, absolutne ich necitim, takze nemyslim, ze by sposobovali problem s chrbticou. Ak mas uz teraz dvojky, tak ich budes mat vacsie ako ja-mne to urobilo C-cko:)

No tak ja chcem tak 3apol-ky tak snad bude, ja som skor chcela 395 ml co mi aj navrhol a potom sa priklonil k 445 ml, tak odvtedy mam dilemu, idem do Interklink.

Podla mna budes mat take stvorky … a navyse ten anatomicky implos je viac dopredu ako napr. okruhly takeho isteho objemu, kedze vrchna cast je plytsia a viac materialu je sustredeneho prave v spodnej casti. A kedy ides na operaciu?

Ano, na prvykrat 1010 ml, oni keby mi dali mensie, tak by mi plavali v prsnikoch. No ja som druhy tyzden po operacii su naliate a este bolia. Bradaviek sa ani dotknut nemozem a su velke, tak dufam, ze to klesne este.

Jasne, ze to klesne, neboj … ja napr. po 7 tyzdnoch este stale nemam konecny tvar. Su este tvrde, mali by ist viac k sebe a aj vrchnu cast prs mam akoby opuchnutu, tak vyzeram ako ceruzka s dvoma zalepenymi zuvackami. Ale ze sa to casom vsetko upravi. A kde Ta operovali? Take implantaty si musela mat na objednvku.

V KK chodi operovat tam svajciar a on robi aj v KE, videla som jeho pracu a ma zlate ruky, fakt a pristup super stara sa o mna komunikuje so mnou. A ty kde a kolko ta vyslo vsetko?

Ja som bola operovana vo ZV, u Dr. Cervena. To si ani neviem predstavit taky velky implantat. ja mam pri Tebe len take lentilky. Necitis ich ako zataz - teda, že sú pritazke? Ale urcite musia byt super!

… cca 2500€.

Ano boli na objednavku tak ako podprsenka, obvod som mala predtym dole 70 a hore 95 a teraz mam 70 a hore 104 vyzeram ako Pamela za mlada :slight_smile: uz by som aj ja chcela aby neboli opuchnute a mali konecny stav. Ale vraj sa to vsetko ukaze az po roku. Po pol roku sa ukaze, ci ti to telo prijalo. Ja som za vsetko platila 2 600 €. Mozes spat na boku?

Ahoj a aku mas vysku a vahu? Takze pojdes na druhu operaciu? Teraz mas aku velkost, ked chces 600 ml?