Plastický chirurg

By som povedala, ze Ti to urobi na ovode viac cm … ja som mala povodne 86 cm a teraz mam 95-96 cm. Cca po takych 3 tyzdnoch som sa pomaly pokusala spat na boku a teraz je to uz v pohode, aj ked jasne, ze to este pobolieva a niekdy sa zobudim, ze som tak nieco medzi lezanim na bruchu a boku. A to mas anatomy al. okruhle, Pam :)?

Okruhle su. No zatial to tak teraz nevyzera. Myslis si, ze do leta budu fit? Kolko mas vlastne rokov?

Budem mat 30 a Ty? Daj tomu aspon 6-8 tyzdnov, aby zacali mat ten spravny tvar, kt. sa mimochodom meni (udajne) az do pol roka. Myslim, ze v lete ich uz mozes vytasit v plnej krase.

  1. Aj ty si mala este po 2 tyzdnoch bolesti sem tam. Cez den to vobec necitim ale v noci ano a rano ked vstavam. Tebe dal takisto doktor tie silikonove lepky?

Jasne, že to este po 2 tyzdnoch pobolievalo (ako pises, hlavne v noci a rano) , no teraz to je taky pocit, ako ked zena koji a bolia ju prsia, ked ich ma naliate mliekom … teda neviem, ci to mas odkial poznat. Ja mam rezy spod pazi, takze ziadne naplaste som nemala a neviem, ci take nieco moj lekar vobec niekomu dava.

Ja mam rez pod prsnikom, na buduci tyzden mi daju stehy prec a nalepi tam silikonovu pasku, pod ktorou sa mi bude jazva hojit a potom mam rok pouzivat mast na jazvu, aby postupne nebola taka. Do solarka si chodila?

Ahojte, je tu niekto, koho operovali v máji? Ja mám termín operácie 31. 5. , no a mám strach, či to je vhodné na leto. Ďakujem.

Ahoj, mna len tiez operovali v aprili 17, tak som zvedava ako leto uz teraz mi je horuco v tej podprsenke. A tebe pojdu co robit?

Lenka, dík za odpoveď. Idú mi robiť augmentáciu, asi aj tebe robili, že? Ešte máš bolesti? Kto ti to robil? Ja sa tiež bojím, že mi bude v tej podprsenke moc teplo. A ani neviem, či mi ju tričká zakryjú. Rozmýšľam, že to preložím na jeseň, ale najradšej by som to už teraz mala za sebou.

Mne lekar margo kremov na jazvy povedal, že to absolutne nemusim pouzivat, lebo sa to pekne zahoji aj samo. Do solarka som sla asi 2 tyzdne po opke, no aj ked mam rezy pod pazuchami, predsa som si na ne nalepila naplast, aby mi zbytocne nestmavli.

Mne ju robil dr. Petras v KK on robi aj v KE. Teraz v stredu bude 3 tyzden boli to menej len sem tam v noci a rano, ale da sa vydrzat to. Zo zaciatku som mala velke bolesti. Podprsenku mam kremovu a nevidno ju az tak. Teraz ked je teplo je mi horuco, ale opalujem sa v nej. Tie prsia mam stale opuchnute este dost, ale musim cakat. Kolko ml si ides davat?

Aj ja som chcela by ist do solarka, ale mi vravel, ze nemozem. Ked si isla podprsenku si mala na sebe? Skusala si podprsenky co si mala predtym? A ako?

Este neviem kolko ml. Vo stvrtok idem na konzultaciu do BA dr. Trskovi. Chodieva do Trencina, tak hovoril, ze na konci mesiaca by ma operoval v Trencine. Myslim, ze navrhne 400 ml, som zvedava. Zavidim ti, ze uz to budes mat 3 tyzdne po. V lete uz budes fit. Na konci tyzdna sa ma ochladit, tak ti bude lepsie. Aj si bola na pn-ke? Kolko?

Podprsenky co som mala predtym? Ved ja dom mala predtym polky, teraz plne trojky - tie by mi teraz zakryli jedine tak dvorce. Uzasny pocit! Ked som bola v solarku, podprdu som nemala, kedze rezy mam pod pazuchami, no ruky som mala pri tele a sla som na menej minut, nez obvykle.

Bola som dva tyzdne doma. Najhorsie to bolo 1 tyzden potom uz v pohode pobolievalo ale menej. Ak mozes, tak chod teraz, budes to mat za sebou a prsia mas v akej velkosti a aku chces?

Teraz mam jednotky a stacili by mi vacsie C-cka, alebo mensie D-cka. Nechcem moc velke, uz toto bude pre mna sok. Ty si zvyknuta na velke:-) Fakt som zvedava, co povie doktor. Asi pojdem uz tento mesiac, nebudem to odkladat. Budem mat 5 dni dovolenku + 2 vikendy, takze 9 dni budem doma, snad to bude stacit.

Teraz mam jednotky a stacili by mi vacsie C-cka, alebo mensie D-cka. Nechcem moc velke, uz toto bude pre mna sok. Ty si zvyknuta na velke:-) Fakt som zvedava co povie doktor. Asi pojdem uz tento mesiac, nebudem to odkladat. Budem mat 5 dni dovolenku+2vikendy, takze 9 dni budem doma, snad to bude stacit.

Ahoj tak ako uz mas po konzultacii?

Ahoh, ano. Navrhol mi 400-450ml, lebo mam dost siroky chrbat a ze mensie by sa na mne stratili. Zvacsili by sa len o cislo a ja chcem o 2. No ale mam strach, aby to nebolo velke. Operacia je 27.5., cize za chvilku. Ty sa ako citis? Uz je to lepsie?

Fu len o cislo? Povedala si mu, ze chces o 2 cisla vacsie? Daj si vacsie, lebo ti to este odpuchne a prsia sa ti do pol roka zmenia a vacsinou kazda tu pisala, ze by brala aj vacsie a ked mas dat uz tolko penazi, tak nech to vyzera. Obvod mas aky dole a hore?