Plastický chirurg

Ahoj Sara, tak ako sa ti dari?

Nad prsiami 91 cm, prsia 95 cm, pod prsiami 84 cm. Jasne, povedala som, ze chcem o 2 cisla vacsie. Tych 450 urobi 2 cisla. Menej by urobilo cislo. Teraz neviem, ci mu mam doverovat:-D Fakt sa bojim, ze 450 budu obrovske. Este to vyskusame v den operacie, donesie 3 velkosti. Tak snad sa rozhodnem spravne.

Ahoj Lucia, ja idem tiez 31. 5. ale neviem ci aj ty do BB k Cervenovi?

Ahoj, ja idem k Trškovi do BA. Už sa nám to kráti:) Koľko ml si ideš dávať?

Ahojte, tie co to uz mate uspesne za sebou, zaujimalo by ma aka je ta pooperacna podprda, ci ju vidiet v tielku, idem teraz o 2. t. a budem ju nosit cez najvacssie, leto tak hadam nebudem stale v koseliach.

Este ma zaujima, ake plavky si mam kupit na leto, ked budem mat prsia urobene, s kosticami asi ni, to je uz zbytocne a asi by mi to aj rezalo este alebo prave naopak este radsej take pevne?

Dobrý deň, prosím Vás bol niekto na zväčšenie prsnikov v Martinskej Fakultnej nemocnici? Aké máte skúsenosti?

Ahoj, strasne zle sa to sleduje ked dakto odpise, keby to chodilo na mail:) no ja si idem dat 420 ml, krati sa nam to veru, ja uz pocitam ako na vojne dni.

Pred chvíľou som tu písala a neukázalo sa to. Fakt sa to tu blbo hľadá. Ja sa musím rozhodnúť ešte, že koľko ml si dám. Od 400 do 450 ml, asi tiež 420, uvidím ešte. Len som nejaká chorá, strašne kašlem a celá som zahlienená, tak dúfam, že ma internista pustí na operáciu. Idem k nemu až v stredu, tak dúfam, že sa dovtedy uzdravím.

Ja som pred tyzdnom brala antibiotika, lebo som sa 3t. nevedela dostat z choroby, tiez kasel, sople ako male decko, na interne a ekg idem vo stvrtok o tyzden, tiez na poslednu chvilu:) a v pondelok som platila za silikony len tiez.

Ahoj Diana ty mas aku velkost uz si po operacii?

Ja mám tiež všetko na poslednú chvíľu. A aby som nemala toho málo, tak dnes ráno som zabudla ísť na krv, krava. Tak som tam volala a idem v pondelok, v stredu budú výsledky (snáď) a hneď k internistovi. V pondelok mám zaplatiť silikóny. Snáď ma internista pustí, keďže už budú zaplatené :slight_smile: Porazí ma, všetko naraz. Nech už je po tom. Koľko si čakala na operáciu u Červeňa? Ja som chcela ísť tiež k nemu, ale tá dlhá čakacia doba ma odradila.

Ja som ratala s tym, ze budem cakat a ked som sa obj. na konzultaciu tak to bolo take, ze mi opreplo a zavolala som, tak som sa ja k tomu odhodlala:) v aug. som tam bola na konz. takze 9 mesiacom a to som na tu konz. cakala este 4m., no ja neviem kedy ma na krv objednaju, asi internistka, ale to bude tiez len len. Dnes som sa kamosky pytala ako to ta podprda vyzera tak ze ma hrube ramienka poriadne a ja na leto len same tielka nakupene, hm to bude des v lete a my ideme 27.7. do Chorvatska, tak to hadam bude OK po 7t.

Ahoj Lenka … vsetko v pohodke, akurat, ze v poslednej dobe zistujem, ze sa mi prska tak zmensili, az sa mi zdaju male :slight_smile: Normalne by som teraz s odstupom casu brala aj 55O-600ml. Fakt sa na mne akosi stratili, nerozumiem tomu. Ale Ty sa pochval, ako sa citis a co nove?

K internistovi musis ist uz s vysledkami krvi. Krv ti zoberie tvoja obvodna dr. No ja som tiez zvedava na tu podprsenku. Vraj je v nej teplo a tlaci. No ale vydrzime! Do dovolenky uz by si mala byt fit.

Tak to musim zavolat k obvodnemu ako to s tou krvou, on sam nevedel, ci mi na EKG urobia, ci mi ma urobit on. Dako bude, no nie, len dnes som na to myslela, ked som travu kosila a kvety polievala, vysavala, ze toto robit nebudem moct, kto vie ako dlho, hadam zo 2 t., len a este mi povedz, kolko to teba ide stat spolu? Ja 2700 sa mi zda.

Ja som tiez dnes upratovala a po operacii nebudem minimalne 2-3 tyzdne. Chvalabohu. Ja platim az 2950. 348 som uz zaplatila a v pondelok mam zaplatit 2550. Kolko budes v nemocnici? Ja rozmyslam, ze si zaplatim jednu noc navyse, aby som tam nemusela chodit na treti den na vybratie tych drenov, ci co to je. Ale zas dceru nechavam u nasich a neviem ci vydrzi bezo mna. Ty mas deti? Odkial si?

O tom neviem, ze by som mala prist na vyberanie drenazi, ja len o tyzden ci 10 dni asi, no ved to, ze deti zariadit, Vaneska pojde s nami do BB, lebo musime ist uz o 6 z domu / som okres Mikulas / a do skolky tym padom nepojde ta ma 5 a Matusko bude mat 2 v auguste, bude u mamy do soboty. Este ja to tajim uz rok a musim este do konca vydrzat pred svokrou, ta sa zblazni, ked sa to dozvie, potom mi to uz bude fuk, ked budem mat potom. Potvrd mi zoiadost ak chcem na fb. simona oravcova glejdurova, co sa potom ozveme cez spravu, ked bude po.

Uz som ta poziadala na fb, Lucia Balazova Alientokennel. Ked budem mat po tom, dam vediet. Nasi to vedia 2 tyzdne a svokra asi tyzden. Muz jej to povedal. Ty si asi na materskej, ze? Ja dufam, ze nas deti nebudu buchat do toho. Nasa Lea sa furt mojka, tak to budem musiet stale pozor davat. Tiez nepojde do skolky. Nechala by som ju najradsej doma, ale cakame steniatka, tak muz bude mat robotu okolo psov. No uvidime.

Ahoj … ja som bola po operacii a mne dali hned ten korzet alebo poprsenku tam a mala som ju asi cca. 4-5 tyzdnov, ale dalo sa to vydrzat a asi po 3 tyzdnoch som bola aj v podpire riadnej ako a nie nebudes stale v koseli, ja som nebola :slight_smile: