Plastický chirurg

Ahoj, dakujem za odpoved. No ale po 3t. si nemala este prsia opuchnute? Podprdu si si kupovala novu? Lebo ja budem mat tuto pooperacnu v obvode ako nosim aj teraz, Cerven sa cudoval tak si myslim, ze obleciem aj tieto moje stare, na plavky pockam tesne pred dovolenkou to bude skoro 7t. po opke.

No po 3t som este mala opuchnute a poriadne mala som ich velke, ale po takych 4-5t mi pekne odpuchli, takze v pohode … ja som si nekupovala, ale tam mi hned dali, ale myslela som, ze normalnu podp., som si kupila aj ta ma dost stlacila, cize boli prsia dobre stiahnute.

A nie, nebude to skoro myslim, ze sa to uz bude dat, ist v plavkach …

Prsia som mala opuchnute dost dlho asi do 4-zaciatkom 5t? Asi tak nejak, ale dalo sa vydrzat, mala som uz riadnu podprsenku a boli dobre stiahnute takze v pohode.

A nevadilo ti, ked si mala podprsenku a kostice na nej? Opuchnute co znamena? Ze tak dlho si ich mala vacssie ako teraz su v skutocnosti? Kedy si bola na opke a este stale musis spat na chrbte?

Ani nie, nevadilo, … bolo to divne, ale zeby mi to malo vadit nie, opuchnute znamena, ze som ich mala jak dela opuchnute velke a samozrejme teraz su mensie… Ja som bola na op., presne pred rokom a chystam sa na kontrolu. A nespim na chrbte, vselijako, heheh.

No uz teraz po roku mozes hocijako, ale tie prve tyzdne ak to bude 6 t., tak budem mat dost na chrbte spat. Ta pooperacna podprda sa da aj potom vyuzit na cvicenie a tak ci ti je teraz velka, ked sa aj o co to zmensili po case ked odpuchli?

Ved to teraz ano, ale mala som dost aj ja spat stale na chrbte, no da sa vyuzit hej, ja som ju momentalne vyuzila, lebo som nedavno zlomila rebro, takze som ju opat vyuzila. Nie nie je mi velka, stale rovnaka.

Tak zienky zajtra idem na to, drzte palce:)

Prosím ťa chcem sa ťa opýtať, keď si už tak dlho po opke ako sa ti zmenili prsia? Ja som po operácii 3, 5 týždňa a zdajú sa mi k mojej postave dosť veľké prsia. Bola som na kontrole a doktor mi povedal že mám byť rada že sa mi teraz zdajú veľké lebo väčšine žien ktorým sa zdajú normálne tak potom sú im malé. Mám teraz trocha z toho stres z tej veľkosti.

Ou tak držím palce… všetko dobre dopadne, určite… potom veľa zdravia, výsledok stojí zato :slight_smile:

Ahoj, no zmenili sa mi iba trošku, samozrejme sú menšie, lebo všetko po operácii je napuchnuté boľavé a “veľké”. Aj ja som mala dosť dlho k mojej postave čo som 183 cm vysoká veľké, ale zmenšili sa. Nemaj stres a koľko ml máš? Nakoľko mne nemohla dať väčšie chcem tak možno o 2-3 roky väčšie.

Citam tu dievcata, ako sa tesite na nove krasne prsia. A ja sa tesim ako sa chystam zbavit implantov. Mam ich 11 rokov, bolo to bez problemov. Teraz sa dal jeden prsnik hutnejsi, bola som na sone. Doktor mi ukazal, ze je trochu v malej casti riaseny. V stredu idem na kliniku na konzultaciu. Uvedomila som si, ze je cas ich vyoperovat a samozrejme nedavat nove. / A nepodstupila by som ani modelaciu prs. / A to z viacerych dovodov. Uz nebudu mat taky tvar, je to aj vekom mam 57 rokov a samozrejme maju aj svoju zivotnost a tiez aj z toho dovodu, ze sa citim zdrava a zotavenie bude rychlejsie takze cim prv. Myslim, ze by sa mi v neskorsom veku nechcelo chodit po klinike na kontrolu, ale aj s tym ze budem stale mysliet, aby sa mi s implantatmi nic nestalo, mozno ze pridu niake nevidane situacie ci financne alebo zdravotne a co potom. Vyoperovanie implantatu stoji tiez niaky peniaz. Takze cim skor pre man tym lepsie. Naco si zbytocne robit vo vyssom veku problem. Inac nie som ak mozem povedat tuctova zena. Som stihla, moderna, prirodzene pekna zena, len neviem co ma zlakalo pred 11 rokmi nieco take podstupit. Zeny a slecny neodradzam vas od vasej tuzby, len musite mysliet co bude za 10 a viac rokov, ci budete mat financie na preoperaciu, ci budete mat zdravie, ci mat chut chodit po klinikach a klikat na internete, kto mi poradi s problemom ked sa nejaky naskytne. Budete matkami a vtedy je dolezitejsie dieta ako pritazlivost. Dufam, ze toto nebude citat nejaky plasticky chirurg. Len som napisala to co prebieha v mojej mysli. Prajem Vam, aby ste boli krasne a zdrave.

Ahoj Monika, ja som bola u doktora Racza a som dva tyzdne po operacii som fakt spkojna, doktor je uzasny a vsetko ti vysvetli. Som snim maximalne spokojna. Tie prve dni boli hrozne! Ta bolest, ale kazdym dnom je to lepsie a lepsie, este stale mam na sebe tu otrasnu podprsenku mam 390 ml anatomy a som spokojna ak sa chces spytat nieco kludne.

Aj sa neviem dockat aj sa bojim, ale nie o seba, ale ako to rano postiham, jedno dieta k jednej starkej, druhe k druhej a o 6 ideme z domu, este varim, periem a nech uz je takto zajtra aspon. Dakujem a ozvem sa, ked budem moct.

Ahojte dievcata, tak ja som teraz dva tyzdne po operacii a uz je to fajn. Prve dni boli dost tazke a priznam sa, ze som niekedy lutovala, ze som sa na to dala. Teraz uz nelutujem. Kazdym dnom je to lepsie a lepsie, bola som u Dr. Racza Interklinik je to fantasticky clovek a uzastny doktor, mily vsetko vam vysvetli a prsia mam fakt podla mojej predstavy, mam 390 ml anatomicke a to mam len 165 cm a 50 kg … tak sa drzte a za krasu sa teda trpi hah :slight_smile:

Ahoj, ked sa dohodneme, poslala by si mi fotky. My sme sa s lekarom bavili o 370 … ja neviem, ci to nie je vela.

Ja som mala take iste pocity aj sa bala, ale hlavne tesila, jasne tak sa ozvi, ked budes moct a stastlivo.

Ahoj Henrieta, apelujem na to, ze si mala picit a lutovala si to … ja tiez a to asi v prvych cca. 30 min po tom ako som sa zobudila, ze co to ako ja a preco boze nechcem ich, ale potom som myslela optimisticky a tesila sa, ze som sa na to dala bolest nebolest, ale bola som rada a tesila sa na konecny vysledok a dobre, ze som investovala do niecoho co ma tesi a hlavne som to chcela. Ja mam tiez perfektnu primarku co ma operovala a klobuk dole, takisto ich mam podla svojej predstavy, takze som spokojna aj keby mohli byt vacsie lebo mam len 330 ml, ale pretoze som nemohla mat vacsie aspon nie teraz ale spokojna som nadovsetko.

Ak sa smiem spytat, kolko si po operacii? Ja troska po operacii som lutovala, lebo som prve 3 dni mala dost silne bolesti a teraz mame aj take uzastne pocasie ja som na to dost nachylna a aj migreny mavam dost casto. Ale uz teraz nelutujem, len vydrzat tych 6 tyzdnov a bude to fajn a dame si plavky, saty co som nikdy nemohla, lebo som mala take jednotky mozno skoro dvojky. Ale ja uz mam aj dieta, takze hlavne koli tomu som podstupila operaciu.