Plastický chirurg

Ahoj, si zlatá, že si mi odpísala. Ja mám 325 ml okrúhle mám 160 cm, 45 kg, pod prsiami 70 cm, teraz cez 85 cm (doktor mi vypočítal podprsenku 70B). Včera som bola na kontrole, doktor mi povedal, že mám byť rada, že sa mi zdajú teraz veľké, lebo ženy ktoré sú hneď spokojné, tak sa im potom zdajú malé. Tak budem musieť vydržať ako sa mi to zmení. Mám ich ešte aj opuchnuté. V oblečení nevyzerajú veľké, len keď som vyzlečená a pozriem sa do zrkadla.

Ty máš kolko ml?

Ja som rok po opr., ako bolesti som mala ako pooperacne, ale musela som vydrzat a mysliet optimisticky a nakolko som mala mensi problem, lebo mi silno krvacal jeden prsnik, tak som bola vystresovana, ale dalo sa to doporiadku … aj u mna je to tak, ked je zmena pocasia, tak citim jazvy, ale mierne, vydrzis neboj cas mi isiel pomaly, ale za to ubehol, lebo ako vravim stale som cakala ako to bude potom dobre a nechce sa mi verit, ze uz rok mam po tom. Ved to plavky, saty atd., to je pocit suprovy, takze vieme o com hovorime. A kde si bola operovana ak smiem vediet?

Ahoj, uz ako som pisala v Interklinik v Relaxe u Dr. Racza. Odkial ti implantaty vkladali? Ja mam zospodu rez. Len ja skor ani necitim tie rany rezy, ale skor tie pohyby ked hybem rukami doktor povedal, ze mam viac cvicit rukami, aby som tie svaly rozhybala. Je to neprijemne, ked hybem rukami citim kazdy pohyb, ale aj kamosky hovoria, ze to je normalne, ze aj oni to mali, tak vydrzat prvych 6 tyzdnov a bude to ok, tak rok po operaci je super to by som bola rada aj ja, hah si z Ba?

Nemas zaco … no ja mam o trosku vacsie, ale nie o vela ja mam 330 ml anatomicke na vysku 183 cm a 63 kg. Ty si aj chuducka juuuj … No aj mne sa zdali velke, ale casom odpuchnu a samozrejme su mensie. Ja som aj chcela kus vacsie aj mi chcela dat primarka vacsie, ale nemohla tak az tak 2-3 roky a dame vacsie asi hehehehe … takze tak.

Ty si mala aké veľké prsia pred opkou? Lebo ja som nemala žiadne a ešte po dieťati úplne nič.

Jednotky mozno, ale asi ani take takze skoro ziadne hehehe. Ty si si mohla aspon dat vacsie, lebo by Ti vosli, ale mne nemohli dat :frowning:

Ahoj Katkaa, dnes som prisla. Na vcerajsok sa budem snazit zabudnut, ale dnes sa uz sama o seba postaram, sama sa z postele postavím, horsie uz nie je ako to takze ok, vcera som cely den nespala po narkoze ako kolegine a aj b noci som bola hore kazdu hodinu, som totalne vycerpana, zobudi ma to ako sa mi zle lezi na chrbte. Prsia som si nevidela az o 10 dni na kontrole, dr. Cerven povedal, ze to nejdeme riskovat, ze kto by to potom dal naspat do podprsenky.

Ahoj, myslela som na Teba juj, nezabudnes na ten den urcite, ja som sa nemohla poriadne hybat, mudeli mi par dni pomahat, ale snazila som sa sama. Ja som takisto nemohla spat vobec, kazdu hodinu hore a na balkone cigaretka az som sa prefajcila hehe. Ja som ich videla viac krat po opke hned, primarka musela vidiet no a ked Ti drenaze bude davat dole nedaval? Ci ako?

Mne ich vkladali zo spodu tiez, no a jasne tie pohyby su dost take obtiazne, ale treba sa hybat, potom vsetko viac boli, tak v ramci normy. Ja som uz na druhy den chodila po chodbe a sestricky, ze co nelezim a ja ze sa neda stale len lezat, chrbat boli z toho, ja som rada a ani neverim, ze to uz tak ubehlo rychlo. Som z Michaloviec vychod a Ty?

A kolko si davala ml?

No Cerven nedava drenaz, takze 10 dni mozem len tipovat, ale tak bradavky vidim kde mam, to mi staci, nie ako dakedy. Ml mam 445. Mam ten Flector Rapid od bolesti, ale uz tu chut nemozem ani len citit, nejdem si ani davat uz je to ok, to len take stipanie uz v prsiach, ale ked daco viac urobim ako dnes som varila, tak mi ide krize vydrapit, vies co citim? V lavej strane take ako zblnkanie, to asi preto, ze som nemala drenaz, tak tam mam daku tu tekutinu, ale to sa vstrebe hej? Je to neprijemne pocut to pri pohybe.

Este ze mne dala, ako je to lekaroch, myslim, ze dobre, ze som mala, lebo mne popukali cievky a dost som krvacala, takze je dobre aspon mi mala kam odtekat krv, dost ze som anemicka, tak toto len tomu pridalo, ale mala som len den ich v podstate. Varila?

Malo by sa vstrebat, hematomy som mala, lebo to je normalne, takze sa neboj, tak mas 445 ml ja si dam asi po 2-3 rokoch mozno, ale este uvidim.

Len sa setri, mas na to narok.

A ja ich mam tie prsia v tej pooperacnej tak strasne od seba, ked budu tak dlho v tejto polohe, tak sa potom daju v pohode blizsie k sebe?

A este neviem, ci aj ty si to mala, ale mne hrozne trpnu ruky, v noci ked sa posadim, tak sa mi riadne ruky na zilach navru, vyzera to hrozne a aj to boli dost a prsia ma palia, stipu, to sa mi uz hoji dufam :slight_smile:

Ahoj simi, je to uplne normalne, mne tak isto este dva tyzdne po operacii trpli ruky, to je tym, ze stale lezis na chrbte a nehybes rukami tak, ako pred a tak isto ma stipali prsia aj pálili to tie svaly pracuju a hoja sa, je to uplne normalne. A citis sa fajn? Ako este si malinko po operacii musis vydrzat. Za krasu sa trpi, tie prve dni su neprijemne, drz sa, pekny den.

No ako nechapem, preco ich mas od seba a to mas tu podprdu ako ja som ich mala dost stlacene, aby sa dali dokopy ako sa povie, trpnu ti ruky? Tak mne nie, to bude asi z ineho dovodu co sa tyka zil, asi dost davas na nich zataz, neviem, mozno palia? Ale prsia ci jazvy ci co? A ako si mala zo spodu davane nie? Inak na Fb som ti pisala.

Ano inak ok, dnes som volala s Cervenom, tak ze to mi opresne z krcnej chrbtice, ked stale lezim, ze to prejde, v kazdom pripade je to neprijemne riadne. Dnes som uz soferovala, dalo sa uplne v pohode az na zaradenie spiatocky, aj ja si myslim, ze sa mi to hoji, tak to stipe a ty si bola kedy?