Plastický chirurg

Na Fb, neviem nenasla som nic v mailoch idem este cez Fb pozriet. Pisala som nizssie henrietke, ale tak uz je dobre aj doktor povedal, ze zeny horsie znasaju to spanie na chrbte ako samotny zakrok. Keby somn sa mohla zvalit na bok, tak prespim do vianoc, fakt.

A mozno, ze su od seba sa mi len zda v tejto hroznej podprde, uvidim sa az v pondelok u doktora prvy krat, sa neviem dockat.

Ahoj Simona, ty si na tom ešte dobre, že ti tŕpnu ruky. Ja mám od operácii stále stŕpnutú ľavú ruku, s prstami stále ešte riadne nehýbem a to som 4 týždne po operácii. Červeň povedal, že to môže trvať aj pár mesiacov, mala som si kúpiť vitamíny B.

Ahoj, ja som skoro dva tyzdne po operacii a robili mi to vo fakultnej v Martine. Zatial nemozem hovorit ake prsia budu, lebo je to cerstve, ale vyzeraju, ze je to v pohode. Moja kamaratka tam tiez bola a ma pekne prsicka. Oddelenie a personal je tam na urovni.

Ahoj, ja som skoro dva tyzdne po operacii a robili mi to vo fakultnej v Martine. Zatial nemozem hovorit ake prsia budu lebo je to cerstve ale vyzeraju, že je to v pohode. Moja kamaratka tam tiez bola a ma pekne prsicka. Oddelenie a personal je tam na úrovni :slight_smile:

Ahoj Henrieta, gratulujem k uspesnej operacii :slight_smile: ja idem k Dr. Raczovi v stredu na konzultaciu a v auguste na operaciu… chcela som sa opytat kolko ta to vyslo financne a ako dlho si bola na klinike?

Ahojte baby, tiež uvažujem podstúpiť operáciu. Ešte som nedostala odpoveď, tak sa uvidí, či termín 30. 9. bude platný. Konzultáciu mám už za sebou, ale príde mi to tak, že z toho skoro nič neviem :slight_smile: Veľkosť ešte rozhodnutú nemám. Ako to s vami vyzerá, ohľadom hojenia a bolesti. Jazvy sú asi ešte dlhú dobu vidieť, že? Deti nemám, ale určite chcem mať, tak neviem či by bola vhodná voľba rez cez bradavku. Máte okrúhle, alebo anatomické implantáty? Po akom čase Vám prsia zmäkli? Určite je to lepšie spýtať sa niekoho kto to má za sebou :slight_smile: dúfam, že mi niektoré z Vás odpovedia :slight_smile: Ďakujem veľmi pekne

Ahoj, ak chces, mozme si popisat, ja mam za sebou 2 op prs…

Ahoj, doktorka Ježovitová je super plastická lekárka. Môžem len doporučiť.

Ahoj, bola som pred rokom u Dr. Červeňa a som spokojná. Síce som dosť dlho nosila taký kompresný pás a aj jazva je dlhá, ale po roku je už pekne vyblednutá a bude to stále lepšie. Pred 4 dňami som bola u neho aj na mastopexii a to je operácia úplne v pohode.

Ahojte kočky! Som 5 deň po opke a konečne som sa včera vyspala. Okrem toho, že som mala počas 5 dní aj zvyšenú teplotu 37, 5 dostala som aj manzes a o bolestiach ani nehovorím. Dnes je to už v celku fajn. Ešte mám obväzy - zajtra idem na kontrolu. Držím všetkým kočkám palčeky.

Ahojte kočky… takže ja som 2 týždne po OPke cítim sa super. Už nemám žiadne bolesti. V podstate som bolesti skoro ani nemala. Prvý deň je ťažký ale dá sa to v pohode zvládnuť. Stále nosím aj fixačnú podprsenku aj pás. Každým dňom mi odpúchajú viac a viac a už teraz sú krásne. Robil mi ich Dr. Červeň a som veľmi spokojná len odporúčam.

Pred rokom som si dala operovať spodné viečka v IMM Pezinok operovala ma MUDr Ježovitová, dva mesiace som nemohla chodiť do prace a medzi ludí, dnes je rok od vtedy a moje oči, je mi akurát do plaču ked sa pozriem do zrkadla, môj muž hovorí a taká si bola pekna žena kym ťa ta… nedoriadila.

A čo si chceš nechať urobiť? Ak by ti nevadil chirurg z ČR, tak by som ti poradilo doktora Justana z Brna. Ja si u neho nechala robiť modeláciu pŕs ak tomu bolo aj zväčšenie pŕs. Po dvoch deťoch nevyzerali prsia zrovna najlepšie a po dojčení boli vyťahané. Vďaka plastike mám prsia pevnejšie, takže si občas v lete vyrazím aj bez podprsenky a je to paráda. To som naposledy robila snáď počas puberty :slight_smile: Je fakt, že to po operácii trochu bolí a tá podprsenka taky nie je najpohodlnejšie, ale dá sa to zvládnuť, keď vás potom čaká taký pekný výsledok :slight_smile:

Ahojte, chcem sa spýtať na doktora Fabryho. Máte skúsenosti s ním ? Chcem abdominoplastiku. Alebo prosím poraďte niekoho dobrého za rozumnú cenu lebo mi tie ceny prídu príliš vysoké a to len preto, že to je v Bratislave. Ďakujem

Ahoj Katarina,
Chcem sa spytat ak si na to este pamatas, aky tvar mali tvoje prsia dva tyzdne po operacii, pretoze ja mam jeden viac opuchnuty ako druhy. Je to normalne? Pretoze ten co je menej opuchnuty vyzera uz uplne prirodzene. Za odpved vopred dakujem.

Ahoj, kedy si bola v brne na opke? Mozes dat viac info prosim. diky :slight_smile:

NEODPORUCAM MUDr. Maršála !, ktory sam o sebe vyhlasuje, ze je skvely lekar. Mam s nim traumatizujuci zazitok. Odchadzala som od neho po konzultacii ponizena tak, ako nikdy v zivote. Pravdepodobne som ho zastihla v nie moc dobrej nalade. Najskor ma nechal cakat 20 min. v jeho ambulancii a uz po 5-tich minutach som aj odchazala. Konzultacia bola urazajuca a ponizujuca. Nech je akykolvek odbornik k ludom, sa ma sparvat s uctou.

Neviete niekto, ako robia nosy v chiramede v KE?

Ahoj Mekkiko! Citam ze mas zlu skusenost s dr. Cervenom. ja mam tremin OP o mesiac-augementacia. navrhol mi 454-515 ml pod sval nakolko chcem vacsie, ale dost sa toho bojim. by som bola zvedava preco mas s nim zle skusenosti. a dr. Siskom nahodou nemas skusenosti? Vopred ti dakujem.