Plastický chirurg

Ja rozmyslam nad mudr Ladislavom Kostalom… Mate niekto zvacsene prsia od tohto chirurga? Je v Ba…

Ahoj fridusa. citam, ze si bola na mastopexii u Cervena. ja som u neho tiež na tuto op objednana. na november. chcem sa opytat, ak budes taka dobra mi napisat, ako si a vysledkom spokojná. ja som iných lekárov nekontaktovala, viem, ze je velmi dobry, teda píše sa to, len väčšinou všetci píšu o tom, ze je super na implantaty a ja k nemu idem na modelaciu, ako si bola aj ty. bola by som ti velmi vdacna za odpoved. dakujem

Ahoj… som skoro dva týždne po operácii a stale mam palivu bolest v pravom prsniku na boku vyzarujucu az pod podpazušie. Je to normalne ? Mam ttosku strach inac na vonok vyzerá byť všetko ok…

Ahoj… som skoro dva týždne po operácii a stale mam palivu bolest v pravom prsniku na boku vyzarujucu az pod podpazušie. Je to normalne ? Mam ttosku strach inac na vonok vyzerá byť všetko ok…

Ahoj. Liana, aj ja som 2 tyzdne po operacii. Mam presne tie iste bolesti ako ty. Dufam ze nas to coskoro prejde… Zle sa mi spí a v noci ma to bolí najviac. Ak to neprejde, budem informovat mojho chirurga. Drz sa a ozvi sa ako sa mas!

Ahoj Petra… no tak dufam ze nas to naozaj cim skor prejde… ale trosku si ma upokojila nie zeby som ti tu bolest priala ale bala som sa a kedze som v zahranici nerada by som si to komplikovala s odchodom na slovensko len koli tomu… urcite ti napisem ako to pokracuje dalej… mozno je to normalne… ved predsa je to zasah do organizmu a telo si mozno tak zvyka… dufam… aj ty sa drz a daj vediet ako sa ti dari

Ahoj liana. Aj ja si myslim ze to bude ok. Aj ja zijem v zahranici. Tak sa drź… pa

Baby a kde ste boli na operacii? aky doktor?

Idem čoskoro na augmentáciu a stále sa neviem rozhodnúť aký typ implatátov zvoliť… Výšku mám 168 cm, váhu 53 kg a obvod pod prsiami 75 cm… Momentálne nemám skoro žiadne prsia a navrhnuté mám 375 ml, okrúhle, vysoký profil… Bojim sa, ze okruhle budú posobit ako dve lopticky pod kozou… Páčia sa mi skor anatomické… Neviete mi niekto poradiť… Cim blizsie k operacie, tym vacsia dilema… Dakujem Suzie

Ahoj Suzie ja som bola pred troma tyzdnami… tiez som stale chcela anatomicke imp. ale doktor mi povedal ze tam velky rozdiel nie je a ze pri anatomickych je vacsie riziko ze ked sa ti pretoci ipm. tak to bude zle vyzerat… a ked sa ti otoci okruhly tak stale bude okruhly :D… ja som nemala naozaj ziadne prsia a teraz su to este len tri tyzdne a moje prsia su ako dve gule ale bude to lepsie… kym sa prsia usadia trva to aj pol roka… som maximalne spokojna… uz len aby ustupili bolesti

Ahoj liana. Ako sa mas? Ja uz nemam vobec ziadne bolesti, tak dufam ze to aj teba preslo… Uz sa aj omnoho lepsie vyspim…

Ahoj Petra a Liana, mozem sa spytat kde ste boli na operacii a ako sa volal doktor? prave sa rozhodujem kam ist…
Dakujem

Ahojte, prosím vás, viete mi niekto poradiť, aké všetky vyšetrenia a koľko pred samotnou operáciu ich treba absolvovať ? Antikoncepciu stačí vysadiť mesiac pred ? Ďalujem

Ahoj Dominika. Treba ist na sono prsnikou a treba vysledky od internistu. A co sa tyka antikoncepcie-ja som ju vysadila 1, 5 mesiaca pred zakrokom, ale tak sa mi zda ze aj mesiac staci.

Akeho plastickeho chirurga odporucate baby? Neviem sa voobec rozhodnut kam na operaciu, je to zavazny krok, dost mi zalezi na peknom vysledku… dakujem :slight_smile:

Ahoj Petra… tak u mna je to tiez lepsie ale aj tak este citim bolesti… ale neviem ci to nie je tym ze som chora a strasne kaslem a pri kasli napinam aj prsne svalstvo… uvidim ked vyzdraviem… ale som krasna :smiley: musim povedat ze stoji to za tu bolest

Dobry den viem Vam pomoct bez operačneho zakroku ado@atlas.sk

Dobry den viem Vam pomoct bez operačneho zakroku ado@atlas.sk

Ďakujem za info teda a prosím ťa, koľko pred operáciou to treba absolvovať ?

CHCELA BY SOM POMOC AKO VIES PORADIT ZAZRACNE TABLETKY ALEBO GWLY AKU MATE SKUSENOST DIEVCATA DAKUJEM