Plastický chirurg

Ahojte neviete poradit nejakeho chirurga v ba na zvacsenie prsnikov, zatial mam konzultacie u dr. Trsku, tak ak uz niektora bola u neho ako ste spokojne ?

Ahojte baby neviete poradit nejakeho dobreho chirurga na poprsie v BA, pripadne referencie na dr. Trsku ?

Nina ahoj, ja tiez hladam dobreho chirurga… z ba… mne bol doporuceny pan Kostal z ruzinovskej nemocnice… len tiez by sa tu mohli vyjadrit zeny ktore absolvovali zvacsovanie prs, nech sa viem rozhodnut kam ist…

Ja mam na trsku referencie od kamosky, je spokojna zatial, ale chcem si to poriadne zistit

Ahoj Dominika. Ja som si robila vsetky vysetrenia 2 dni pred operaciou. Mne robil prsia dr. Marsal! A som nad mieru spokojna. Ako keby boli moje… Je skvely… Nieaka baba sa stazovala na jeho spravanie… No ja to nechapem! Ku mne bol strasne mily, dobre sme si aj pokecali… A vysledok stoji za to!

Ahoj ja som po opke od Dr. Trsku 4 rok. Spokojnost velka.

Bola som a neodporucam…

Ahoj, mozes mi prosim napisat co presne sa stalo? Uvazujem nad nim, ale si ma zaskocila.

O tyzden mam u neho konzultacie, mam este jedneho lekara v ba, operacia by u neho stala 3500 eur, co tvrdia baby na inom fore ze je vela

Uvidis aky budes mat pocit z konzultacie. Ja som mala hned dobry a inde som ani nebola. Ale je fakt mili. No 4 roky su 4 roky :). Tak drzim palceky!

Ja som bola na viacerych konzultaciach, najviac sa mi pozdaval pristup Dr. Paliatka, taku podrobnu konzultaciu som fakt nikde nemala, ja som rozhodnuta ist tam na opku.

A ako dlho si cakala ?

Ahojte babulky, prosiiiiiim vas ktore mate po opke… Aj vy ste ich mali take obrovske? Ja som 14 dni po a som z nich uplne sklamana : ( strasne sa bojim ze mi taketo zostanu… Chcela som uplne prirodzene a dr. mi odporucil 345ml anatom. svoje som mala C ale boli take povednute a vyfucane… No a z tychto novych som nestasna lebo to vyzera ze budu D alebo az E… Upravi sa to este?

Myslis na operaciu? Ja si to uz nepamätam. Cca 2 mesiace myslim.

Hej na operaciu, dakujem za info :slight_smile:

Baby chcem sa spytat ci ste si niektora davala zvacsit prisa opakovane… mam 285 ml co sa mi po 5 rokoch od operacie zda fakt dost malo : / davala ste si niektora po case znova zvacsit prsia? dakujem

Domi pośli mi mail ohladom tej operacie u DR. Koštala chcem s tebou pokecat… ja som uz u neho bola na jednej operacii a som SPOKOJNA!

Ahoj Dominika, vidím, že sa rozhoduješ ku ktorému doktorovi ísť na augmentáciu, už máš vybratého? Lebo ak si z okolia Nitry, tak by som ti odporúčala primára Mládeka z kliniky Avelane, je úplne perfektný. Ja som bola u neho pred dvoma mesiacmi, nemala som vôbec žiadne, navrhol mi 375 guľaté pod sval, no ja som veľmi chcela anatomické a trošku väčšie, tak sme sa dohodli na tom, že počas operácie mi vyskúša aj väčšie a uvidí, ktoré by na mne lepšie vyhovovali. Nakoniec mi dal 390 ml vysoký profil anatomické, Mentor a sú úplne krásne… Síce som platila asi najviac, koľko sa tam dá, 3150 €, aj s predoperačným vyšetrením, ale stojí to za to. Držím palce!

Kto ti ich robil a na ktorej klinike?

Ja mam horši zazitok s Mudr. Peter Bakos absolvovala som vsetky predoperacne vysetrenia a v den operacie ma poslal domov lebo som bola unavena. Nikdy viac ho uz necgcem stretnut.