Plastický chirurg

Ajoj evi, tu je moj mail… Dam ti na azet a tam ked mi napises tak ti dam moj normalny;) ide mi o sukromie;) bodkaa2@azet.sk

Dobrý deň, odporúčame MUDr. Miroslavu Lopotkovú, 100% práca, spokojnosť klientov.
kotaktujte nás na mob. č. 0917611335

DR. Racz interklinika perfekt

Dobrý deň,
ja by som Vás chcela poprosiť o pomoc pri mojej študijnej práci na tému: Vplyv plastickej a estetickej chirurgie na zamestanie, kariéru.
Veľmi by som Vám bola vďačná za Vaše skúsenosti na mail lydka810@gmail.com
Ďakujem Vám tisíckrát

Eva, ahoj nejako sa mi ti neukazuje tvoj mail, neviem asi sa nevyznam velmi, ale ak mozes tak mi napis na ten mail cco som ti zadala riadok vyssie :slight_smile:

Ahoj Nina, ja ti mozem odporucit MUDR. Zdenka Zamboja, jeho centrum ma pobocku v BA, ale aj v TT, co tiez nie je daleko. Osobne poznam prave tu TT kliniku. Kukni si jeho stranku, ja mozem len odporucit ako spickoveho plastickeho chirurga, s kvalitnou technologiou a hlavne prijemnym, ludskym pristupom. Pekný deň, čau

Ahoj Henrieta. Viem, ze uz si dlhsie po… Ale zaujal ma tvoj prispevok… Bola som operovana pred tyzdnom v rovnakej klinike a s rovnakymi ml, ale mam strach, lebo sa mi zdaju velke i ked kazdy hovori, ze budu mensie. Moja otazka je, ci sa mi zmensia aspon o cislo. Ja som nechcela moc velke prsia a nechcela som, aby vyzerali vulgarne. Teraz mam pocit, ze su moc…
Dakujem

Ahoj Henrieta. Viem, ze uz si dlhsie po… Ale zaujal ma tvoj prispevok… Bola som operovana pred tyzdnom v rovnakej klinike a s rovnakymi ml, ale mam strach, lebo sa mi zdaju velke i ked kazdy hovori, ze budu mensie. Moja otazka je, ci sa mi zmensia aspon o cislo. Ja som nechcela moc velke prsia a nechcela som, aby vyzerali vulgarne. Teraz mam pocit, ze su moc…
Dakujem

Ahojte kocky. Mam naplanovanu augumentaciu v Bb Mudr. Cerven 5. 4. 2014
Kusok mam obavy a riesim velkost implantátov.
Mám 170 cm 61 kg pod prsiami 79 cez 89… Mám asymetriu v jednom bude 385 ml a druhý 445 ml… Pod sval anatomické… Chcem ich väčšie plne 4 - ky…
Poraďte… :slight_smile: )
Vdaka

Ahoj Katka aj ja idem do Avelane ale k mudr. Kovačovi. ako dlho si bola v nemocnici? Ďakujem za odpoveď.

Ahoj Katka ja mam op. 25. 3 aj sa teším aj mám obavy.

Kamoška bola u Červeňa a je velmi spokojná. Len sa strašne dlho čaká tak preto k nemu nejdem.

Ahoj Kate? A mas nejaky zaklad? Ci vobec nic… ja mam take mensie dvojky a dohodli sme sa na 350 ml stredny profil ES okruhle… povedal ze to budu take vacsie 3 mensie stvorky a podprsenku mam 75 / D

Ahoj, ja mam 15. 4. operaciu a vybrali sme 460-420cc. momentalne mam cca 75B velkost… pri mojej vyske 158cm a 53 kg dufam ze to bude dobre vyzerat. vybrali sme stredny profil… co myslite?

Ahojte baby, tiez mam objednanu opku u Dr. Cervena na 31. 5. 2014. Mam trochu obavy, ci sme zvolili spravnu velkost implantatov. Pri vyske 170, vahe 60 mi doporucil 435 stredny profil anatomicky tvar. Trochu sa obavam ci nebudu posobit vulgarne, kedze svoj zaklad uz mam. Doteraz som si kupovala 80 / C… Ak mate niektora podobne miery, prip uz po opke, rada uvitam Vase reakcie…

Ahoj Kate,
Mas podobne miery ako ja, tiez idem na opku 31. 5… Mam vybraty implantat 435 stredny profil anatomicky tvar, tiez sa trochu obavam vysledku, ci to nebude velmi velke… ak mozes kontaktuj ma mailom

Ahojky, dlhšie som tu nebola, takže reagujem až teraz. Veli76 s výsledkom po mastopexii som spokojná - bola som v septembri a už ani neviem, že som ju absolvovala, teda podľa mňa je to veľmi málo bolestivá operácia, na druhý deň som behala po nemocnici, resp. ešte v deň operácie večer, keďže som sa nudila na izbe. Po operácii sú prsia samozrejme opuchnuté a hneď ťa pri prepustení oblečú do tvojej podprsenky, ktorú si musíš doniesť, tak aby prsia držali a boli stiahnuté. Inak pooperačné bolesti boli také štipkanie a samozrejme svrbenie jaziev. Na kontrole bol doktor spokojný tiež a musím povedať, že je to fakt super, keď si nemusíš spľasnuté prsia rolovať do podprsenky, ale v pohode môžeš ísť aj bez nej. Jazvy sa tiež pekne hoja a ani som ich nejak špeciálne neošetrovala. takže ak si rozhodnutá ísť, odporúčam.

Ahoj ahoj ja mam tiež 25. 3. 2014 v interklinik u dr Hedera už sa aj dosť stresujem… Dufam že to dobre dopadneeee

Ahoj Peťo, ak ti môžem poradiť, tak MUDr. Minarovjech je super, šikovný doktor. Davala som si 4 roky dozadu zvacsit prsia, no nevyslo to, zleho doktora som si vybrala, potom so mnou ani nekomunikoval, ked nastal problem, no a Minarovjech mi velmi velmi pomohol, mozem len odporučiť :slight_smile: ak by si chcel este nejake info, tak mi kludne napis. Zatial ahoj, Sandra

Ahoj Lila2. Ty máš ešte len plánovanú opku u Dr. Červeňa alebo si už po? Ja mám plánovanú opku na jún a vybral mi presne to, čo tebe. Akú máš prosím výšku a váhu? A obvod pod prsiami a cez? Ďakujem.