Plastika nosa

petka ako si dopadla u toho dr KOvaca?
kde vlastne operuje,v BB?
lebo ja som objednana na konzultaciu ale uviedli mi mena Svec a Kocajda …

janka nasla si niekoho?
ja som tiez zo Ziliny a najblizsie mi vychadza asi az banska bystrica

Milá Lubi, ja by som ti rozhodne odporučila Dr.Šišku, ktorý pracuje v Blave v Medical centre, nos mi robil asi pred dvoma rokmi a som spokojná, jeho prístup bol veľmi dobrý, všetko mi vysvetlil, dokonca mi to nakreslil na papier aby som vedela čo ma čaká.

Mela a dr Šiška robi aj v celkovej anesteze, alebo iba v lokalke?

ahoj , kde ta operovali a kolko to priblizne stoji? Ja mam strach ,ze sa nieco nepodari…

To naozaj ak je nos operovaný, tak nikdy nebude vyzerať prirodzene? Ja som to nevedela, myslela som, že nos po operácii bude normalny, aby nebolo vidieť, že je robený. Ak by som vedela, že nikdy nebude prirodzeny, tak by som do toho vživote nešla. S mojim starým nosom sa mi žilo lepšie, bola som šťastnejšia. Teraz každe rano pozeram do zrkadla a vidim že je robený. Je mi na nom vidieť všetko aj spojene kosti aj neprirodzene vytvarovaný, nesumerný no všetko.
Len som si zbytočne skomplikovala život :frowning:

A najhoršie na tom je, že pred operáciou mi lekar povedal, že nebude vidieť, že je robený a po operácii mi povedal, že nikdy nebude prirodzený a to všetko tak ma byť ako mam.
Tie peniaze su niekedy prednejšie ako vysledok operácie.

Ahoj Katka a to ti ktorý neskusený lekar povedal? Ja som bola operovana pred dvomi rokmi a nos mam uplne prirodzený, ani nie je vidno že je robený. To je mi luto ako si dopadla vyhladaj skuseneho odborníka na reoperáciu. Mna operoval dr Maršal.

Aooj,prečítala som si tvoju prozbu o rade tak ti jednu dám…vyhýbaj sa na 100km doktorovi Hájkovi plastikovi…mám s ním nezabudnuteľné skúsenosti s operáciou nosa!

Ahoj Miška dáš mi prosím tvoj mail? Ďakujem

Miška, alebo mi napíš sem čo sa stalo? Ked ti robil nos? Bola si viackrát? Ja som chcela isť k nemu na operáciu, vravia že je to najlepší odborník z ružinova na nosy a všetko čo s tým súvisí.

Baby koho z Ružinova by ste mi odporučili na reoperáciu nosa? Jeden doktor mi tam nos nespravil dobre, tak teraz musím zaplatiť druhemu.

Ahojte, za necely mesiac idem na opku k doktorovi Hajkovi,ale po tom ako som si tu precitala nie prave najpozitivnejsie reakcie,mam trochu obavy…:-/ prosim napiste,kto ma s nim nejake skusenosti…

Ahoj Mary a koľkého ideš na operáciu? Ak chceš napíš mi na mail. Aj ja k nemu idem.
Mail: iva.357@azet.sk

Ahoj Lucia, našla si nakoniec dobrého plastického chirurga z východu? Zvažujem totižto tiež plastiku nosa a neviem sa rozhodnúť ku komu ísť (východ). Bola si už na plastike? Keby mi vedel niekto doporučiť, bola by som veľmi rada.

Ahojte všetci! veľmi pekne Vás chcem poprosiť, chcela by som ísť na rhinoplastiku niekde na východe. Kto má skúsenosti s lekármi z východu - koho mi doporučujete a koho sa mám vyvarovať? Nechcela by som chodiť na reoperácie, prípadne vyzerať po operácii horšie ako pred ňou. ĎAKUJEM VEĽMI PEKNE ZA ODPOVEDE A RADY.
Lia.75@azet.sk

ahojte všetci,

za 2 týždne idem na operáciu nosa, mám z toho velké obavy. Nos mi budú operovať v lokalnej anestéze, umrtvuju to s nejakými kokainovými tyčinkami, vraj je to velmi bolestivé. napíšte, kto ma s tým skúsenosti, či sa to dá vobec vydržať…

Ahoj Katka, ja mam podobne pocity. Sice moj nos je o nieco lepsi, ale vidno mi tiez spajane kosti, dokonca mam jednu nosnu dierku o trosicku vyssie. Na pohlad to nie je vidno, ale na fotografiach strasne. Kto ti robil nos?

Ahoj, Nely ja mam podobne problemy. U koho si bola?

Simona mňa v Ružinove aj teba?