Plastika nosa

Ahoj Simona, kde si bola na opke ty? aspoň mesto… Rada by som sa vyvarovala zlého lekára.ďakujem za odpoveď.

Mary on nie je zlý, robí celkom pekné nosy, ale je tam 50% šanca, že budeš sklamaná z jeho spravania keď za ním prídeš s problémom.

Tiez sa rozhodujem, ci ist dr. Kostalovi alebo dr. Fabrymu. Mohla by si mi prosim Ta poslat foto na email eva100@zoznam.sk. Kolko od operacie si mohla ist von? Dakujem.

Dr. Maršal v Trnave robí aj prepážku v nose? Neviete? Ja by som chcela isť k nemu na operáciu nosa ale potrebujem aj vyrovnať nos lebo je nakrivo, takže mi bude musieť spraviť aj prepažku, len neviem či robi aj taketo zložite operácie. dakujem.

Baby boli ste niekto u Koštala prosím? Nevykašle sa na mňa po operácii? Myslím, či sa k nemu chodi aj na kontrolu po par mesiacoch či je všetko v poriadku a aby som mu mohla povedať o prípadnom probleme, keby vznikol. Niekde som čitala, že chirurg by mal kontrolovať pacienta až do uplneho zahojenia a ak bude problem, tak to riešiť. No tak som sa rozhodla pre neho, už len preto, že baby na fore boli velmi spokojne s výsledkom operácie, len s tými kontrolami som si neni ista. Ďakujem.

Ahojte, tak je nás asi viac… Som po 2 opke a stále to nieje ok. Keby mala niektorá z vás záujem o tom pokecať tak na tara33@centrum.sk

Keby som skôr vedela, že dr Maršal robi taketo pekne nosy http://www.marsal.sk/8.html, mohla som isť radšej k nemu a nedopadla by som tak ako som dopadla. Už je neskoro lutovať, ale snad ho prehovorím na opravu po inom chirurgovi, chcela by som mať takýto prirodzený nos ako na obrazkoch aspon viem že sa to da.

Ano chodi sa k nemu na kontroly ja som u neho bola na operácii nosa a chcel vidieť či je všetko ako ma byť aj po par mesiacoch. Iba sa u neho dosť dlho čaka na operáciu ja som čakala pol roka, ale neľutujem. Ahoj

Svetlana,
rozhodujem sa, ci ist na operaciu nosa k Dr. Kostalovi alebo Dr. Gubovi. Ty si bola operovana u Dr. Kostala, mohla by si mi na email eva100@zoznam.sk poslat nejake foto, velmi by si mi tym pomohla pri rozhodovani.
Dakujem.

Ahoj Naty,

rozhodujem ku ktoremu Dr. ist na operaciu nosa. Mohla by si mi poslat na email eva100@zoznam.sk foto po operacii. Dakujem.

Ahoj Lienka,

rozhodujem sa ci ist k dr. Kostalovi, ale nikdy som nevidela ziadne foto niekoho, komu robil nos. Mohla by si mi poslat nejake foto na email eva100@zoznam.sk Dakujem.

Ja som tyzden po operacii… Bola som operovana u primara Kovaca v BB a patri medzi najlepsich. Nos mam este opuchnuty a nie uplne symetricky ale je to ovela lepsie :slight_smile:

Ja mam zase tak perfektne spraveny nos, že ak si napcham do jednej dierky v nose vatu tak ho mam aj z každej strany rovnaký :-(.

Ahojte baby…Za necele 3 tyzdne idem na operaciu k doktorovi Minaroviechovi.Mate s nim niekto nejake skusenosti? Mam strach, ze nebudem spokojna a o bolesti ani nehovorim. Prosim napiste mi ak s nim niekto mate skusenosti. Dakujem :slight_smile:

operaciu nosa som zabudla napisat sorry :slight_smile:

U každeho chirurga je riziko, že nebudeš spokojna. Ak by si šla k hocikomu 10 nosov sa podarí a 11 nemusí. Ale chirurg by mal mať nos pod kontrolou až do uplneho zahojenia, tak ak by si aj nebola spokojna mal by ti to čo sa ti nepači opraviť, alebo upraviť, pretože ty s tým budeš žiť nie on.

Boli ste niekto na operácii nosa u dr Lopatkovej, alebo u dr Žiaka, alebo Chovana v Ružinove? Napíšte prosim ak mate s niekym z nich skusenosť Dakujem

Ja som bola u dr Hajeka asi pred rokom a mam velmi pekne spravený nos, nelutujem, že som bola u neho na operácii.

DR. Marsal, to je pán doktor… vynikajúci odborník, šikovný… baby, ak na operáciu tak jedine k nemu… skvelý prístup, starostlivosť a nakoniec spokojnosť na celý život!

Naty to fakt? A foto by si neposlala? Teda ak by ti to mevadilo. Dik
Mail: natalia1458@azet.sk