Plastika nosa

Ahoj, prosim ta mohla by si aj mne poslat fotku pred a po operacii od doktora Tamasa. Dakujem velmi pekne:) ) )

Dobry den. Mohla by som vas poprosit fotku pred a po operacii u mudr. Mariana Sicaka. Ako dlho ste cakali na operaciu? Naozaj je taky dobry? Dakujem pekne Ivana:) ) )

Ahoj… mohla by si mi prosim poslat fotky pred a po? Tiez rozmyslam nad plastikou nosa len sa bojim len tak hocikomu zverit do ruk. Dakujem

Emily11111 prosim posli mi foto pred a po na moj mail. Vopred dakujem evitta29@azet.sk

Ahoi nemohla by si my poslat fotky pred a po. A este by som poprosila Adresu do tej Budapesti dakujem

dobry den u ktorej plasticky ste nola? dakujem

ahoj, chcela by som sa spytat, ako dopadla operacia a ci by bolo mozne mi zaslat foto. Dakujem - rakusova.eva@gmail.com

ahoj, bolo by mozne mi zaslat foto? Dakujem - rakusova.eva@gmail.com

Dajte si do vyhladavača Mudr. Jozefína Skulavikova vyzera byt šikovna uvažujem aj ja o nej a robí aj v zahraničí myslím v Rakúsku a v Bratislave celkom slušné fotky nosov má, je to ťažko sa rozhodnúť.

ahoj mohol by som poprosit o niake foto pred a po zakroku?

Dobrý večer, mohla by som Vás aj ja poprosiť o fotku práce pána Sičáka? Moc pekne ďakujem.

Ahoj, ja som objednana teraz na konzultaciu ku Mudr. Sicakovi, velmi sa bojim operacie, ale chcem si to dat urobit...snad to dobre dopadne. Ked ste boli na konultacii ukazal vam lekar cca ako asi ten nos bude vyzerat? Dakujem

Ahoj, bola si? ja by som bola tiež dnes u neho ak ako sa ti páčilo? Ja som už bola na jednej konzultácii ale táto u neho ma nejak neoslovila

Ahoj ja idem na konzultáciu v pondelok 29.2. Bola u neho na plastike moja sesternica a urobil jej to veľmi pekne..uvidim aký na mňa spraví dojem..bojím sa, je to predsa tvár...A dal ti aj nejaký termín operácie?

No,ja som pocula tiez ze robi pekne ale dojem nemam nejak dobry nic mi dako nepovedal.. ja som bola este na jednej konzultacii v sukromnej klinike a tam.mi vsetko vysvetlili konzultacia trvala skoro.hodinu co u neho bolo asi desat minut tak mi to prislo ze neviem.do,coho idem este pojdem na.jednu konzultaciu ale predbezny termin mam aj u neho chcela som v aprili ...no uvidis ako na.teba zaposobi bola.si uz aj inde na konzultacii ci si uz rozhodnuta ?

Nie, nikde inde som nebola..vraj v Bb sa dlho čaká..ale rozmýšľala som nad Mudr. Červenom..Ružomberok je pre mňa bližšie, som od liptovského Mikuláša..chodí sa tam na kontroly a je to bližšie..ty si odkiaľ? potrebujem spraviť aj prekážku nielen samotné zmenšenie...ty máš aký dôvod prečo to chceš? Vraj za sičakom chodí veľa ľudí opravovať nos keď to niekde zbabru..že netreba zabúdať na funkciu nosa a nielen na estetiku a vraj v tom je on slovenská špička.. Tak ja neviem.

Ja som z ruzomberka a na konzultacii som bola v poprade a este 15.3 mam konzultaciu v bb u kovaca a ze on,do,mesiaca od konzultacie.operuje.no uvidime ako,sa.nakoniec rozhodnem hej.citala som,o tom ze.je.v tom dobry ale tak isto na funkciu dbaju aj inde :) ja zatial sa rozhodujem podla tej konzultacie tak uvidime :)

Veď jasné...tiež uvidim podľa toho aká bude konzultácia..chcem mať dôveru v doktora, ktorý mi má robiť takýto zákrok..poznáš aj niekoho koho sičák operoval? Odkiaľ si o ňom počula? Či len z tohto fóra..pre mňa je dosť náročné chodiť na konzultácie ďaleko - mám 8 mesačného synčeka. Určite si to obehaj keď máš možnosť..

No mas to tazsie ale uvidis sama mna dako,neoslovil .... no uvidim ja.som sa o nom iba docitala ze super ale neviem konzultacia ktora trvala asi.5minut ma.dako,neoslovila

Si za ňu zaplatila 25€ a zdržal ťa 5 minút? Čo ti vlastne povedal?