Plastika pŕs a komplikácie

Konzultovala som doma že čo by mi drahý povedal keby som sa na toto dala…my sme to preberali už dávnejšie ale nejako z toho pošlo, tak som to neriešila, ale teraz som opäť začala a bola som prekvapená že mi povedal, že je to skvelý nápad. Tak som sa rozhodla, že si pôjdem popozerať kliniky. Nebudem sa teda stresovať tým či budem zdravá alebo nie, to budem riešiť až ak k tomu príde :slight_smile:

Urobila si mi radost tvojou spravou :slight_smile: niet nad to ked ta chlap povzbudi a povie ti ze je to dobry napad ze? Skus si pozriet aj tu kliniku kde bol bola ja v Kosiciach a uvidis. Myslim ze teraz budes mat cez sviatky aj dost casu sa tomu povenovat poprecitovat si nejake veci a tak :slight_smile:

…je sice uz po vianocach ale ja sa stale neviem nejako rozhodnut - chcela som si dat urobit prsia opakujem to doma uz asi dva roky a teraz som dostala jeziska ze mozem si dat urobit prsia tak som sa potesila ale nejako ked to mam na dosah som zneistela :open_mouth:

Preco si zneistela? V com si nie si ista?
Viem ze mozno mas obavy z reakcie okolia, z reakcie rodiny, z vlastneho pocitu aky bude. Ale moj nazor je taky ze ked uz po tom taku dobu tuzis a mozes to mat tak by nebolo spravne to len tak zahodit za hlavu a neriesit :slight_smile:

@Nika M. moja známa si dávala plastiku pŕs a tiež vravela, že strašná bolesť to bola a pár týždňov nesmela nič ťažké zdvíhať.

Uplne si vystihla moje pocity…bojim sa co na to kto povie…ako sa na mna budu pozerat…ako sa ja budem pozerat na seba…ci predsalen to nebudem raz lutovat…ale po pravde mam zrejme trosku obavy aj z toho ci nenastanu nejake komplikacie lebo podla toho co som si citala kade tade tak mozu nejake nestat no a tak :frowning:

lenze snirerka toto su veci myslim na ktore musi byt zena pripravena ked sa rozhodne ist do toho ze nejake bolesti budu nie? ja som s tym zmierena napriklad, ja mam len trosku strach z inych veci :confused:

je normálne že po takom zákroku žena nemôže istý čas zdvíhať niečo ťažké, pretože by to zaťažovalo to šitie a celú tu ranu, takže nie je vhodné sa s tým zahrávať a je lepšie po zákroku dodržať kľudový režim. Čo sa týka bolesti tak tiež je normálne že nejaká bolesť bude, ale podľa mňa sa to dá zniesť :)))))))

Komplikacie mozu nastat pri comkolvek ale nemozes takto k tomu pristupovat musis mat odvahu a byt sebavedoma a pockaj aka sebavedoma budes este po zakroku. Podstatne je ist na dobru kliniku, ja som bola a aj som velmi rada ze som isla do Centra plastickej a estetickej chirurgie, pretoze tam maju lekari dlhe roky praxe a maju tym padom mnoho skusenosti a myslim to by ta este viac upokojilo :wink:

potesila si ma :slight_smile: mozno by bolo na mieste keby som uz urobila prvykrok ked chcem svoj zivot zmenit, lebo takto ked budem mat neustale strach tak ma to asi nikam neposunie no :frowning: tam je viac lekarov ktory robia konkretne tento zakrok?

Ano Erika je tam viac lekarov ktori robia prsia na tej klinike. Ked som tam volala tak som to tiez s nimi tam konzultovala, ale neviem ti povedat kolko ich tam je ktori sa konkretne zvacsovaniu venuju :slight_smile: ale tak myslim ze to nie je take podstatne, podstatne je aby sme mali krasne prsia

Viac lekarov je na klinike, takze sa nemusis nejako obavat, uvidis sama na konzultacii ze ci skor budes chciet aby ti zakrok robil lekar alebo lekarka, ake budes mat pocity, na konzultacii sa vsetko vykrystalizuje :slight_smile:

Tak ja už som si kliniky popozerala po Slovensku a podľa toho čo ste písali som si dve vybrala, ale som viac naklonená pre tú v Košiciach, jednu som si aj v BA ale to sa mi zdá dosť cenovo cez, tak neviem čo urobiť. Skúsim zavolať, zájsť na konzultáciu do Košíc a uvidím ako to bude prebiehať ako ďalej postúpim čo mi vlastne povedia, veľmi som zvedavá na to aké prsia by mi lekár k mojej postave odporučil :slight_smile:

v Kosiciach mas na mysli Centrum plastickej a estetickej chirurgie, co pisali vyssie? :slight_smile: to by si ma potesila keby si mi dala vediet ako tam pochodis ak tam teda pojdes na konzultaciu, velmi by si mi tym pomohla, lebo som taka na ihlickach stale aj ked uz som viac odhodlana ako som bola na zaciatku ale aj tak…dievcata a aky typ implantatov je vhodne si dat aby vyzerali prsia co najviac prirodzene??

erika myslis ze implantaty mozu niekedy vyzerat prirodzene? Neviem - osobne by som povedala ze to nejako nie je mozne ci? tiez som si chcela dat urobit prsia ale moj drahy ma odhovoril ze to nie je dobry napad ze to vyzera umelo a ze tozvie ci mi ich nespravia vacsie akoby bolo vhodne a podobne :confused:

erika - tak mas moznost dat si anatomicke alebo okruhle je to na tebe, osobne si myslim ze lepsie vyzeraju anatomicke, teda myslim tym ze lepsie viac prirodzenejsie… co sa tyka renosiac tak neviem ci sa nad tymto vobec pozastavovat, ked ti chlap nieco taketo povie myslis ze to mysli vazne? keby si mala prsia urobene tak nespusti z teba oci, to teraz seka formu, neboj sa viaceri boli taki :wink:

renosiac tak ja dufam ze by mohli vyzerat prirodzene, ved nie na kazdej zene vyzeraju umelo ako keby bola barbie alebo co :slight_smile:
ale barbien co sa tyka ceny tak tam bude asi aj rozdiel ze? anatomicke podla toho co si mi napisala budu zrejme o nieco drahsie, ze? :slight_smile:

Myslis ze by mi nepovedal pravdu? takze anatomicke su prirodzenejsie? objem aky moze lekar dat najviac na prvykrat? Je to nejako limitovane alebo vobec nie? Neviem si predstavit ani podla coho by som si tu velkost mala vybrat ako to poriesit :confused:

erika - ano ano, anatomicke su drahsie myslim ze tak to je na kazdej klinike ale tak nerobi to nejako vela, ten rozdiel takze myslim ze v pohodicke. Ved si skus pozriet stranku Centra plastickej a estetickej chirurgie a tam je aj cennik a uvidis aky je ten rozdiel.
renosiac - tak ono je to tazko s chlapmi odhadnut kedy povie pravdu, kedy nie a co si vlastne v hlavne myslia, chapes to je tazko :wink: ako to poriesit? s velkostou ti aj lekar poradi neboj nic :wink:
smeja - celkom aj rozdiel vidiet? to moze tak hovorit niekomu kto v zivote nieco taketo neskusil :wink:

Barbien ty si skúšala pred zákrokom aj nejaké iné možnosti zväčšenia pŕs alebo si hneď premýšľala nad takýmto spôsobom zväčšenia? že hneď nad zákrokom? už dlhšie nie som v pohode s mojími prsiami, preto som rozmýšľala, že čo by som vyskúšala aby som sa cítila sebavedomejšie, začala som cvičiť vraj to tiež môže pomôcť zväčšiť ale už nejaká doba od vtedy čo cvičím a zmenu nevidím, preto premýšľam ako ďalej sa ubrať :frowning: