Plastika pŕs a komplikácie

Ty ideš na konzultáciu aby si si dala dokopy v hlávke, či je to všetko dobrý nápad, či ti lekár vie poradiť, či je odborník a podobne. Potom je na tebe aké urobíš to finálne rozhodnutie. Ale myslím, že na tejto klinike, o ktorej ti @Dina písala sa nemáš čoho báť, myslím, že sa budú snažiť ti pomôcť k tomu aby si bola v pohodke, aby si sa dobre cítila, najmä aby si sa cítila pekná a aby ti tie prsia zdvihli aj sebavedomie :wink:

touto spravou si ma potesila, nevies nahodou mi pomoct, kde by som si vedela najst kontakt na tuto kliniku alebo priamo na nejakeho lekara, ktory na tej klinike tieto veci robi?..aby som to zacala riesit co najskor?..aspon tu konzultaciu by som rada podstupila a potom by som uz uvidela, ci sa posuniem aj niekam dalej…

  • našla som si kontakt do Centra plastickej a estetickej chirurgie, vyskúšam to teda tak, že objednám sa na konzultáciu, zájdem tam a uvidím. Nemám po pravde asi čo stratiť a myslím, že by ma to mohlo aspoň posunúť niekam ďalej. Lebo už to premýšľanie nad tým furt každú chvíľu, každú sekundu ma celkom začína ničiť. Lebo v hlave toľko plánov. Predstáv a nič s tým nerobím. -

Neviem, či si to našla, hľadala alebo nie? https://www.plastickachirurgia.sk/kontakt-centra-plastickej-a-estetickej-chirurgie-v-kosiciach tu ti posielam kontakt na tú kliniku. Aj kde ich presne nájdeš. Aj telefónne čísla na objednávky. Takže myslím, že by si nemala mať problém to nájsť. Uvidíš, ono je dobré ísť na tú konzultáciu, poviem ti, že človeku, žene to otvorí oči, rovnako ako to otvorilo aj mne :slight_smile:

Ešte mi napadla taká vec, keby som na tvojom mieste tam možno by som už vydržala do konca leta so samotným zákrokom, nech sa nemusíš slniečku vyhýbať. Potom na jeseň to bude také ideálne si myslím, že podstúpiť takýto zákrok, nebude ti nejako teplo aj v tej pooperačnej podprsenke a podobne :wink:

Ako dlho je potrebné po zákroku sa vyhýbať slnku?..Ako si to ty písala?..Neviem ako to pri takýchto veciach chodí a vlastne netuším ani len, že z akého dôvodu je lepšie na jeseň…Len preto aby mi nebolo teplo?..Ako dlho je vlastne potrebné tú podprsenku nosiť?..Premýšľam nad tým, či by sa mohlo niečo stať, keby som miesto pooperačnej nosila klasickú, veď oporu dokáže poskytnúť aj tá, či?..

jasne ze by sa mohlo nieco stat ved to je sto a jedno klasicka a pooperacna podprsenka ty si myslis ze ta opora je rovnaka ale to ani zdaleka pooperacna podprsenka drzi tie prsia tak akoby mali byt aby sa tak aj pekne zahodili v obycajnej podprde by nemali taku podporu by sa tak pekne nezhojili :slight_smile:

Ahoj @iana…Ďakujem ti za odpoveď…Nemyslela som si, že medzi tým môže byť až taký veľký rozdiel, ale tak dám si radšej poradiť…Aby som si potom nejako ja zbytočne neublížila…Nevieš mi napísať, že ako dlho je vhodné neísť na slnko?..Že sa ho nejako strániť po tom zákroku?..To asi skrz tie jazvičky nie?..Či prečo je potrebné sa mu vyhýbať?..Budem rada, ak mi pomôžeš veľmi rada by som to vedela…

ano dakujem…hladala som to aj som nasla kliniku…ale dakujem za link este raz krasne…no asi budem musiet zajst ak nechcem takto vyzerat navzdy…niekedy si uz aj poviem, ze to necham tak, ze ved to nic neni a potom zase vecer depka…ze to nie je normalne, ze s tym daco musim zacat robit…niekedy ak keby som sa ani sama v sebe nevyznala…ale mam v plane im zavolat aspon tu konzultaciu podstupit a uvidim potom akym smerom sa rozhodnem… :slight_smile:

  • ja som tento mesiac bola na konzultácii, ak budeš chcieť niečo vedieť, tak sa kľudne ozvi, rada ti odpoviem ak budem vedieť. Nechcela som to tiež už nejako ďalej zbytočne odkladať a potom riešiť, že či vôbec a zneisťovať sa tak som hneď začala robiť na tom aby som tam mohla zájsť na konzultáciu a začať to riešiť hneď za pochodu, nech je všetko ako má byť a najmä nech som šťastná. -

ako dlho taka konzultacia trva? a kolko casu vlastne mas na to aby si si ujasnila, ze ci teda chces ten zakrok podstupit alebo nie? mna to tiez laka, ale neviem ci je to dobry napad, ci by mi vedeli lekari spravit prsia take ake by som chcela mat, ci by to bolo podla mojich predstav :slight_smile: aj ked zase neviem ci by moje predstavy o dokonalych prsiach sedeli s mojou postavou to je zas o niecom inom :-/

To je na tebe, musíš si sama uvedomiť ako sa teraz cítiš a či ťa toto spraví šťastnou, či ti to nejako pomôže k sebavedomiu. Keď niečo chceš tak do toho choď.
Aby si si to neskôr nevyčítala, ak si presvedčená, tak choď. Podľa mňa ti to do života dá novú skúsenosť a najmä lepší pocit zo seba, aspoň teda môj názor je taký.

@anitka74 nie dlho, záleží od toho či už máš v nejakých veciach jasno, je to rôzne… :slight_smile: máš času koľko potrebuješ, aj keď verím tomu, že po konzultácii budeš hneď vedieť, či do toho chceš ísť alebo nie ja som išla dosť nerozhodná na konzultáciu a po konzultácii som bola na milión percent presvedčená, že proste na zákrok pôjdem, že je to správny krok… na to je tá konzultácia aby si oboznámila lekára/ku o tom aké máš predstavy a povedia ti, či by to šlo…

to vazne? to si ma teraz potesila, ze si si bola ista, co sa tyka toho, ze lekar alebo lekarka, tak je nejaka moznost si na klinike akoze vybrat ci by som chcela lekarku alebo teda lekara? nie je nejaky problem keby som sa v tomto smere potom chcela tiez sama rozhodnut?

@anitka74 asi ako kde… napríklad v Centre plastickej a estetickej chirurgie, kde som ja absolvovala toto celé… tak tam je to tak, že máš možnosť výberu… môžeš si povedať… ale podľa mňa by si teraz mala riešiť iné veci a nie toto… skôr si ujasni, že aké prsia… a takéto základné veci… ja už pred konzultáciou som furt premýšľala čo a ako… s akými prsiami by som vyzerala najlepšie… :slight_smile:

  • netrvá to dlho, pozhováraš sa s lekárom, lekárkou o čom je potrebné. Popýtaš sa, čo chceš vedieť a dohodnete sa, že čo a ako. Nie je problém aby si si vybrala lekára, ku ktorému chceš ísť. Ale môj názor je taký, že netreba mať nejaký strach ani pred lekárom, že nejako sa hanbiť alebo čo. Podstatné je, že je lekár skvelý odborník, to je to dôležité. :wink: -

akym sposobom sa moze vkladat implantat? pocula som, ze je viac moznosti avsak nejako neviem, ze ktora moznost je najlepsia, pre zenu najprijatelnejsia, aj z pohladu hojenia, aby nejako nebol s hojenim problem a taktiez aby to nejako po zahojeni nebolo vidiet tu jazvu

  • toto zaujímalo aj mňa, na konzultácii mi povedali, že väčšinou ak sa dá, tak pod sval. Ale, čo sa týka akože prístupu, tak to je viac možností, napríklad z podprsnej rýhy, cez pazuchu alebo dokonca cez dvorec. Ale osobne som za prvú možnosť, radšej si to dať urobiť cez podprsnú rýhu :slight_smile: -

Áno možností je viac, mne robili z podprsnej ryhy, zdalo sa mi to ako najvhodnejšie riešenie, keď sme sa o tom rozprávali na konzultácii a aj sa mi to pekne tak zahojilo.
Opäť by som si vybrala takýto spôsob keby som išla do toho zase :slight_smile:
Je dobré si nechať na klinike poradiť, aspoň teda ja som bola za rady v Centre plastickej a estetickej chirurgie vďačná :slight_smile:

kde najdem tuto kliniku, o ktorej si mi pisala? to si ma potesila, ze je mozne sa na lekarov spolahnut aj v tomto smere, ze sa na to pozru aj z mojho pohladu a budu mi vediet objektivne poradit, to je to, co budem potrebovat si myslim, lebo sama, ked nemam s tym skusenosti by som si asi len velmi tazko nejako pomohla :slight_smile: