Pomoc pri výbere fénu

Len tolko za fen? To sa mi nevidi to je dost malo, to je nejaky skladaci ked je cestovny?

bodajby si mala pravdu, co by som dala za to keby sme isli na vikend napriklad do Tatier alebo niekam len tak, ze sa kupat alebo co :slight_smile: aj mi mozes poslat, ze aky konkretne? kde si ho kupovala za takuto cenu? lebo to si aj teraz kupim za tie peniaze, to budem ani vahat :smiley: :smiley:

Tie nastavce mi pridu zbytocne, len zaberaju miesto. Mam jednoduchy fen od Valery silent power a nemozem si ho vynachvalit.

Zbytočné? Tak to je asi uhol pohľadu, ja to tak neberiem, ale tak treba vyberať tak aby sme to využili to je jasné. Ale ja neľutujem, že som si práve toto kúpila, používam často :slight_smile:

ewuschik nieco taketo teraz vyberiem asi aj ja svagrinej pod stromcek, lebo neviem co ine by som jej kupila, viem ze chcela nieco taketo na vlasy, nech si ich vie lepsie upravit, lebo furt ma problem, ze jak jej stoja, ze si ich nevie dobre upravit :confused:

Tobolka bola som akurat vcera v Planeu a tam ozaj kadeco, taku ponuku aj fenov, aj zehliciek na vlasy aj kadecoho, ze teda ja som bola az prekvapena z tej sirokej ponuky.
Tam clovek nevie kde skor pozriet, co vybrat esteze tam bol predajca, ze prisiel a pomohol mi zorientovat, ono nie je bezne, ze predajcovia maju prehlad o vsetko, co je vhodne, co ako sluzi, do coho sa zainvestovat viacej oplati.

to dufam, ze mas pravdu, lebo toto obdobie je k nicomu, ked nemozeme nikam ist, sme len doma a uz cakam kedy si zacneme pomaly ale isto na nervy ist, ale chcem si ist fen kupit cez vikend :slight_smile: tak uvidime, kde skoncim, ci sa mi podari niekde nieco vybrat a za prijatelnu cenu, potom sa vam ozvem :stuck_out_tongue:

tieto veci sa ovela lepsie kupuju osobne, ked ti na predajni poradia, to aj ja cenim :ok_hand:

presne tak, ako málo čo si kúpim takto cez net. mám rada, keď spotrebič vidím a môžem si ho aj chytiť. niekedy pri menších veciach ti ich v dobrej predajni vedia aj predviesť

kocky napokon som zasla do Planea a tam som kupila, vybavila som to na moj vkus celkom rychlo a aj s cenou za fen som v pohode, vyhovuje mi, tak ja sa tesim, ze konecne som sa posunula dalej :smiley: lebo uz ma po pravde nebavilo chodit spavat s uterakom na hlave, ked sme niekde boli, takto zbalim a budem si moct susit vlasy kdekolvek :slight_smile:

tak lebo ono je dobre chytit si, najma nieco taketo ked si na vlasy kupujeme, aby sme vedeli, ci sa s tym bude dobre manipulovat, ci nam nebude fen alebo teda nejaka ta zehlicka tazka :wink:
lebo kazdej nam ine vyhovuje :slight_smile:

Dojrala dlhé roky sa mi nechcelo po pravde fénovať, hneď som šla s mokrou hlavou spať, ale tým si len vlasy ničíme a pritom úplne zvytočne :confused:

tebe sa nechcelo, ja som sa nemala cim, ale je pravda, ze tiez som to nejako nevnimala, zeby to bolo dake podstatne, no opak je pravdou :wink:
ono aj ty mas pravdu v tom, ze sa vlasy nicia, pretoze sa viacej konceky stiepia :confused:

a aky si vybrala, kupila??

tak pri fene klasickom nemas moc nad cim rozmyslat, podla mna je dobre, ked sa da nastavit teplota vzduchu a tiez aby sa dal aj studeny nastavit to by proste mal byt zaklad :wink:

este je dobre aj to ci chceme cestovny ci nie, lebo klasicky balit niekam ked ideme napriklad v zime na hory tak to nie je bohvieco, to zaberie kopu miesta, a cestovny mozeme bez problemov doma pouzivat a ked treba tak ho zlozime a zbalime bez problemov, cize tych moznosti je dnes vela :wink:

To je základ, ale dnes tie fény majú aj mnoho iných benefitov, ktoré nie sú na škodu, je to len o preferenciách, v istom období ja som vôbec nepoužívala fén a tak som si poškodila končeky vlasov tým, že som chodila s mokrou hlavou zabalenou v uteráku spávať.
Radšej to nerobte už nikto :smiley:

toto nehrozi aspon teda u mna urco nie, ja musim ist spat so suchymi, ja radsej vydrzim byt hore len aby uschli, nemam rada taky ten vlhky puch keby na vankusi ostal :smiley:

Áno a potom zase si musíme kupovať kadečo na končeky a podobne, teda furt len starosti. Takže najlepšie je zmyť sa skôr nie úplne večer a ešte vlasy vyfénovať a najlepšie aj rozčesať a ja napríklad si zvyknem aj vrkoč len tak slabo zapliesť aby sa mi ešte nejako nedomotali zbytočne.
Ale tak každá musíme prísť na to, čo nám je najlepšie. Ale fén je podľa mňa najpodstatnejšia vec ktorá nemôže v kúpeľni chýbať!

ja by som zas potrebovala poradit jak na kucerave vlasy? myslim tym nejaku kulmu alebo zehlickou je dobre si vlny robit?
chcem aby boli pekne, tak ako ich docielit?