Praca z domu / homeoffice

Vážne? Ja už to ani nesledujem takže vlastne neviem, čo sa deje, mne správy nerobia dobre.

to ani ja, ale je mi jasne, ze co ine by do tych sprav mohli davat, stale dookola to iste aby mali ludia depky.

…netreba to pozerat a bude to bez starosti…

asi tak, tiez to nepozeram a je mi lepsie absolutne si nic nepripustam a hotovo.

sak lebo myslim, ze samy mame dost problemov…nieto este toto…

akurat som citala clanok ze presne su zamestnavatelia, ktori si myslia, ze clovek ked pracuje z domu, tak vlastne nic nerobi.

ale co si vsimam pracovne ponuky, vela je teraz takych ktore ako benefit ponukaju prave pracu z domu.

ale našťastie, mne sa lepšie robí z domu, väčší kľud.

Väčší kľud? Akože v práci ho nemáš?

tak potom vymenit pracu, ked tam nemas klud. To by ma taka robota ani nebavila potom. Ja som napriklad rada v praci, hlavne to je rozdiel oproti HO, ze som medzi ludmi, mam s kym prehodit slovo a nie je to taky stereotyp ako doma stale len byt.

veď možno si už hľadá inú prácu, teraz je toho veľa aj viac zamestnávateľov ponúka taký benefit, už sú asi naučení z pandémie.

Praveze co som postrehla, tak dost zamestnavatelov porusili tie homeoffice, ktore fungovali pocas pandemie. Tiez im je lepsie, ked maju pod dohladom zamestnancov si myslim.

Ono je to take dvojake. Podla mna zalezi hlavne na zamestnancovi, ako sa mu pracuje najlepsie a kde vie podat proste lepsi vykon. Homeoffice sem tam nie je zly

Tiež si myslím, koľkí by ho uvítali, ale nedá sa im tak. Napríklad aj pri deťoch je fajn, keď môžu zamestnanci takúto možnosť využiť. Ale keď treba skôr odísť z práce kvôli niečomu, tak že si vedia tú prácu dorobiť doma.

kazdy sme iny a nieco ine nam vyhovuje, je to uplne normalna vec :slight_smile:

Presne tak, ako mne napriklad home office vyhovuje. Kolko krat proste potrebujem mat na pracu klud a niekedy sa zas tesim do kancelarie

Hej hej, ako ja bývam napríklad na home office aj cez letné prázdniny a to si nájdem taký svoj režim a nemám pocit, že by sa mi v kancelárii robilo lepšie. Každé má niečo do seba

Tak to je super, ze to mas tak umoznene

Koľkí by také niečo prijali, ale nedá sa. Myslím, že je to dosť výrazný benefit.

Ja to mam tak, ze prosto si v praci odrobim svoje a odchodom z prace to vsetko pre mna hasne a po zvysok dna uz na robotu ani nepomyslim.