Praca z domu / homeoffice

Tak to mas fajn, ze to mas takto. Len vela ludi si nosi robotu domov aj v tom zmysle, ze musia byt napriklad na telefone, keby volal nejaky klient alebo tak. Ze proste aj po tej pracovnej dobe este musia byt zastihnutelni.

Hej hej tiež mám kamošku ktorá proste od rána do večera stále firemný mobil pri uchu.

Len raz príde ten deň, že už to tak ďalej nebude zvládať. človek potrebuje čas aj na oddych a také to prevetranie hlavy

No to by som ja tak fungovať nemohla veru. Celý deň byť zastihnuteľná kvôli práci. Však to človek potom ani nemá taký kľud, lebo stále ráta s tým, že môže hocikedy niekto zavolať.

Tak isto záleží aj od samotnej pracovnej náplne, či to niekto vie robiť aj v práci alebo nie. Ono keď aj je homeoffice aj tam môže platiť taký istý pracovný čas, ako keby si bola v práci

Ved jasne. To, ze moze niekto robit z domu este neznamena, ze moze len tak halabala kedy sa mu zachce. V starej praci som tiez mala takuto moznost, ze mozem aj z domu robit. A to ked sme sa o tom bavili s kamaratkami, tak tie len, ze ako mi je super, ze mozem byt doma, ze si oddychnem a takto, vobec nebrali do uvahy to, ze ja musim byt za tym pocitacom a robit to iste ako keby som sedela v praci.

Ja som si to tiez podobne predstavovala pokial som si to nevyskusala.

Napriklad mne homeoffice vyhovuje. Niekedy je to sice boj ale mam ten svoj pokoj, rano v pohode vstanem, ziadne nahanacky a da sa

Hej asi tak, akurat sa nahanam za cerstvou kavou nech ju uz mam :smiley:

Tu ked mam home office si musim spravit este skor, ako vobec zapnem pocitac :slight_smile: Ake tak da ssa zvladnut aj to, len treba chciet a najst si ten svoj ritual

Kava je aj u nas zaklad dna. Bezn nej si rano neviem predstavit a to ci som uz v praci alebo doma

A dá sa ti doma plne sústrediť? Ja mám napríklad obavu z toho, že ma bude všetko rozptyľovať a nesústredím sa na prácu.

A bola si uz na homeoffice, ako mas pravdu, clovek si zapne telku jedno s druhym mozno castejsie odbieha od stola, no ak si to cele spravne nadstavis, nie je to take zle. No da sa aj povedat to, ze to nie je pre kazdeho pracovat z domu, nemusi to vsetkym vyhovovat

Vsetko sa da, ked sa chce. Hlavne sa musis odpratat niekam, kde ta nebude nic rusit a pojde to.

Tak doma si treba asi nastavit take prostredie aby ta nic nerusilo.

tak da sa vsetko ked sa chce ale viem ze su ludia ktori nemaju radi pokial maju pracovat z domu.

Presne poznam takych ktori nemozu pracovat, lebo proste su vo firme tak prepojeni ze je lepsie ked su v praci.

presne ako pises, nie pre kazdu firmu je to prospesne :slight_smile:

Ako potom ale clovek vie ci urobil vsetko?

tak zalezi ako to je, niekto je plateny od hodiny napriklad :wink: