Praca z domu / homeoffice

Ale kdeze podla mna na Slovensku je to stale take zauzivane, ze pokial nadriadeni nevidia ze si v praci ale robis z domu tak si myslia, ze nic nerobis.

nooo aj to je pravda. ale tak niektore vykazy sa proste oklamat nedaju, takze to co si myslia je mnoho krat niekde inde ako realita

na jednej strane, chce to nejake sebazaprenie robit z domu, no na tej druhej ma clovek taku tu domacu pohodu a pokoj

Presne tak, a zase v niektorých krajinách je to tak, pochybujem že aj na Slovensku, že ľudia, ktorí robia z domu, tak elektrinu im prepláca zamestnávateľ. Čo je super, keďže vieme ako ide všetko hore.

Úplne súhlasím, tiež som tak pracoval a šéfik mal stále pripomienky že i tak nič nerobím, že som doma.

No tak to je potom o com, by som sa pozrela ci sefovia, ked robia z domu tak fakt pracuju.

noooo to vies xixi, to by som si aj ja rada pozrela

mne by sa veru HO osvedcil tak dvakrat do tyzdna minimalne, clovek si aj porobi aj povybavuje veci ktore inak nestiha.

to je pravda. ono clovek si aj tak psychicky oddychnne, aj ked teda robi z domu, no nie je v tej kancelarii a vsetko v pohodke v teplakoch vybavi

ako niekedy je to fajn striedat presne ale zase keby si mam prepocitat potom elektriku tak neviem :smiley:

Ale ved pockajte od septembra to tu mame znova :smiley:

aaa nestras, dufam sa to uz nezopakuje. ako ano covid tu bude strasit uz asi na stalo, no svet mam momentalne horsie problemy

ale prosim vas, ako keby sme nevideli ako postupne media davkuju znova nejaku variantu covidu ktora sem ide a ako lahko sa nou mozu ludia nakazit, to je cela politika nic viac.

Je to des, to je pravda a osobne si myslim ze to opat od septembra zacne lebo ved co ine by politici mohli riesit.

Ani by som nepovedala, teraz maju na starosti uplne ine veci ako covid

sama som zvedava ako to bude veru po letnych prazdninach.

ako ja si uz nemyslim, ze by sme sa vratili k nejaku velkemu zatvaraniu, na to jednoducho uz nemaju peniaze

ako keby pred tym na to peniaze mali, ved kolko ludi z gastra islo do BA pred parlament ze im krachli prevadzky a nikoho to nezaujimalo. hold zdravotnicky biznis je vacsi.

Asi tak, veď uvidíme, s čím prídu a čo to zase bude.

a myslim si, ze uz nebudu ziadne taketo obmedzenia. aha ved stale je vela pozitivnych, no prakticky je uz vsetko pre vsetkych pootvarane