Praca z domu / homeoffice

Kde ste si našli takú prácu aby sa takto dalo robiť?

Tak to su zvacsa kancelarske alebo administrativne prace, prace na pocitaci, pri ktorych ti je prakticky jedno z akeho miesta ich vykonavas

Asi tak nejak, ale ako taky homeoffice padne niekedy aj dobre vhod

niekedy to mama tak, ze by som do kancelarie najradsej vobec nesla proste ako kedy

kazdy ma taketo dni, len nie pri kazdom zamestnani je takyto homeoffice aj mozny

…to je fakt…ale niekedy je to aj na skodu…clovek v praci urobi viac…

no mal by :smiley: ale u kazdeho to tak asi nie je.

Homeoffice je super, tiež ho niekedy mám. Dokonca som zistila, že doma urobím viac ako v práci. V práci s kolegami dosť kecáme takže koľkokrát sa uvedomím že už musím pracovať. Doma sadnem za stôl a hneď robím. A nerobím žiadne domáce práce ako veľa známych čo poznám.

Ja som to mala rovnako, treba byt na seba jednoducho prisny. Aj ked je pravda, ze zo zaciatku ma zaujimalo vsetko mozne doma, len nie robota :slight_smile: a spravila som toho vyrazne menej. Ale na dobre sa rychlo zvyka :slight_smile:

Tak ale zvykla si si a nasla asi si nejaky ten svoj rezim, to je hlavne :slight_smile:

Presne tak, bolo treba v prvom rade sa tak nejak vypnut, schovat sa pred rusivymi vplyvmi a islo to :smiley:

tak ja toto, baby, vobec neviem :smiley: ja osobne radsej pracujem v office, lepsie sa tam viem sustredit. zrejme na seba nedokazem byt az taka prisna :smiley:

Podla mna je to v poriadku. Ja napriklad nerada miesam pracu s ostatnym beznym zivotom. Takze pre mna tiez najlepsie si v praci spravit svoje a tym to hasne.

:-)no a zavriet dvere a mat proste klud :slight_smile:

každému vyhovuje niečo iné. mne napríklad vôbec nevadí pracovať z domu aj keď je doma viacero rušivých elementov

Tak to sme na tom rovnako, ako svoj kolektiv mam moc rada, no niekedy je fakt cloveku doma proste lepsie

No ja neviem, ako by som doma robila pri detoch. Ked mna nenechaju ani na sekundu, pochybujem, ze by im robilo problem ma otravovat popri robote :smiley: Akoze ked su v skolke, ano. To si predstavit viem :smiley: Ale to by ma pravdepodobne zase zaujimalo kadeco ine, co treba doma vsetko porobit :smiley:

To by im problem asi nerobilo. Ono hlavne male deti nehladia, ze potrebujes nieco spravit.

Tak ja zatial deti este nemam, ale ked budem mat a budem potrebovat robit z domu, tak ich pravdepodobne niekomu na cely den podarujem :smiley: Neviem si to predstavit, kedze ja osobne sa neviem riadne sustredit, ak je okolo mna hluk alebo sum.

Predstava je to síce pekná, len vieš realita nemusí byť vôbec taká jednoduchá, že ich budeš mať kam dať