Praca z domu / homeoffice

Osobne som dosť zvedavá, kedy sa toto prestane riešiť ako nejaká novinka. Všetky tie opatrenia a blbosti. Kedy konečne prijeme to, že je to ochorenie, ktoré tu bude s nami už teda asi stále a naučíme sa s tým fungovať.

Neviem ci sa s tym naucime fungovat bez toho aby to prinieslo kvantum obeti :confused:

Hmm na to niekedy myslim aj ja. Aj ked niekto tvrdi, ze to je len obycajna chripka, no tych obeti bolo podla mna velmi vela, aby sme to brali, len ako obycajnu chorobu

akoze verim tomu, ze pre niektorych ludi je to kriticke, a maju hrozny priebeh ochorenia a drzim im palce aby to zvladli, ale nech mi nikto nehovori ze to uz nie je cele politicke, lebo uz sa na tom chcu len vsetci nabalit (teraz nemyslim tie prevadzky, ktore “vdaka” tymto opatreniam krachli)

ale tak casto si robime prave my ludia naprotiven a uplne zbytocne

Syminla to myslis ako? Lebo asi som to nepochopila z kontextu :slight_smile:

V tom mas pravdu, ale neviem, ako si to prave v tejto suvislosti myslela @syminla.

smejka24 neviem, ci nabalit, ale tiez mam pocit, ze za tym bude nieco viac. Mozno to vyjde na povrch az po case. Uvidime.

Aby sme potom nezaplakali, ked sa to podozvedame

Baby hlavne nech ľudia neumierajú, to je pre mňa podstata!

Len to by niektorí museli začať brať vážnejšie situáciu.

@patzinka to by sa ale ludom mala dostavat poriadna starostlivost a nie ako to je, ze volas ze ti nie je dobre a pokial nemas modre pery ta ani nevysetria

Nuž toto tak na Slovensku proste chodí a je to ozaj nepríjemné :confused:

Asi tak, alebo ked clovek nema peniaze a ma nedajboze vaznu chorobu, tuto na Slovensku to je peklo z tohto pohladu kam miznu peniaze miesto toho aby sa dalo viac do zdravotnictva.

Vystihnuté, len niektorí si to neuvedomujú, alebo aj hej a je im to fuk

Ani by som nepovedala, že im je to fuk. Ale skôr si povedia, že s tým aj tak nič nenarobia.

ja sa vratim trochu k tej povodnej teme, ak to nebude vadit. ako sa dokaze sustredit na tu pracu, ked robite z domu. mna vtedy vsetko zacne rozptylovat a robila by som vsetko mozne.

treba si vypnut vsetko co by mohlo rozptylovat a pracovat z nejakej menej rusivej izby :slight_smile: davat si pravidelne prestavky aby to posobila co najviac ako v praci :slight_smile:

Ono lahko sa to pise len tazsie sa robi, mne sa najlepsie sustredi, ked mam ticho vsade :slight_smile:

asi nie je dvakrat dobre ked sa doma stretne niekto kto potrebuje mat pustenu telku alebo radio a niekto kto potrebuje klud, hlavne ked je to jednoizbak :slight_smile: ale inak je to o kompromisoch.