Praca z domu / homeoffice

no tak ja zas potrebujem nejaku zvukovu kulisu, ked je ticho pride mi to take divne a tazko sa mi vtedy nieco robi. kazdy sme proste iny

a to je jedno ci je to radio alebo tv, jednoducho potrebujes aby v pozadi nieco islo? radost vidiet ucet za elektriku potom :slight_smile:

praca z domu, je praca od rana do vecera bez prestavky, len aby na mna nemohol niekto povedat ze nepracujem :slight_smile: tak to hold na Slovensku je. mozno sa ale za par rokov dostaneme tam kde su ine krajiny, kde to budu brat pozitivne.

Kedysi som mala snahu si spravit aj taky pracovny kutik, ale citila som sa tam opustene, ze aj tak som nakoniec skoncila v kuchyni za jedalenskym stolom :slight_smile:

tak to asi vsetci pracuju bud za kuchynskym stolom alebo pred telkou na gauci :slight_smile:

no len by ma zaujimalo co chrbtica na to :wink:

Tak ta sa casom a vekom nikomu nepodakuje :slight_smile:

no to nie, ale tak ak sa prejdes ponatahujes, nemalo by to byt take zle a doma je predsa len vacsia vola sa takto ponatahovat ako v praci

Tak v práci si čo najskôr chceš porobiť a ísť domov, to bude aj tým

Len to je potom take, ze ano tuto sa ponatahujem, tuto nieco porobim, tam nieco porobim a zrazu ze ups nechce sa mi za ten pocitac ani sadnut :slight_smile: Nie? Aj tak to byva :slight_smile:

je to vela o discipline, len nie kazdy to zvlada, ja teda mam s tym celkom problem :smiley:

Asi tak a este ked je vonku pekne, ze to uz fakt sa neda nejako dokopat :slight_smile: Radsej hocico ine robit ako robit :slight_smile:

to je pravda, clovek si najde bars co ine a potom pracuje do neskorej noci

hej hej velmi dobre poznam, no niekedy to proste inak nejde. ale zas par dni homeofficu podla mna nie su zle

akoze da sa to zvladnut, len uvidime ked nam zdvihnu ceny energii, to bude uz asi inak vyzerat ten homeoffice, clovek bude asi pri svieckach robit aby sa tolko neminulo :smiley:

Tak ale myslim, ze ked uz ma byt clovek dlhodobo doma a robit, to tiez nie je ok, ved ziadna socializacia, to zacne chybat.

nebolo to tak pocas prvej vlny? sa vsetci tesili ze budu moct robit z domu a presne taky efekt to nakoniec malo, ze velmi chybali ludia z kancelarie.

Veď klasika, najprv všetci naradostení, že ako im bude dobre doma a už to také dobré nie je, keď len na nákup maximálne na prechádzku a domov.

Mne by tiez chybal nejaky kontakt s ludmi. Clovek si aj povie, ze neexist, vsak stale vie byt cez socialne siete s ostatnymi v kontakte, ale to proste nie je ono.

Tak to je jasne. No doba je taka vseliaka a ci nie je predsa len lepsie byt co najviac doma, tak povediac v bezpeci