Praca z domu / homeoffice

len zase co pride leto a zrazu je po covide, to je tiez take otazne. ze zrazu nie?

asi aj ako to politikom vychadza aby mohli chodit na dovolenky.

inak presne na to som nadavala cez leto. tam si to vsetko pouvolnovali aby mohli cestovat a nik im za to nenadaval. a teraz budu cakat a tesne pred vianocami zas vsetko pozatvaraju

klasika, čo sa iné dalo čakať. som zvedavá či budú aj nejaké štrajky alebo ako sa celá táto situácia bude vyostrovať.

To hadam uz nebude, lebo to je na nervy len ked to z domu sledujem

ale prečo, veď to čo sa deje už u nás alebo aj všade, to už nemá snáď hraníc.

ja pracujem sama pre sebe ale mňa velmi zauima ako vyzera obyčajna raca z domu? či navadia vam domáci?

tak adela myslim, ze to vobec nie je jednoduche sa sustredit

co take pre seba robis?

Nie je vidim to na mojom muzovi, ked musi byt doma a robit, ze je z toho nervozny

Sak lebo to nema klud, nesustredi sa len na to, ale su aj mnohe rusive vplyvy :confused:

Tiež robím z domu a keď sú všetci doma tak mám nervy:-)

A ako robíš potom? Dá sa ti to nejako?

praca nepocka, ved to sa musi urobit :slight_smile:

no presne, treba sa asi snazit uzavriet do svojej bubliny lebo myslim ze inak je to riadne tazke.

No teraz ani nie je chut pracovat, ked je vonku takto pekne nasnezene, by som isla niekde do prirody :slight_smile:

joooj u nas sa z toho krasneho snehu stava pomaly len ta tazka brecka. som dufala, ze vydrzi ten sniezik aspon trocha dlhsie

no asi tak, skoda, to hned vedel ten sniezik navodit taku atmosferu sviatocnu.

U nás sa skoro už všetok roztopil. No najšťastnejšia by osm bola, ak by boli po rokoch biele hlavne vianoce. To už si fakt ani nepamätám, kedy naposledy sme mali na štedrý deň sneh

tiež mame stale home office a musela som si kvoli tomu kupit novy notebook, tablet , ale zase som si na home office velmi rychla zvykla