Praca z domu / homeoffice

@leonka752 a to si si sama kupovala? lebo pokial je homeoffice tak zamestnavatel by mal poskytnut vsetko co k tomu potrebujes aby sa ti dalo plnohodnotne robit.

Tak ak je to normálny pracovný pomer, veru malo by to tak byť. Ale napríklad u živnostníkov je to zas o niečom inom

o to by sa mal každopádne si myslím starať zamestnávateľ, aby mal zamestnanec na prácu všetky prostriedky, ktoré proste potrebuje

hej len škoda, že niektorí zamestnávatelia na to vôbec nemyslia a zamestnanec staraj sa sám.

Hej presne mam aj ja znameho, ktory potreboval novu mysku aj podlozku pod nu a kupoval si to sam no.

Tak teraz idú sviatky, snáď aj tí ľudia ktorí pracujú z domu si oddýchnu a cez sviatky počítač nezapnú :slight_smile:

ani nevrav, ako sa na nieco take tesim, lebo vianocne pripravy a praca z domu, ktoru doma deti na distancnom, tak to teda fakt nejde moc dohromady

a deti uz maju teraz aj prazdniny tak kym clovek nema dovolenku je to riadna makacka.

Súhlasím. Kedy si som utiekla do kaviarne, aby som pracovala a mohla som tam strávitť pol dňna, ale teraz aj táto príležitosť odobratá

Tam neviem akoby som sa vobec dokazala sustredit :smiley:

napriklad mne ho vyhovuje a zvlast v tejto dobe, som si nan nejak zvykla, ze mi je doma lepsie. nevravim, ze mi praca niekedy netrva dlhsie, no ak su deti v skole, tak to celkom ide a mam klud a taku tu domacu pohodicku

1 Like

Ja tak bohužial nemôžem. Vždy niečo rozptyľuje ma, prach, kvety, jedlo, susedia atd

nas prestane bavit homeoffice ked pride ucet za elektrinu :slight_smile:

1 Like

Aj za vodu a kurenie

asi tak, neošklbú nás len pri potravinách ktoré išli riadne hore ale ešte aj pri energiách.

je to hrozné ako to šlo všetko hore. ja mám normálne zlý pocit keď idem na nákup keď vidím všetky tie navýšené ceny

no a vies na nic je to, ze je to vec s ktooru nevieme urobit ale ze vobec nic

no keby aspon platy isli hore, by to bolo o inom

ludia zacnu viac nakupovat v zahranici, v susednych krajinach, ved toto nie je normalne.

no ale to len ti v pohranicnych oblastiach, bo ked si zratas to, ze mas vycestovat a jednos druhym, potom sa to uz moc neoplati