Praca z domu / homeoffice

Hej hej hlavne v Polsku vraj, co pocubam od znamych

alebo si ľudia toho nakúpia viac, čo dlhšie vydrží a je to, môžu aj vycestovať.

presne som to s rodičmi riešila že vlastne z hocijakého mesta sa oplatí vycestovať, zobrať väčšie auto a nakúpiť trvanlivé potraviny a je to.

a tak ale snad nebudes cestovat 100 - 200 km na nakupy. ked si vezmes ten cas co precestujes a kolko minies na naftu alebo benzin, tak prides na to, ze ta uspora nebola az taka

vela ludi to tak robi, raz za cas podla mna na tom nic nie je :wink:

A mate vacsinou nariadeni homeoffice alebo si ho mozete brat kedy chcete :slight_smile: ?

u nas je to zvacsa ten druhy pripad, proste ak clovek potrebuje, moze si ho vziat, no mali sme v ramci covidu uz aj nariadeny homeoffice

tak ked su tie horsie obdobia, tak vtedy sa aj odporucalo, aby ti, co mozu pracovat aj z domu, tak pracovali. nech sa ludia zbytocne nestretavaju.

veru, ako uz sa to pomaly vsetko zacina vracat do normalnu a pevne dufam aj v tom, ze uz do takychto obmedzeni proste nikdy nespadneme

no to hej ale myslim ze su firmy, ktore sa v tom nasli ze je lepsie umoznit zamestnancom pracovat aj z domu nejaky ten den pocas tyzdna :slight_smile:

hej jasne, dokonca som pocula ze v nejakej krajine aj testuju skrateny pracovny tyzden tusim na 4 dni len.

Hmmm to by mohli aj u nas zacat testovat. Celkom rada by som sa pridala

no asi tak, odmakať si tie 4 dni pekne a potom aj dlhšie voľno na to by som si rýchlo zvykla.

Podobne to myslím, že by sme boli viacerí, len to tak málokde funguje

to je tak no, treba si spravit aj doma normalne harmonogram :slight_smile:

Ale tak praca z domu nie je zla, len to chce mat taku pracovnu dobu ako keby je clovek normalne v praci. Vidim do velakrat na kamaratkach ktore robia z domu a veru bez prestavky od rana do vecera.

Pokiaľ si vedia veci dobre zariadiť tak áno dá sa to aj tak, n predpokladám, že sú to skôr bezdetné kamarátky, keď si to takto môžu dovoliť

Ale tak teraz už predpokladám, že sa vo viacerých firmách končí homeoffice.

a vies co si tak vsimam ani nie. mnohi tomu prisli na chut a praveze sa to zacalo tak nejak rozmahat

Tak pri menších firmách je to možno ok, tie väčšie korporácie ani veľmi nie či? :slight_smile: