Prenatálne vitamíny

Ked su to prenatalne vitaminy, tak ja by som povedala, ze potom ich uz nie je potrebne jest, uzivat, ze je velmi dolezite to pri snazeni, ale potom uz ani nie. Naco. Predsa sa odporucaju ak sa paru nedari aspon tak som tomu pochopila, co som pocula aj od kamosiek.

Toto ešte celkom neviem ako to funguje.

Ako je potrebné užívať vitamíny potom, či je to potrebné, preto som myslela, že radšej sa tu na to opýtam dievčat, keďže majú s vitamínmi oveľa viac skúseností ako ja, čo ledva viem, že nejaké jestvujú :wink:

Je ich vhodné kočky užívať aj pri snažení, aj keď zistíte, že ste tehotné a aj po pôrode, ak budete dieťatko kojiť. To dieťa potrebuje stále, permanentne dostávať dostatok tých vitamínov, aby správne rástlo, aby bolo zdravé, aby všetko išlo ako má, aby sa správne vyvíjalo, treba na to dbať.
Vôbec to nie je tak, že len pri snažilkovaní :slight_smile:

je to potrebne, aj ked uz babatko nebude v brusku :slight_smile:
je to velmi dolezite, @jamilia vam napisala v tomto velku pravdu a myslim, ze by bolo fajn, keby ste si ju vzali k srdcu :wink:

Ups. Aha. Tak som tomu potom zle rozumela. Cize to, ze by ich buduca mamicka vysadila ked otehotnie, tak to by zrovna najvhodnejsou moznostou nebolo hej?
Co by sa take mohlo stat?

Co by sa mohlo stat? Tak dieta nebude mat dostatok vitaminov a to moze mat rozne nasledky, nemam po pravde ani chut to tu vypisovat o ake problemy by mohlo ist lebo sa mi z toho jezia az chlpy, ked si spomeniem na to, co vsetko by to mohlo sposobit :frowning: :frowning:

//lenze ked to tu nevypises, tak je mozne, ze si neuvedomi vaznost situacie, co moze byt celkom problem si myslim, vitaminy maju vplyv na rast a vyvin dietata ako rastie, ci pribera ako ma a podobne dolezite veci ovplyvnuju vitaminy//

Je to mozne, ale ja osobne som si zacala vaznost situacie uvedomovat, ked sme sa o dieta zacali snazit a nedarilo sa nam, pred rokom som myslela, ze sa zblaznim, cim viac sme sa snazili, tym viac som bola sklamana, ze to neslo, vela noci som plakala a poviem vam, ze ked konecne po pol roku uzivania som videla dve ciarky, tak som plakala zas, ale to bolo uz od radosti a jednu vec vam poviem, podla mna ked uz sa o dietatko snazime a velmi ho chceme, tak mu musime dat vsetko, to najviac pre zdravie! Takze bol by nezmysel vitaminy vynechat :slight_smile:

sú to zvláštne pocity, čo? ja si toto neviem predstaviť, že by som sa niečím takýmto trápila :frowning:

Velmi zvlastne pocity su to a bud rada, ze si si nic take nemusela prezit. Bolo to tazke, ale teraz sa usmialo uz konecne aj na nas stastie a uz radsej na to ani nespominam!

už bolo na čase aby sa aj vám zadarilo :slight_smile: s celého srdca gratulujem a prajem vám, aby ste boli zdraví a šťastní. užívaj si to naplno! :wink:

Radsej ich teda nevypisuj, lebo ma len zbytocne poplasis. Normalne sa hanbim za to, ze som si myslela, ze ich nie je potrebne uz pocas tehotenstva uzivat. Ach, som ja ale blba :frowning: Este sa mam co ucit!

Nemusis sa za to hanbit! Nikto mudry z neba nespadol. Dolezite je, ze si sa opytala a ze to do buducna uz budes vediet :wink: Kazdy sa postupne len uci na svojich chybach a nevedomostiach :slight_smile:

@eidriana ked som si precitala tuto tvoju spravu, tak sa v mojej hlave vynorili spomienky na to obdobie, kedy sme sa aj my snazili a nedarilo sa nam :frowning: fakt to nebolo jednoduche obdobie, no nastastie aj v mojom aj v tvojom pripade to skoncilo so stastnym koncom. je dolezite mysliet na to, aby dietatko vsetko malo aj ked je v brusku a samozrejme aj potom :slight_smile: ako stare je tvoje dietatko?

To je tiez pravda ale aj tak som to mohla vediet :frowning: No vdaka tebe uz viem, dakujem :wink:

Je take nejake blbe obdobie, ze vacsina zien ma problem z otehotnenim a nechapem preco to tak je :frowning: Mohlo by to uz skoncit, ze? Aj dost vela kamaratiek v mojom okoli je smutnych z toho, ze sa im nedari :frowning: Ved toto, ze nam sa podarilo az vtedy, ked som zacala uzivat femibion a bola som psychicky v pohode :slight_smile: :wink: A uz teraz viem, ze to je najdolezitejsie! 3 mesiace sme pred dvoma dnami oslavovali :wink: A ty?

@eidriana pre nejake dovody sa to deje a hlavne mnohokrat su na vine vitaminy, pretoze jeme malo pestru stravu, mame malo vitaminov a potom sa to takto prejavuje :confused:
tak to je potom super sprava :slight_smile: my sme len o dva mesiace starsi, cize sme priblizne na tom podobne, rovnake poklady mame doma :stuck_out_tongue: co? :slight_smile:

A keď si nasadíme doplnok, plný vitamínov, tak aspoň máme istotu, že naše telo a aj budúce bábätko dostane presne toľko vitamínov koľko potrebuje :slight_smile:

Máš pravdu a ani si nevieš predstaviť akú…Pre mňa minulý rok bolo nepredstaviteľné, že by mi niečo mohlo pomôcť…Že by mohlo prísť dieťatko a duplom som si nevedela predstaviť aký význam v tomto by mali mať vitamíny…No keď som tu čítala o Femibione, skúsila som…Nasadila som si ho…A vo februári som si na teste našla dve čiaročky…Už som ani len nedúfala…Takže za mňa vitamíny sú super…Femibion obsahuje presne tie vitamíny, ktoré sú potrebné a hlavne v optimálnom množstve… :slight_smile:

Asi to bude tym. V minulosti zeny a vlastne aj nase maminy s tym nemali vobec problem. Na prvy sup otehotneli a mali minimalne 3 deti. Teraz ta doba je uz uplne ina :frowning: Ale uz to radsej nebudem ani porovnavat, lebo to je zbytocne :frowning: Jeej, to vazne? :slight_smile: To je nahodicka :wink: :slight_smile: