Prenatálne vitamíny

gynekológia

(oxantela) #221

@jarcika mysli na prijemnejsie veci, mysli na to ako vam bude dobre, ked vas bude o jedneho viac. Nemysli na to, co by bolo ak by sa nepodarilo, verim, ze sa vam podari, ze budes stastna mamicka, ktora bude plna elanu a budete mat doma aj milujuceho chlapa :slight_smile:

(Ninike) #222

chces ju podporit…je to velmi mile…len viem ake je to pre nu teraz tazke citat aj taketo riadky…viem ake je to ked sa o nieco snazis a nejde to…a duplom ked mas pocit…ze od jednej veci zavisi aj kopa inych…hlavne je dobre mysliet na to…ze vsetko ma zmysel…a snazit sa robit maximum pre splnenie si svojich tuzob…!

(jarcika) #223

snazim sa, ozaj, len nie je to jednoduche, aj si poviem, ze kopu veci nebudem riesit budem sa sustredit na to pekne a to co mi robi radost, len nie zakazdym mi to ide :frowning:prosim ta napis mi o tom doplnku, chcela by som vediet nieco viac o nom, co obsahuje a preco je taky fajn?
:stuck_out_tongue: teda ak ta to neotravuje, ze to chcem vediet :stuck_out_tongue:

(klarispeterkova) #224

Chcela by si o tých vitamínoch niečo vedieť? Doplnok obsahuje všetky vitamíny, ktoré dieťa potrebuje, keď bude v tvojom brušku. Sú to vitamíny, ktoré vplývajú najmä na rast dieťatka. Čiže ide o to aby správne rástlo, aby priberalo ako má, aby nemalo nejaké problémy, ktoré by mohli vzniknúť z nedostatku vitamínov :slight_smile:

(Aluša) #225

Napísala si to stručne jasne zreteľne, len neviem či jej to bude stačiť, myslím, že skôr chcela vedieť o zložení na čo sú tie jednotlivé zložky, jednotlivé vitamíny dobré, čo ktorý zabezpečuje. Aby v tom mala jasnejšie.
Predsa takto si jej to napísala po lopate, ale chápeš, čo ja myslím, nie?? :slight_smile:

(klarispeterkova) #226

Tak potom som to asi nepochopila dobre :slight_smile:
https://www.femibion.com/sk_SK/product/femibion-1-tuzba-po-dietati---tehotenstvo.html Ale teda ak je to tak akosi ty písala, tak poslala som link, kde sa všetko dozvie. Je to na tej stránke popísané fajn, že aj zloženie aj na čo tie jednotlivé zložky sú vhodné ako prospievajú :slight_smile: Tak snáď aspoň teraz týmto pomôžem :stuck_out_tongue: Som to asi predtým moc tak zovšeobecnila, ja už o tom svoje viem, tak mi to prišlo tak nejako prirodzené :open_mouth:

(Ninike) #227

takto to pochopi ked si to tam precita…je to napisane tak prirodzene…pekne, ze sa to da pochopit… :slight_smile: je to ine ked uz mas skusenost…ked uz vies ako je to s vitaminmi…ktory na co sluzi a vies si sama odovodnit, ze preco je ktory vhodny…:slight_smile:

(michallin_ka) #228

Je to dôležité ako si napísala, lebo ja tiež mám rada, keď viem čo užívam a keď viem prečo to užívam, že aký zmysel to pre mňa má, čo mi to môže priniesť a veci okolo toho.
Ja som taká, že musím mať jasno v tom, čo a hlavne prečo :smiley:

(jarcika) #229

dakujem ti, ze si mi napisala, ze si mi poslala link, dobre je to tam napisane :slight_smile: pochopila som to uplne uz viem aj ake je zlozenie doplnku aj na co tie jednotlive zlozky sluzia jak prospievaju drobcovi, co bude v brusku rast :slight_smile:

(krowka) #230

je to ine, ked si to takto precitas a vies, co sa deje v brusku, co vsetko dieta ma zabezpecene, ze mas aj istotu, ze ma zabezpeceny prijem tych vitaminov, podla mna aj pre tu mamicku je to take fajn, aspon pre mna to bolo, ze som bola vyrovnanejsia, pokojnejsia, ked som vedela, ze davam drobcekovi vitaminy, ktore su potrebne a vdaka nim uz podporujem jeho rast a zdravie uz v brusku :stuck_out_tongue:

(michallin_ka) #231

Veď ale to je logické, to je prirodzené si myslím. Lebo keď si tehotná, nedávaš vitamíny, že len normálne zo stravy tie vitamíny by sa mali dostať k dieťatku, tak to nemáš ani šajnu, aké vitamíny sa dostanú a v akom množstve, či vôbec je to dostačujúce :confused: