Prenatálne vitamíny

Čo lenže často je potom problém aj s chlapom, tí tieto veci ešte radšej držia v sebe jak my ženy a mnohých dostať k lekárovi teda nie je malina ani len náhodou, lebo si myslia, že problém nemôže byť na ich strane :confused:

Toto si napísala dosť dobre :wink: Myslím s tým rozprávaním. Len keď niekedy žijeme v nevedomosti ani o tom nevieme.
Ale priznám sa tiež som bola na tej druhej stane istý čas, nerozumela som vôbec ani tomu načo niekto užíva vitamíny. Načo sú dobré, aké sú to, čo to môže priniesť. Ale mi to nedalo začala som si o tom viac zisťovať zaujímať sa a dnes už mám v tom úplne jasno a som si vedomá toho čo všetko dokážu!

to je pravda, ale tak kazdy to ma inak, v kazdom vztahu je to ine, no podla mna tam vznika mnoho problemov, ked troskota komunikacia aj v takychto smeroch, lebo prave pri tomto ked sa nedari je rozpravat sa potrebne aj ked nam to vacsinou dlhsie trva :confused:

To si ovela prichadzala, ked si to nevedela. Ja zase som rada, ze som v tomto mala prehlad, ze som si Femibion kupila a ze som ho uzivala, lebo myslim, ze prave tieto vitaminy vo velkej miere prispeli k tomu, ze nase slniecko rastlo ukazkovo. Ze sme nemali nejake problemy ani so zdravickom :slight_smile:

Prichádzala to áno, to dnes už viem, no viem už aj čo všetko som zanedbala a z toho som sa poučila a posunulo ma to ďalej. Áno to je podstatné aby dieťa rástlo, aby nemalo problém s priberaním, s rastom, s kostičkami a podobnými vecami :slight_smile:

je to fakt, ze prave v brusku mi mozeme vela toho ovplyvnit u deti, ze cely ten ich rast podporit, aby to slo akoby hladko, aby spravne rastli a nemali problemy a potom by sme v tom mali pokracovat ked su uz na svete, ale myslim, ze mysliet na to zdravie dietata este ked je pod nasim srdieckom je to najpodstatnejsie a od toho mnoho zavisi!

Presne, často keď sa nedarí, tak to je aj taká skúška vzťahu, len je nutné sa o tom zhovárať a hľadať spolu riešenia a chcieť problém vyriešiť spolu.

Je to skuska aj vztahu, aj trpezlivosti. Ale vzdat sa netreba. Treba hladat moznosti, vitaminy su pri snazeni dolezite, aby telo bolo pripravene pre vznik noveho zivota. Aby babatusko dostalo vitaminy, ktore potrebuje uz od prveho dna ako zacne v brusku, pod srdieckom rast :slight_smile:

Podľa mňa mnohé vzťahy majú problém sa cez takýto problém preniesť, no keď sa im to podarí tak to stojí za to a sú si tí ľudia podľa mňa ešte bližší :slight_smile:

Toto je tak ako píšeš, len je ťažké sa cez to dostať, isté obdobie aj my sme mali skrz toto takú akoby krízu. Ale potom sme si povedali, že to zvládneme aj sme to zvládli. Je to o tom, že obaja v tom vzťahu musia chcieť to isté.
Musia mať jasno v tom o čo im ide. A robiť všetko pre to aby sa pošťastilo. Navzájom sa podporovať a mať nádej :wink:

Ale sak je to prirodzene, ze to ma vplyv, predsa ked clovek si planuje nieco a nejde to podla predstav, tak to dokaze vykolajit, dokaze to zmiast :confused:

kamoska mali velky problem, ked sa snazili o maleho, teraz uz maju syna, ale presli si celkom peklom, aspon podla mna, vela sa hadali, navzajom sa obvinovali, ze koho je to chyba a vina, ze sa im nedari, no nieco strasne a napokon sa odhodlali, ze sa daju vysetrit a obaja boli zdravi, co bolo pre nich velkym prekvapenim a vtedy si k sebe opat nasli cestu a spolu zacali robit vsetko pre to aby mali dieta :slight_smile:

Toto je to najhoršie, navzájom sa obviňovať a pritom problém nemusí byť ani taký vážny ako si v danej chvíli myslíme :confused:

Lenže je to všetko poviem to tak, že kokteil pocitov a potom to tak dopadne. Ale je pravdou, že je treba zachovať si chladnú hlavu.
Dať sa vyšetriť a zabezpečiť telu všetky vitamíny aby bolo dobre aby telo bolo pripravené na dieťatko :slight_smile:

Ja som akurát nedávno kamoške hovorila, čo je vhodné užívať, lebo prišla s tým, že gyn jej odporučila vitamíny, ale že jej nepovedala ani aké, že na čo sa ma zamerať v zložení, tak som jej vysvetľovala, že kyselina listová je napríklad dôležitá a to kukala na mňa ako puk, že prečo práve toto je potrebné. Nerozumiem prečo niektorí gyn to nevysvetlia :confused:

ano je to najhorsie, najma ked ani jeden nevedeli kde je problem, pritom mali sa navzajom pdoporovat a oni miesto toho este robili medzi sebou zbytocne napatie :confused:
ale ani si nevies predstavit aka som rada, ze sa im podarilo, ze uz maju krizu zazehnanu, ze uz maju syna, ktoremu mozu davat kopu lasky :slight_smile:

To je milé, že doktorka odporučí, ale nepovie konkrétne čo a potom my sa môžeme aj zblázniť, keď si máme hľadať, čo by bolo vhodné, respektíve najvhodnejšie z toho, čo je na trhu. :confused:

Na jednej strane je to fajn, lebo máš aspoň akoby možnosť si sama nad to sadnúť a popozerať sa pozisťovať si aké máš možnosti.
Napríklad ja neľutujem to, že som investovala čas do toho, že som si pohľadala aké vitamíny jestvujú, aké tie doplnky, čo obsahujú, že sama som si na základe svojho presvedčenia vybrala, čo sa mi zdalo najvhodnejšie a u mňa to vyhral Femibion, najmä preto, že má kvalitné zloženie a kopu prospešných vitamínov :slight_smile:

Podla mna to ani nemas preco lutovat :slight_smile:
Vitaminy telu len prospeju :wink:

Mne to bolo tiež zvláštne, ale tak asi každý lekár je iný, čo už, ale tak ja som rada, že som jej mohla poradiť, že som jej mohla povedať svoj názor na to, lebo myslím, že som jej tým pomohla celkom :slight_smile:
Lebo som ostala zaskočená, keď nevedela ani načo je kyselina listová napríklad vhodná :slight_smile: