Prenatálne vitamíny

Užívala si ho aj po pôrode? :slight_smile:

Doplnok o ktorom písala je vhodný aj pred otehotnením…Aj počas tehu a aj po pôrode, teda ak žena kojí…:slight_smile: Len treba rozlišovať či jednotka či dvojka, lebo dvojka je vhodná od 13teho týždňa tehu až do ukončenia dojčenia…Podľa môjho názoru sú vitamíny podstatné aj po pôrode…Niektoré maminy aspoň čo aj kamošky som počúvala, tak dosť vitamíny podceňujú, ale nie je to na mieste…Pretože dieťa ich potrebuje a cez mliečko sa od maminy k drobčekovi dostanú…A využije ich tak jak treba…:slight_smile:

Je dobre mat ich po ruke stale, neverila som tomu az kym sama som nemala problem ostat tehu. Velmi som si priala aby som videla na teste dve ciarky a dlho dlho nic. Ked som sa dozvedela minuly rok, ze ma bude cakat niekolko vysetreni tak teda musim povedat, ze jedno mi to nebolo, dost to na mna zle posobilo, mala som taku depku, ze az.

Ako si na tom teraz?..Ešte sa snažíte?..Ako potom dopadli tie vyšetrenia u teba?..Verím ti, že si to neznášala dobre, viem, že toto je vec, ktorá nepoteší nikoho…

Jasne, ze ee, to cloveka este tak viac zamrzi a potom sa vacsinou same seba spytujeme, ze naco sme tak dlho cakali, ze mozno keby sme sa skor do toho vrhli, tak by to inak dopadlo, ale hlavne netreba si taketo veci vycitat, treba to brat tak jak to prislo a robit vsetko preto aby sa podarilo. Tie vysetrenia su velmi dolezite preto aby si vedela, ze ako na tom si aj ty aj tvoj partner, ze preco to nejde :wink:

o tom cakani to je take, ze same seba vlastne tryznime, lebo to nevieme ci by to bolo inak, keby sme sa skor snazili, to su skor take nase predpoklady, ocakavania a neviem co vsetko a to vobec neni na ziadnych faktoch zalozene :wink:

Dievcata viem cim si prechadzate, ked to nejde. Mozno to vyznie odo mna teraz zvlastne, ked som uz maminou troch deti, ale na zaciatku to veru lahke pre nas nebolo. Kopu noci som preplakala, nevedela som co robit, nevedela som, ci budeme moct mat deti. Podstupila som rozne vysetrenia, aj ja aj moj muz a vsetko dopadlo v poriadku, to som nechapala nakoniec som dostala od sestry tip na vitaminy, na Femibion a ten som si kupila, zo zaciatku som bola voci tomu trochu skepticka, nevedela som, ze ci je mozne, aby vitaminy nam nejako pomohli a ozaj pomohli :slight_smile:

Ivana je to fajn, že vám všetko dobre dopadlo, že ste nemali nejaké vážnejšie problémy, lebo to človeku potom na nálade veru nepridá :confused:

Podstupila som vsetko co som mala, co mi gyn nariadila, nakazala. Chcela som aby bolo dobre. Nie je to tak davno, co som sa dozvedela, ze som v tom, ze cakame prirastok.
Bala som sa ako to cele bude. Ale dnes som stastna, ze som aj ja zacala vitaminy uzivat, ze som podstupila tie vysetrenia a tiez som stastna, ze moj muz stale stal pri mne a aj nadalej stoji :slight_smile:
Tesim sa, ze pomaly rastieme a tiez sa snazim dat nasej malej bobulke vsetko co potrebuje :slight_smile:skriny_2019-11-20_163414

Podstúpila si ich, ale ako to dopadlo?..Kde bol problém?..Ukázalo sa niečo?..

Mas pravdu, bola som na nervy z toho, ked sme cakali na vysledky, nebola som si nicim ista, jedine co som vedela, ze chcem aby sme raz v zivote mali deti, aby sa nahanali po obyvacke, ze proste aby boli nase. A ta viera v to asi tiez urobila svoje :slight_smile:

dorinka to bud rada, ze pri tebe stoji, lepsie sa tieto problemy zvladaju vo dvojici, ked stojite jeden pri druhom, tiez ta podporujem pri tychto vitaminoch, v ich uzivani, pretoze to zlozenie je prospesne a uskodit ti nemoze, len urobit dobre :slight_smile:

To ano, mam kamaratku od ktorej odisiel muz, ked nemohli mat spolu drobca a nakoniec problem bol v nom a nie v nej, ale tak to je uz debata inym smerom, ale aj take veci sa deju. Ale u mnohych zien toto ovplyvnuje aj to aky zivot zijeme, ako sa stravujeme, ci sme v klude alebo v strese, ci sa nahaname a pod.
Ja som rada, ze mne sestra odporucila aby som si zakupila Femibion, ten mi vo velkej miere pomohol :wink:

Odišiel od nej? Si bol istý zrejme, že v ňom nie je problém, že on je zdravý, čo? Júj tá chlapská ješitnosť ma vie niekedy stále prekvapiť.

Tak ho užívaš?..Je super aj zložením, keď som si pozerala, že ktoré čo obsahujú, aké vitamíny, tak tento doplnok mi vyšiel tak najlepšie…Aj z pohľadu ceny, zloženia…Takže kvitujem to…Čo sa týka tej kamošky, čo si písala…To je darmo…Moja mamina by povedala, že keď je koze dobre ide na ľad tancovať…Toto podľa mňa tiež bolo už také, že nevedel čo a jak…Ale neni čo ľutovať, predsa len keby stál za to tak ostane aj keby neviem aké problémy boli…

to je tazko nieco k tomu pisat ked do toho vztahu nevidime…ja som sa naucila jedno a to, ze kazda minca ma dve strany…ale nesudim, kazdy zijeme jak najlepsie vieme…takze to je podstatne aby sme robili vsetko najlepsie ako vieme…ty bud rada, ze u vas to klape, ze je dobre vsetko…

Asi tak, toto si vystihla. Dobre je, ked chlapi pri nas stoja, pomahaju nam, zdielaju s nami aj radosti aj strasti.
Kaji je pravdou, ze doplnkov je na trhu uz pomerne vela na moj vkus, ale netreba sa da stiahnut vzhladom alebo nejakou reklamou alebo niecim, podstatne je zlozenie, pretoze prave to ma vplyv na nase telo a najma na telo drobceka!

Jasné, lebo každý vitamín, ktorý doplnok obsahuje tak dáva tomu malému telíčku niečo iné, jeden vitamín je vhodný pri raste, kvôli kostičkám. Ďalší do budúcna má vplyv aj na imunitu :slight_smile: A mohla by som takto pokračovať ďalej :slight_smile: Ale napríklad tu https://www.femibion.com/sk_SK/produkty/femibion-1-tehotenstvo.html sa dá pekne pozrieť a prečítať si, že aké je zloženie a všetko podstatné :wink: Veru toto je to na čom musíme ako budúce mamičky stavať, čo by pre nás malo byť prioritou :smiling_face_with_three_hearts: A baby chcem sa vám pochváliť, budem tetou :heart_eyes: Moja mladšia sestrička bude maminou :slight_smile:

Ale to je na jednej strane aj dobré, že je toho viacej, pretože aspoň máme možnosti si vybrať podľa seba, podľa toho, čo považujeme za vhodné, za prospešné!

Takže budeš teta? To je ich prvé baby? :slight_smile: To sa potom jednoznačne teším s tebou. Takže aspoň jej teraz vieš poradiť, pomôcť, čo robiť, na čo si v tehu dávať pozor, to je super :wink: