Prenatálne vitamíny

Veď ja neviem tiež, preto som sa na to pýtala, ak máte skúsenosti žeby ste mi o tom viac napísali.
Už som po pravde niekoľko doplnkov, ktoré sú pre snažilky pozerala, porovnávala zloženia a teda nejaké tie rozdiely medzi nimi sú.
Ale ja by som chcela vedieť skôr osobné skúsenosti. Čo je vhodné si kúpiť, kedy ako užívať a všetky podrobnosti :slight_smile:

ked sa narodi vacsie dieta, tak by som skor povedala, ze je to asi skor o tych genoch, predispozicii a nie vitaminoch :slight_smile:

to je jasne, ono mne velmi pomohlo to, ze su doplnky, ktore obsahuju vela vitaminov, lebo ja ked som zacala nad niecim takymto rozmyslat, tak ja som si este kupovala kazdy vitamin zvlast, takze si to vies predstavit tie ranajky, ze som mala co robit aby som to vsetko uzila, to som uz bola pomaly aj najedena :smiley:

Ninulik tých vitamínov je veľa, ktoré potrebujeme, niekto to ale aj v dnešnej dobe berie na ľahkú váhu, no ja by som za žiadnych okolností nenechávala veci len tak na osud, že uvidíme ako to bude s dieťaťom.
Zdravie drobca netreba nechávať na náhodu, ale treba pre to robiť maximum, aspoň ja dnes sa už na to takto pozerám.

pre mna to boli LEN vitaminy. No ked som pocula o problemoch ake mozu nastat uz v zaciatkoch tehotenstva, tak som sa velmi rychlo spamatala.